Cinsel Obsesif Kompulsif Olanlarve Kurtulanlar

Mulier

Deliliğin eşiğindeki kadın.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2015
439
577
Merhaba kızlar. 2020’nin başından bu yana yakın çevrem ya da herhangi biri hakkında aklıma iğrenç cinsel içerikli düşünceler geliyor. Aşırı derecede beni rahatsız ediyor bu düşünceler beynimi söküp atasım geliyor. Normalde o düşüncelerle benim kişiliğimin alakası bile yok. Psikiyatride uzmanlık alan arkadaşım durumumu anlattıgımda cinsel okb dedi. Tabi tam teşhis koymadı ama birçok kişiye sorup arastırdıgımda ve benımle aynı şekilde olan kişilerle konustugumda onlara bu tanının kondugunu söylediler. İstanbul’dayım. Çeşitli terapi ekolleriyle ya da iyi bi psikiyatrist ile bundan kurtulan ya da azalan var mı ? Lütfen yardım edin gerçekten kafayı yiyeceğim bu düşünceler yüzünden

Sonuçta bunlar düşünce...Herhangi bir fiile döküpte zarar verme yoksa aldığınız tıbbi yardımlarıda varsayarak diyorum ki bırakın gelsin aklınıza...Düşünün...Dalgada geçin içinizden hatta bu düşüncenizle...Yani siz onu ejderhaya dönüştürürseniz o da daha büyük heybetiyle gelecek...

Düşünün ya nolcak..Kaçmayın ama saçmalayabildiği kadar saçmalasın beyniniz...Psikolog şey demişti ama benim bu konuyla alakalı değildi titizlikle alakalıydı.. "Birine zarar vermeyi düşünüyorsun.. Kızdın ve şu sopayla ona vursam keşke dedin..Ona şöyle yapsam böyle yapsam.." dediğin için ceza alırmısın? Ya da suçlanırmısın? Yani düşüncelerimizi fiile dökmediğimiz sürece normal kabul edelim...Ki demişti ki; OKB ruh hastalıklarının kanseridir...Hasta olduğunu bilen tek grup bunlardır demişti...Üstüne üstlük bunun okb olduğunu,normalde asla böyle birşey düşünmeyeceğinizi biliyorsunuz...

Ne zaman ki bu dediğim gevşemeye ve rahatlığa minimum gelirseniz önemsememeye he hee deyip geçmeye başlarsınız...

Zor ama imkansız değil...Arada atak olabiliyor ama telkinle üstesinden geliyorum:KK51::temizlik:

X