Çin Takvimi

Cimcime sevilay aynibikilemi bende yaşıyorum kafam karisti 1.06.1980 doğumluyum 34araliga bakınca köy z 35 aralığa bakınca oğlan kafam karisti

Kafanı hiç karıştırma allah yukarda ben inanmıyorum şu takvime önce inancim vardı arkşa erkek gösteriydu kızı oldu o yğzden güvenmiyrum tesadüf oluyo sadece

Ay süper bi haber banada bakınnnn 16.05.1981 ocak ayında düşünüyorum bide 2015erkek ayları hangisi otomotikte yas 34 ocak şubat erkek gösteriyor peki doğum günümden sonra 35 emi bakacam

Nasıl baktınız otomotik hesaplamadan mı yksa takvimden mi ? Doğum tarihiniz ve son adet tarihinizi söylermisin ? Gün ay yıl olarak
Doğum tarihim 05.06.1992 son adet 3 eylül. Takvim ve otomatik olarak da baktım. Kız çıktı ama erkek. Gorumceme baktım ona erkel çıktı ama kızı olacak saçma buluyorum itibar etmeyin :63:Hoppa

Cnm bende bi takvim daha ar eşininde ay yıl gün olarak doğum tarihini verirmisin bide orda bakayım :KK66:)
Doğum tarihim 05.06.1992 son adet 3 eylül. Takvim ve otomatik olarak da baktım. Kız çıktı ama erkek. Gorumceme baktım ona erkel çıktı ama kızı olacak saçma buluyorum itibar etmeyin :63:Hoppa

Hamile kaldığın yaş ve ay bakıyorsun hangi yaşta hamile kaldıysan cnm genelde pek doğru değil ama yinede bak:KK66:
Ay süper bi haber banada bakınnnn 16.05.1981 ocak ayında düşünüyorum bide 2015erkek ayları hangisi otomotikte yas 34 ocak şubat erkek gösteriyor peki doğum günümden sonra 35 emi bakacam

Yk bfnim o takvimler değil ben android tablette indirdiğim bir program var ona bakacaktım. Banada tüm testler bişey dio çin takvimi otomotik olan kız benim tablofan eşleştirsem erkek dio karmaşıö benim :KK66:
Ona da baktım kız ve Rus takvimide baktım oda kız o_O

X