Cinsel ilişkinden 13 gün sonra test

Lyta

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2021
35
12
24
Cinsel ilişkinin üzerinden bugün tam 13. Gün.
Regl düzenli değill son renk tarihine göre baktığında reglime 6 gün var. Bugün 3tane erken gebelik testi yaptım 3 de negatif. İdrarda gebelik için 13 gün yeterli mi

Merhaba,ilişki günü ovulasyon döneminizmiydi?Yoğun akıntınız filan varmıydı?Erken gebelik testi kullanmadım hiç,net bir şey diyemem,geç mayalanma olmadıysa,soluk ta olsa çıkması lazımdı bence

Mrb benim iliskimin üstunden 14 gün geçti yani ayın 22 de son ilişki hesaplamaya göre ovulasyon günlerime denk geliyo olduysa bile daha iki haftalık bugün gecikmemim 4. Günü çok fazla beyaz ve su gibi akıntım var bugün kan tahlili ve karnimdan ultrason bakıldı sonuç negatif ama adet belirtim hiç yok sadece göğüslerim çok şiş doktor adet söktürücü verdi acaba kullanmalı mıyım yoksa biraz daha bekleyip adet olmazsam bidahami test yapayım tecrübesi olanlar yardımcı olursanız çok mutlu olurum

Mrb benim iliskimin üstunden 14 gün geçti yani ayın 22 de son ilişki hesaplamaya göre ovulasyon günlerime denk geliyo olduysa bile daha iki haftalık bugün gecikmemim 4. Günü çok fazla beyaz ve su gibi akıntım var bugün kan tahlili ve karnimdan ultrason bakıldı sonuç negatif ama adet belirtim hiç yok sadece göğüslerim çok şiş doktor adet söktürücü verdi acaba kullanmalı mıyım yoksa biraz daha bekleyip adet olmazsam bidahami test yapayım tecrübesi olanlar yardımcı olursanız çok mutlu olurum
Mrb,bebeklerin haftası son adet tarihine göre hesablanıyor,son adet tarihiniz ne zamandı?Genelde adet döngünüz kaç gün sürer?Salı günü yazmışsınız,nasıl oldunuz,ne yaptınız?

Mrb,bebeklerin haftası son adet tarihine göre hesablanıyor,son adet tarihiniz ne zamandı?Genelde adet döngünüz kaç gün sürer?Salı günü yazmışsınız,nasıl oldunuz,ne yaptınız?
Son adet tarihim 1mayis 5 6 gün sürüyo ama pcosdan dolayı yumurtlamam geç oluyo ayın 22 23 gibi işte bugün gecikmemin8.gunu az önce silince reçeteye gelen çok açık pembe akıntım var beraberinde kasik ağrım ama geçti şuan ağrım yok ayın 4 de kan testim 0.26 yani negatif çıktı doktor tarlusal verdi bende kullanmadım belki geç döllenmedir diye ama 10 gündür çok fazla akıntım var su gibi bazende sarı renkte olan göğsumde şişlik var bunlar dışında başka bir belirtim yok yarın hastaneye gidicem acilde umarım kan testi yaparlar

X