Cinsel İlişkide Hiçbir Şey Hissedememe :(

Rain41

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2021
20
16
Merhabalar. Daha önce burada konu açmıştım ama o zamanki deneyimlerim ile şu an yaşadıklarım değiştiği için yeni başlık açmak istedim.
Erkek arkadaşım ile beş yılı aşkın süredir beraberiz. Önümüzdeki yaz nişanımız var. 1.5 yıl önce ilk defa cinsel ilişkiye girdik. Onun için de benim için de ilk oldu. İlk birkaç gün cinsel birliktelik tam olamadı, zorlandık. Vajinismustan korkarken neyse ki birkaç gün içinde kegel egzersizi vs. durumu çözdüm (buradan yardımcı oldunuz çok sağ olun) Ancak şu anda cinsel birliktelik tam anlamıyla, acısız şekilde olsa dahi ben zevk almıyorum. Erkek arkadaşımı içimde hissediyorum lakin zevk almaya dair hiçbir şey yok. Elime dokunmasıyla aynı his diyeyim size. Böyle açıklıyorum çünkü klitorisime dokunduğunda ne hissettiğimi biliyorum. Orgazm olmadan önce bile o süreçten nasıl zevk alındığını biliyorum yani. Fakat vajinal ilişkide bu kesinlikle yok. Çok nadir, bazı pozisyonlarda kasıklarımda baskı ve beraberinde çiş hissiyatı duyuyorum. Fakat bu kesinlikle zevk gibi hissettirmiyor. Uzun sürse dahi rahatsızlık yaratıyor. Ön sevişmeyi de gayet uzun tutuyoruz. Hatta klitoris ile zirveye tam ulaşmadan önce onu durduruyorum ve hemen öyle başlıyoruz. (Fazla detay veriyorsam kb.) Erkek arkadaşımı çok seviyorum ve kendisi gerçekten ilgili. Eliyle vs. de malum G noktasını çok bulmaya çalıştı. Nitekim ben de tek başımayken denedim ama bir türlü vajinamda zevk hissetmedim. Bu durum giderek canımı sıkmaya başladı. Onun da morali bozuluyor açıkçası benim bir şey hissetmediğimi bilirken ilişkiye girmek onu da zorluyor. Daha önce böyle bir durum yaşayan varsa bana yardımcı olursa çok sevinirim. Doktora mı gitmeliyim artık? Yoksa bir terapiste mi? Bu hissizliğin kaynağı, sebebi nedir? :KK43:
(Bahsettiğim şey orgazm değil, zevk. Ben zevkle beraber ulaşılan orgazmı değil, direkt olarak zevkin kendisini hissetmiyorum)

Aranızdaki tutku güçlüyse ilişki o kadar zevk verir her iki tarafada. Yeterince uyarılmıyorsanız ve kafanız başka yerde olursa zevk alamazsınız. İlişki esnasında tutkuya arzuya isteğe odaklanın. Tutkulu bir sevişme ile gelen birliktelikten zevk alamamanız kafanızın rahat olmayışından yeterince odaklanamamanızdan kaynaklanıyor😊

Aranızdaki tutku güçlüyse ilişki o kadar zevk verir her iki tarafada. Yeterince uyarılmıyorsanız ve kafanız başka yerde olursa zevk alamazsınız. İlişki esnasında tutkuya arzuya isteğe odaklanın. Tutkulu bir sevişme ile gelen birlikten zevk alamamanız kafanızın rahat olmayışından yeterince odaklanamamanızdan kaynaklanıyor😊
İlk aylarda ben de öyle düşünüyordum ama gerçekten kendimi ana verdiğimden emin olduğumda bile hissizlik devam edince huzursuzluğum arttı... Teşekkür ederim :)

Bence klitoral uyarımla vajinal uyarım da tetikleniyor
Olabilir ama vajinal orgazmi hic yasamamis kadinlarin, orgazma ulasmasindaki en buyuk engel masturbasyon. Eger vajinal olarak uyarilmanin yolunu bulduysaniz ya da orgazm oluyorsaniz masturbasyonun sakincasi yok.
iliskiyi ilk yasadigim zamanlar keyif alamadigim donem cok araştırmıştım. Kegel egzersizsi vs yaninda masturbasyonu birakmayi oneriyorlar. Dedigim gibi zevk alamayan ve orgazm olamayan kadinlar icin gecerli bu. Eger zevk almanin yolunu bulduysanuz masturbasyon yapmaniz sizi engellemez. Klitoral ve vajinal orgazm iki ayri dunya

Olabilir ama vajinal orgazmi hic yasamamis kadinlarin, orgazma ulasmasindaki en buyuk engel masturbasyon. Eger vajinal olarak uyarilmanin yolunu bulduysaniz ya da orgazm oluyorsaniz masturbasyonun sakincasi yok.
iliskiyi ilk yasadigim zamanlar keyif alamadigim donem cok araştırmıştım. Kegel egzersizsi vs yaninda masturbasyonu birakmayi oneriyorlar. Dedigim gibi zevk alamayan ve orgazm olamayan kadinlar icin gecerli bu. Eger zevk almanin yolunu bulduysanuz masturbasyon yapmaniz sizi engellemez. Klitoral ve vajinal orgazm iki ayri dunya
Ön sevişme sırasında klitorali de çıkarınca geriye pek bir şey kalmıyor sanki :') Daha önce 10 gün kadar dediğinizi yapmıştık ama bir değişim olmamıştı. Daha uzun süre uzak durmayı deneyeceğim. Çok sağ olun

