CİNSEL İLİŞKİ OLMADAN İLİŞKİ YÜRÜR MÜ?

rose226

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2020
2
-4
Herkese merhaba arkadaşlar, ben yirmili yaşların başında bir kızım. Birkaç yıllık bir ilişkim var. Gayet de güzel gidiyor. O beni seviyor, ben de onu. Kısmetse birkaç yıl sonra evlilik düşünüyoruz. Daha önce hiç vajinal seks yapmadım ve evlenmeden önce normal şekilde cinsel ilişki yaşamak istemiyorum. Geri kafalı demeyin lütfen. Yetiştirilme tarzıyla alakalı bir durum sanırım. Hem korkuyorum hem de çok geriliyorum. Kızlık zarı olayı beni çok korkutuyor, bekaret konusu da öyle. Maalesef ki anal iliski yasadık(oldukça fazla:/) ama bunun hem hijyen hem de sağlık açısından iyi olmadıgını biliyorum. Konuştuk ve buna devam etmeme kararı aldık. Sevgilim bir sorun olmayacağını, benim için evlenene kadar bekleyeceğini söylüyor. Kendisi de genç ve cinsellik konusunda da baya istekli biri. Evlenmemize minimum 2-3 yıl var. Hiçbir cinsellik olmadan bunca yıl ilişki güzel bir şekilde devam eder mi? Yoksa ilişkimiz heyecanını kaybeder mi? Beni sevdiğini biliyorum, hissediyorum ama bu konu beni düşündürüyor. Lütfen yargılamadan, söylediklerimi dikkate alarak yorum yapın. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Herkese merhaba arkadaşlar, ben yirmili yaşların başında bir kızım. Birkaç yıllık bir ilişkim var. Gayet de güzel gidiyor. O beni seviyor, ben de onu. Kısmetse birkaç yıl sonra evlilik düşünüyoruz. Daha önce hiç vajinal seks yapmadım ve evlenmeden önce normal şekilde cinsel ilişki yaşamak istemiyorum. Geri kafalı demeyin lütfen. Yetiştirilme tarzıyla alakalı bir durum sanırım. Hem korkuyorum hem de çok geriliyorum. Kızlık zarı olayı beni çok korkutuyor, bekaret konusu da öyle. Maalesef ki anal iliski yasadık(birden fazla:/) ama bunun hem hijyen hem de sağlık açısından iyi olmadıgını biliyorum. Konuştuk ve buna devam etmeme kararı aldık. Sevgilim bir sorun olmayacağını, benim için evlenene kadar bekleyeceğini söylüyor. Kendisi de genç ve cinsellik konusunda da baya istekli biri. Evlenmemize minimum 2-3 yıl var. Hiçbir cinsellik olmadan bunca yıl ilişki güzel bir şekilde devam eder mi? Yoksa ilişkimiz heyecanını kaybeder mi? Beni sevdiğini biliyorum, hissediyorum ama bu konu beni düşündürüyor. Lütfen yargılamadan, söylediklerimi dikkate alarak yorum yapın. Şimdiden teşekkürler.
Anal ilişkinin sağlık açısından zararlarını bilerek başlamak bile tehlikeli.

Herkese merhaba arkadaşlar, ben yirmili yaşların başında bir kızım. Birkaç yıllık bir ilişkim var. Gayet de güzel gidiyor. O beni seviyor, ben de onu. Kısmetse birkaç yıl sonra evlilik düşünüyoruz. Daha önce hiç vajinal seks yapmadım ve evlenmeden önce normal şekilde cinsel ilişki yaşamak istemiyorum. Geri kafalı demeyin lütfen. Yetiştirilme tarzıyla alakalı bir durum sanırım. Hem korkuyorum hem de çok geriliyorum. Kızlık zarı olayı beni çok korkutuyor, bekaret konusu da öyle. Maalesef ki anal iliski yasadık(birden fazla:/) ama bunun hem hijyen hem de sağlık açısından iyi olmadıgını biliyorum. Konuştuk ve buna devam etmeme kararı aldık. Sevgilim bir sorun olmayacağını, benim için evlenene kadar bekleyeceğini söylüyor. Kendisi de genç ve cinsellik konusunda da baya istekli biri. Evlenmemize minimum 2-3 yıl var. Hiçbir cinsellik olmadan bunca yıl ilişki güzel bir şekilde devam eder mi? Yoksa ilişkimiz heyecanını kaybeder mi? Beni sevdiğini biliyorum, hissediyorum ama bu konu beni düşündürüyor. Lütfen yargılamadan, söylediklerimi dikkate alarak yorum yapın. Şimdiden teşekkürler.
Bekarete önem verdiğine emin misin?
Anal yap sonrada hiçbir erkek bana dokunmadı...

Seks olmadan da gayet ilişki yürür....

Oyle de iliski yürür ama anal yapmama kararınınız çok geçersiz. O bir yerde kırılır devam edersiniz. Yasadiginiz bir seyi artik yapmama karari almak diye bir sey mumkun olamaz. Bi öpüşseniz her seye yeniden isteklenirsiniz

Sen bakire oldugunu hissediyorsun yani olay zarda degil.bu arada cinsellik olmadan iliski yurur sizi bekler sizin fikrinize saygi duyar ama pek duymamis gibi

İşte bu yüzden aileler evlilik öncesi cinselliğin neden olmaması gerektiğini çocuklarına iyi anlatmalı. Bana göre bir aile ya da bir birey muhafazakarsa nikahsız ilişkiyi onaylamaz. Bunun bir çok mantıklı sebebi vardır sebep kızlık zarı olamaz. Öyle olsaydı erkeklerin evlilik öncesi birliktelik yaşamaları normal olurdu ki gerçek muhafazakar ailelerde bu da sorundur.
Kızlık zarı duruyor ama anal ilişki yaşanmış. Ee ne anladım bu işten. Cinsel ilişki olmadan ilişki basbaya yürür ama siz o sınırı bir kere aşmışsınız bundan sonra 2-3 yıl tekrar etmeden duracağınızı sanmıyorum.

Vajinalden deli gibi korkuyorsun ama anal yapmıssın kadına en cok acı cektiren seyi?? Hemde bir kaç kere. Anal iliski yapan geri kafalı olur mu yahu estagf. 😬
oldukça fazla kez oldu. sanırım psikolojik, dediğim gibi ben yetiştirilen ortamla alakalı olduğunu düşünüyorum.

X