Cinsel problem :(

Bizde asagi yukari ayni durumdayiz aslinda ama ben bunu doktora gidecek derecede bir sorun olarak dusunmedim hic.ikimiz de cok ama cok yogun calisiuoruz genelde sizip kaldigimiz icin birlikte olmak bazen 2 ayi buluyordu, ama cinsel isteksizlikten gibi dusunmedim hic,o kadar yogunduk ki buldugumuz kucucuk bosluklarda dinlenmeye bile yetmiyordu, hamilelik ve dogum sonrasi bu yogunluga cocuk ta eklenince:) bizim de hic kalmadi. Ama sizin yogunluk yorgunluk gibi bir durumunuz yoksa bos vaktiniz var ama yine de olmuyorsa bilemedim

Canım bi erkeğin böyle bir sorunu kabul edip gitmesi çok zor malesef biz kadınlar gibi değiller malesef sorunu başkalarına açamazlar bile sen daha yapıcı ol sorun neyse beraber halledelim ben her zaman senin yanındayım doktora beraber gidelim bende muayene olayım çözüm üretelim böyle bekleyerek bir yere varamayız ben seni seviyorum seninle mutluyum ama bu sorunu da halledersek ikimiz de daha mutlu olacağız gibi yapıcı cümleler kur canım. Erken boşalma sorunu aslında çok büyük sıkıntılar yaratır yetersizlik hissi isteksizlik vs çığ gibi olur
Cok haklisiniz ilk zamanlar zaten problemi hep kendimde aradim benmi yetersizim acaba etkileyemiyorum diye cok afedersiniz bilgi edinmek amaciyla biraz cinsel icerikli videolarda izledim hatta. Kendisine de soyledim sorun bende mi diye basta cok dikkatli davrandim incinmesin diye ama artik hircin davranmaya basladim

Bizde asagi yukari ayni durumdayiz aslinda ama ben bunu doktora gidecek derecede bir sorun olarak dusunmedim hic.ikimiz de cok ama cok yogun calisiuoruz genelde sizip kaldigimiz icin birlikte olmak bazen 2 ayi buluyordu, ama cinsel isteksizlikten gibi dusunmedim hic,o kadar yogunduk ki buldugumuz kucucuk bosluklarda dinlenmeye bile yetmiyordu, hamilelik ve dogum sonrasi bu yogunluga cocuk ta eklenince:) bizim de hic kalmadi. Ama sizin yogunluk yorgunluk gibi bir durumunuz yoksa bos vaktiniz var ama yine de olmuyorsa bilemedim
Bos vaktimiz fazlasiyla var isten direk eve gelir hep yanyanayizbende su an icin calismiyorum zaten . Ne denediysem adami etkileyemiyorum

Sorun cinsellik değil, sevgi. Basit bir öpücük bile vermiyor adam. Hani cinsellik yok, ama bol bol sariliyor, öpüyor yani fiziksel temas içinde olsa derdim ki adamin fiziksel sorunlari var.

Ama sizde öyle değil. Bence eşiniz ya sizu sevmiyor, ya paravan evlilik yapti. Sonuncu şik ise baya bayaa odun olmasidir. Ki onlar bile yeri geliyor öper sarilirlar.

Sorun cinsellik değil, sevgi. Basit bir öpücük bile vermiyor adam. Hani cinsellik yok, ama bol bol sariliyor, öpüyor yani fiziksel temas içinde olsa derdim ki adamin fiziksel sorunlari var.

Ama sizde öyle değil. Bence eşiniz ya sizu sevmiyor, ya paravan evlilik yapti. Sonuncu şik ise baya bayaa odun olmasidir. Ki onlar bile yeri geliyor öper sarilirlar.
Masumca oper sarilir gun icinde arayip sorar isten direk eve gelir ozledigini soyler beni cok sevdigini soyler. Ama cinsel hicbir yaklasimi yok :KK43:

Masumca oper sarilir gun icinde arayip sorar isten direk eve gelir ozledigini soyler beni cok sevdigini soyler. Ama cinsel hicbir yaklasimi yok :KK43:

Peki o zaman bu ne?

hamileligimle birlikte tamamen bitti dudağımdan bile opmuyor.

Eğer masumca öpmek sadece yanaktan öpmek ise, yine dediklerim doğru çikar. O halde paravan evliliği, yada sirf evlenmek icin yapilan evlilik olduğunu düşünürüm.

Seni sevdiğini söylüyor fakat icraat yok. Yerinde olsam herşeyi tekrar düşünüp ve çok iyi bir evlilik terapistinden yardim alirdim. Ondan sonra karar verirsin ne yapacağina.

Daha once bir nisanlilik gecirmis 10 yil once askerde iken aldatilmis onun izleri kalmis olabilir mi acaba o durum mu su an bizi etkiliyor.