Ön sevişme sırasında klitorali de çıkarınca geriye pek bir şey kalmıyor sanki :') Daha önce 10 gün kadar dediğinizi yapmıştık ama bir değişim olmamıştı. Daha uzun süre uzak durmayı deneyeceğim. Çok sağ olun
Birsure bu sekilde denemenizi tavsiye ederim. Kegelide birakmayin. Ben bu sekilde zevk almaya baslamistim

Peki siz de başlangıçta hiç zevk hissi yaşamamış mıydınız acaba? Hiçten kastım direkt hiç :) Kusura bakmayın böyle tekrar soruyorum ama tahmin edersiniz ki insan merak ediyor...
Yasamadim. Mesanemde baski oluyordu. Surekli yarim birakip, tuvalete gidiyordum. Sonra o his gecti ama bekledigim performansi alamadim. Sonra bigun kendi kendine oldu. Kafam boştu, bisey dusunmuyordum, zevk alacagim diye odaklanmamistim. Anladım ki iş aslinda kafada bitiyor

Yasamadim. Mesanemde baski oluyordu. Surekli yarim birakip, tuvalete gidiyordum. Sonra o his gecti ama bekledigim performansi alamadim. Sonra bigun kendi kendine oldu. Kafam boştu, bisey dusunmuyordum, zevk alacagim diye odaklanmamistim. Anladım ki iş aslinda kafada bitiyor
Yanıtınız için çok teşekkür ederim. Çevremde benim gibi kimse yok. Sizden bunu okumak çok iyi geldi. İyi geceler dilerim :')

Rica ederim. Loş ışık, mum ışığı da etkili oluyor deneyin derim. Iyi geceler:)
Ben de bir şey sorabilir miyim? Başlangıç olarak kegelde iki dakika boyunca sıkıyorum bırakıyorum . Sonra tekrar iki dakika boyunca sıkıyorum bırakıyorum. Sonra sık -birak, sık -birak yapıyorum. Sizce bu şekilde devam etmeli miyim zevk almak için. Ben de bazen hiçbir şey hissetmiyorum ilişkide iken

Ben de bir şey sorabilir miyim? Başlangıç olarak kegelde iki dakika boyunca sıkıyorum bırakıyorum . Sonra tekrar iki dakika boyunca sıkıyorum bırakıyorum. Sonra sık -birak, sık -birak yapıyorum. Sizce bu şekilde devam etmeli miyim zevk almak için. Ben de bazen hiçbir şey hissetmiyorum ilişkide iken
Ben aklima geldikce gun icinde sıkıp birakma yapiyordum. Illa parmakla yapmaniz gerekmiyor bu arada. Birsey yokken, Otururken, akliniza geldiginde kaslarinizi sıkıp birakin. Idrara ciktiginizda da tut-birak yapın. Bu sekilde kaslarınız guclenecek. Ancak bir ustte belirttifim gibi en buyuk verimi loş ışık ve boş kafayla almıştım. Iliski esnasinda kendinizi zevk aliyor muyum, olacak mi diye dinlemeyin. Akisina bırakın

Bende sizinle aynı durumu yaşıyorum 3 yıldır evliyim. Asla zevk almadım vajinamda hissizlik var içinde herkes olduğunu bile hissetmiyorum neden böyleyim bilmiyorum çevremde soracak kimsem yok burda konu actim daha önce benim gibi olanlarda var kegeli bende deniyorum ara ara bi kere doktora da sordum bunun bi olaci yok dedi eşim biliyor söylüyorum bazen rol yapıyorum ilişki sırasında kafam boş mesela kendimi hazirliyorum sevismeyide uzun tutuyorum ama yine de tık yok bazen tekrar doktora gitmeyi düşünüyorum

Ben aklima geldikce gun icinde sıkıp birakma yapiyordum. Illa parmakla yapmaniz gerekmiyor bu arada. Birsey yokken, Otururken, akliniza geldiginde kaslarinizi sıkıp birakin. Idrara ciktiginizda da tut-birak yapın. Bu sekilde kaslarınız guclenecek. Ancak bir ustte belirttifim gibi en buyuk verimi loş ışık ve boş kafayla almıştım. Iliski esnasinda kendinizi zevk aliyor muyum, olacak mi diye dinlemeyin. Akisina bırakın
Ben başlarda haz alıyordum artık onu da almıyorum. kegel ve bir de takviye alıyorum istek artırıcı. İnşallah iyi gelir

Bende sizinle aynı durumu yaşıyorum 3 yıldır evliyim. Asla zevk almadım vajinamda hissizlik var içinde herkes olduğunu bile hissetmiyorum neden böyleyim bilmiyorum çevremde soracak kimsem yok burda konu actim daha önce benim gibi olanlarda var kegeli bende deniyorum ara ara bi kere doktora da sordum bunun bi olaci yok dedi eşim biliyor söylüyorum bazen rol yapıyorum ilişki sırasında kafam boş mesela kendimi hazirliyorum sevismeyide uzun tutuyorum ama yine de tık yok bazen tekrar doktora gitmeyi düşünüyorum
Ben de bir süre daha kendim deneyip olmazsa doktora gitmeyi planlıyorum. Bunun bir ilacı yok deyip sizi geri göndermemiştir umarım. Doktor da bilmiyorsa sebebini biz nereden bileceğiz yanii. Bir de burada gördüğüm kadarıyla baya bir kişi aynı durumu yaşıyor. İlla ki çözümünü bilen vardır. Bakalım...

Ben başlarda haz alıyordum artık onu da almıyorum. kegel ve bir de takviye alıyorum istek artırıcı. İnşallah iyi gelir
Takviye olarak ne kullanıyorsunuz acaba? Bazıları tütsü vs. de etkili diyor ama ben pek inanmıyorum öyle şeylere :/

Aynen öyle evli değilim ama vajinamda bir hissizlik var.

X