Çin'de ilginç gerdek geleneği! Herkesin önünde..

aaaa ne gariplik var bunda canıııımmmm

özgür yaşam isi bunlarınki..............

manevi açlığınızı ne ile doyuracağını şaşırırsınız işte

ama bu da yetmeyecek size

hayy bide Türk gelenekleriyle özdeşleştiren var

evet çok iğrenç cahi cühelaca şeyler yapılıyor ülkemdede malesef silah atma vb. biz bunlardan nefret ederken -engellemeye çalışırken neler duyuyoruz

şükürler olsun halimize

çok şükür ki ne güzel topraklarda doğmuşum

İzleyip izleyip onlar da oracıkta dayanamayıp başlarsa, toplu sevişirler artık.
Sevişelim güzelleşelim anam:KK53::KK53:

İğrenç:KK14:

Benimde annanem geldi nur içinde yatsın:KK68: biraz ağzı bozuktu:KK53: biraz kısa giysek siz düşünün :KK53:
Bunları görseydi yemin ederim ölümünün sebebi bunlar olurdu :KK70:

Eskilerdede kapidan dinliyorlarmis hersey yolunu gidiyormu diye. Hatta simdilerde halen carsaf görme, asma gelenegi var, anneler ogullarini ariyor ertesi gün felan fistan...

Yani demem o ki, Türklerin de cok igrenc "gerdek" (ki bu laf basi basina igrenctir) adetleri var.

niye ilginç buluyorsunuz? aynı evde yaşayıp kaynananın kayınpederin eltinin görümcenin kaynın vs. yan odasında yıllarca cinsellik yaşamaya çalışan Türkler var.
habere şok oldum ama şu yoruma yok artık diyorum aynı şeymi sizce saçmalamayalım lütfen.

Ic camasirini havada kapana ödül olarak da bi öpücük veriyorlardir herhaldee..

Tudors dizisi geldi aklıma, kral ile kraliçe ilk kez birlikte olacaklarında etraflarında bir ton kişi. :KK48:

Aaaaaa ne ayıp :KK57::KK57::KK57:

Cıks cıks ulu orta hem de , olan var olmayan var demeden :KK12::KK12:

Bir kez daha hayallerimin yıkıldığı an'a denk geldim.. Çini sevmem ama Taylandlılardamı çinli oluyorlar acaba.. İnşallah onlar bozulmaz :KK43:

X