cilt üzerinde leke tedavisi

Yüzünüzde veya vücudunuzun herhangi bir yerinde oluşmuş cilt lekelerinden kurtulmak ister misiniz?

• evet

OY: 3 100,0%
  • hayır

OY: 0 0,0%
  • nasıl kurtulacağım?

OY: 1 33,3%

• Ankete Katılan
    3
  • Anket Kapalı .
Evet benimde leke sorunum var ama ne denediysem yok olmuyor geçmiyor.Lazer yaptiricam.Sizin buldugunuz başka bi yöntemmi var etkili olan kisa zamanda geciren ve kesin çözüm olan

Merhabalar..benim size önereceğim yöntem lazere göre cok daha uygun ve de etkili bir yöntem.. çokça kişiye tavsiye ettiğim ve de uyguladıktan sonra memnun kalan bir çok arkadaşımın da kullanmaya devam ettiği leke seti.. siberian wellnessin leke tedavisi için özel olarak geliştirdiği hem içten hem de ciltten tedavi..isterseniz size ürünler hakkında bilgi verebilirim. Amacım herkesin, bu sorunu yaşayanların sıkıntısına derman olmak.. çünkü lekelerle baş etmek zor malesef.. ve de insanın sinirlerini bozuyor.. hatta size bir görsel de göndereyim bununla alakalı.. eğer ki düşünürseniz iletişime geçebiliriz
CAD6D531-7F64-459D-A057-C8FF0AC16480.jpeg
6E01DB44-3EC4-4E25-BDFC-30BFA034A4B9.jpeg

Evet benimde leke sorunum var ama ne denediysem yok olmuyor geçmiyor.Lazer yaptiricam.Sizin buldugunuz başka bi yöntemmi var etkili olan kisa zamanda geciren ve kesin çözüm olan
Ürünler tamamen bitkiseldir.. kimyasal içerikli değildir.. sibiryanın endemik bitkilerinden üretilirler ve bitkisel oldugundan dolayı çokça fayda sağlar.. size önereceğim ürünleri düzenli bir şekilde kullandığınız takdirde mutlaka sonuca ulaşacaksınız… eğer ki içeriden de takviye gıdayla desteklerseniz sonuca çok daha kısa sürede ulaşırız🙃🙃

merhabalar 'yağmurdansonra'.... hiç düşündünüz mü , bakabildiniz mi firmaya ve ürünlere.. merak ettim size bir sorayım dedim, fikrinizi merak ettim :)

merhabalar 'yağmurdansonra'.... hiç düşündünüz mü , bakabildiniz mi firmaya ve ürünlere.. merak ettim size bir sorayım dedim, fikrinizi merak ettim :)
Merhaba evet baktim ürunler hatta yorumlar güzel ama ben kendim bişeyler kullanmaktan ve sonuç alamamaktan o kadar çok sıkıldım ki.Cildimdeki bu lekeler için Dr.Bariş Korkmaz dan randevu aldim cuma günü fraksiyonel lazer için.ilk seansimi yaptiricam inşallah.Yani ya siz bana gec kaldiniz yada ben size.😔🤗

Merhaba evet baktim ürunler hatta yorumlar güzel ama ben kendim bişeyler kullanmaktan ve sonuç alamamaktan o kadar çok sıkıldım ki.Cildimdeki bu lekeler için Dr.Bariş Korkmaz dan randevu aldim cuma günü fraksiyonel lazer için.ilk seansimi yaptiricam inşallah.Yani ya siz bana gec kaldiniz yada ben size.😔🤗
Şimdiden geçmiş olsun size o zaman.. umarım lekelerinizden bir an önce kurtulursunuz da bir ‘oh dünya varmıs’ dersiniz.. birbirimize derman olmak konusunda ise kısmette yokmus diyelim, 🥰 belki baska ihtiyaclarınız olur, kullanmak istediğiniz veya merak ettiğiniz ürünler olur, o zaman yine denk geliriz sizinle🥰🥰 .. insagramdan takip edin beni @elif_ayaz.sw adresim..sizin adınıza sevindim umarım sonucunu en kısa sürede alırsınız.😊

Şimdiden geçmiş olsun size o zaman.. umarım lekelerinizden bir an önce kurtulursunuz da bir ‘oh dünya varmıs’ dersiniz.. birbirimize derman olmak konusunda ise kısmette yokmus diyelim, 🥰 belki baska ihtiyaclarınız olur, kullanmak istediğiniz veya merak ettiğiniz ürünler olur, o zaman yine denk geliriz sizinle🥰🥰 .. insagramdan takip edin beni @elif_ayaz.sw adresim..sizin adınıza sevindim umarım sonucunu en kısa sürede alırsınız.😊
Çok teşekkür ederim inşallah başka bişeyde yollariniz kesişir dediginiz gibi.Hemen takip edicem🙏♥️

seans nasıl geçti çok merak ettim bnde lazer düşünüyorum yüzüme

X