Çin Takvimi

ya arkadaslar bise sorcam adet oldugunuz ayami yoksa yumurtlama ayiniza goremi baktiniz mesela ben oglumda son adet tarihim 28 ekimdi,o zaman kasimda yumurtlamam oldu ve kasimda hamile kaldim 24 yasindaydim,adet tarihime bakarsam erkek yumurtlamaya bakarsam kiz siz neye gore bakip tuttu dediniz cevabinizi bekliyorum,ona gore ayarlayalim bari

ya arkadaslar bise sorcam adet oldugunuz ayami yoksa yumurtlama ayiniza goremi baktiniz mesela ben oglumda son adet tarihim 28 ekimdi,o zaman kasimda yumurtlamam oldu ve kasimda hamile kaldim 24 yasindaydim,adet tarihime bakarsam erkek yumurtlamaya bakarsam kiz siz neye gore bakip tuttu dediniz cevabinizi bekliyorum,ona gore ayarlayalim bari

benim sat ımda yum günümde eylülde olduğu için 24 yas eylüle bakıorumm

Bende 2.çocuğu Düşünüyorum Bu çin Takviminide Baya Inceledimyalniz şu Yaş Olayina Bir Türlü Sonuç Getiremedim.doldurduğum Yaşmi Içinde Bulunduğum Yaşmi Yardimci Olursaniz çok Mutlu Olurum Doğum Tarihim 11. 08. 1981

Kızlar bu takvim annlerimiz tarafından da bilinen bi takvim ama geçerli demek çok yanlış olur , sonuçta Allah'tan başka kimse karar veremez değil mi doğacak bir çocuğun cinsiyetinin ne olacağına.Şöyle söyleyebiliriz yüzdesel olarak belki tuttuğu doğru olabilir , belirli bir ayda hamile kalınca kız doğurma olasılığın yüksek olabilir net birşey söylenmez. Çok eğlenceliymiş ama , paylaşan arkadaşa teşekkürler.

çin kameri takvimi diye google den ara.orada doğum tarini giriyorsun ve otomatik hesaplıyor.

çin takviminden farklı bi takvim

--------------------------------------------------------------------------------

bu takvim çin takviminden farklı geldi bana. çoğu kişide tutturdum. Tabi takdir Allahın yine de. sadece merak ettim acaba sizlce de tutacak mı?
cevapları yazarsanız daha kolay olacak

LİNK YENİLENDİ.

Dosya indirilmiyor canım. Sanırım silinmiş.. Linki kontrol edersen sevinirim..

Tamam canım teşekkürler şimdi indirdim. Benim erkek görünüyor.. Bakalım tutacak mı :) Belli olduğunda yazarım tekrar :)

ben giremiyorum şirkette engelli siteler arasında sanırım.özelden bilgileri göndersem benim için bakarmısın?ne gibi şeyler istiyor mesela?

gulsahs ben bakayım canım gebe kaldığın ay ve yaşını söylersen hemen bakarım :)

benimde erkek çıktı 2 hafta sonra öğrenicem o zaman doğrumu deilmi yazarım

canım son adet tarihim 28 ekim 2007
doğum tarihim de 16 mart 83
çok sevinirim valla bakamıyorum buradan çok teşekkür ederim
:1hug:

Canım baktım şimdi. Kasım ayında hamile kalmışsın ve kız görünüyor :) Herşeyden önce sağlıklı eli ayağı düzgün bebeklerimiz olur inş...

Allah bebeğini kucağına almayı nasip etsin canım.

eğer doğum temmuz olursa kız, ağustosa denk gelirse erkek görünüyo. adetiniz ay sonu olduğu için doğum belki ağustosa denk gelebilir. hayırlısı olsun.

X