Cinsel ilişkiden bir hafta sonra yerleşme kanaması görülür mü?

mxmbb

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2020
12
3
Merhabalar ayın 15'inde cinsel ilişki yaşadım ve 22si gibi lekelenmem oldu. Yerleşme kanaması olabilir mi?

Son düzenleme:
Döllenme yerleşme süresi 15 güne tekabül ediyor beklediğiniz bir gebelikse stres yapmadan regl tarihinizi beklemek en iyisi

Değildir canım daha döllenme bile olmaz ne yerleşmesi ..

Rengi pembemsiydi başka sebepleri olabilir mi?
Olabilir tabiki doktor sormuştum ben ben de gebelik istiyordum olmuyordu yumurtlama gününde olmuştu lekelenme yerleşme kanaması sanmıştım idrar yolu enfeksiyonum varmış mesela .. belki kist vardı o patladı her şey olabilir ama dediğim gibi hamile olduğunu sanmıyorum

Olabilir tabiki doktor sormuştum ben ben de gebelik istiyordum olmuyordu yumurtlama gününde olmuştu lekelenme yerleşme kanaması sanmıştım idrar yolu enfeksiyonum varmış mesela .. belki kist vardı o patladı her şey olabilir ama dediğim gibi hamile olduğunu sanmıyorum
çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için

beklediğim bir gebelik değildi o yüzden stres yaptım
Stres kaynaklı yaşamışsınızdır büyük ihtimalle pat diye yerleşme olmuyor çünkü regl tarihinizi bekleyin 2-4 gün geçerse test yapın umarım birşey yoktur

Merhaba arkadaşlar 24 gün önce adet oldum önceden 30 günde bir adet oluyodum şuan iki haftada bir âdet oluyorum 10 gün önce iliski oldu 6-7, gün sonra kahverengi bı akıntım oldu adet olcam sandım devamı gelmedi ama adet olacak gibi ağrım var belim başım ve alt karnım çok ağrıyor dün dayanamayip test yaptım 2 çıktı doktor test için çok erken olabilirde olmayabilirde dedi en az bir hafta sonra tekrarla dedi düşünmekten kafayı yiycem varmı benim gibi olan

X