Yanagimdan masumca opup sariliyor. Bazen ilgisiz soguk davraninca bu problemi yuzune vurdugumda degisecegini soyluyor agliyor cok uzuluyor sonra acıyorum bende uzuluyorum. Yine ayni sekilde hayatimiza devam ediyoruz. Bi care bulamadim. Dogumdan sonra dedigi gibi degismezse bi terapiste gidecegim dediginiz gibi

Merhaba arkadaslar icimi biraz olsun dokmek istiyorum size

Esimle 1.5 yildir evliyiz evliligimizin ilk zamanlarindan bu yana cinsel problemleri vardi erken bosalma cinsel isteksizlik o zamanlar cinselligi tam olarak bilmedigim icin anlayamiyordum herkesin boyle saniyordum. Simdi ise 7 aylik hamileyim ve cinsellik bizim icin tamamen bitti ilk zamanlar haftada 1di sonra ayda 1e dustu hamileligimle birlikte tamamen bitti dudağımdan bile opmuyor. sorguluyorum surekli neden boyle diye hep birseyleri bahane ediyor ilk once burun ameliyatimi olayim hersey duzelecek dedi ameliyatini oldu hicbisey degismedi sonra cok yoruluyorum isten dolayi dedi isten cikarildi daha beter oldu simdi ise tekrar ise basladi bu defa hamilesin ben boyle yapamiyorum diyor cildiracagim kadinlik gururum yerler altinda artik en son urolojiye gitmesi icin agladim baski yaptim gitti ama ama yok degisen hicbir sey yok beni aldatmadigindan eminim ama bu problemi de cozemiyorum. Gitgide soguyorum ondan artik kucuk bi hareketi bile gozume batar oldu bazen nefret bile duyuyorum ondan :KK43:((

Henuz 22 yasindayim acaba benim mi cinsel istegim cok fazla

hijyenime bakımıma cok dikkat ediyorum oldukca etkileyici ic camasirlarimda var kilomda yok dis gorunus olarak nacizane guzel de gorurler beni ama Problem nedir hala cozemedim cok ama cok uzuluyorum kimseye derdimi anlatamiyorum siz bana yardim edin nolur :KK43:
Her erkek cinselliğe düşkün olacak diye birşey yok sizin kadınlık bilmem neyiniz ayaklar altına ne çabuk alınıyor eşiniz le cinsellik yasamayinca gururunuz mu inciniyor gururunuz cinsellikle mı eşdeğer?

Her erkek cinselliğe düşkün olacak diye birşey yok sizin kadınlık bilmem neyiniz ayaklar altına ne çabuk alınıyor eşiniz le cinsellik yasamayinca gururunuz mu inciniyor gururunuz cinsellikle mı eşdeğer?
Peki biz esimle sadece arkadaş mıyız? Kardeş miyiz?
Sizin cinsel ihtiyaclarınız hiç olmuyor mu ? Esinizle hicbir cinsel faaliyette bulunmazsaniz bunun sebebini sorgulamazmisiniz?
İstenilmeme duygusu bir kadini cok incitir eminim benim gibi dusunen cok sayida kadin vardir

Esimle 1.5 yildir evliyiz evliligimizin ilk zamanlarindan bu yana cinsel problemleri vardi erken bosalma cinsel isteksizlik o zamanlar cinselligi tam olarak bilmedigim icin anlayamiyordum herkesin boyle saniyordum. Simdi ise 7 aylik hamileyim ve cinsellik bizim icin tamamen bitti ilk zamanlar haftada 1di sonra ayda 1e dustu hamileligimle birlikte tamamen bitti dudağımdan bile opmuyor. sorguluyorum surekli neden boyle diye hep birseyleri bahane ediyor ilk once burun ameliyatimi olayim hersey duzelecek dedi ameliyatini oldu hicbisey degismedi sonra cok yoruluyorum isten dolayi dedi isten cikarildi daha beter oldu simdi ise tekrar ise basladi bu defa hamilesin ben boyle yapamiyorum diyor cildiracagim kadinlik gururum yerler altinda artik en son urolojiye gitmesi icin agladim baski yaptim gitti ama ama yok degisen hicbir sey yok beni aldatmadigindan eminim ama bu problemi de cozemiyorum. Gitgide soguyorum ondan artik kucuk bi hareketi bile gozume batar oldu bazen nefret bile duyuyorum ondan :KK43:((

hijyenime bakımıma cok dikkat ediyorum oldukca etkileyici ic camasirlarimda var kilomda yok dis gorunus olarak nacizane guzel de gorurler beni ama Problem nedir hala cozemedim cok ama cok uzuluyorum kimseye derdimi anlatamiyorum siz bana yardim edin nolur :KK43:
Bu sadece cinsellik değil ki. Öpmüyor bile diyorsunuz. Bence daha büyük sorunlar olabilir altında. Kesinlikle anormal olan siz değilsiniz.

Bazi yorumlara inanamiyorum gercekten bu oyle bos vakitte yapilacak hobi gibi biseymi allah askina insan isteyince arada derede her yerde olur millet bunun icin neleri goze aliyor yuvasini yikiyor yeri geliyor 2 ayda bir birlikteligi normal gostermeyelim lutfen.

Bazi yorumlara inanamiyorum gercekten bu oyle bos vakitte yapilacak hobi gibi biseymi allah askina insan isteyince arada derede her yerde olur millet bunun icin neleri goze aliyor yuvasini yikiyor yeri geliyor 2 ayda bir birlikteligi normal gostermeyelim lutfen.
Cok haklısınız bende evlenmeden once neler hayal etmistim. İnsanin sevdigi insanla birlikte olmasi guzel seyler yasamasi birbirini mutlu etmesi bunlar ayiplanacak utanc duyulmasi gereken seyler degil bence sevgiyi bagi guclendiren seyler

Herkes ayni istekte olmaz. Ayrica her evliligin dinamigide farkli:) kimi haftada 3 e az derken kimine ayda 1 yeterlidir.. bence bi kadin ne kadar yorulursa o kadar isteksiz oluyor.. erkekleride etkiledigini dusunuyorum bu durumun. Bunu esimdede kendimdede denedim test ettin onayladim:))Uykusuzluk bilmem ne cinsellik ilk yerde olmuyo yani..

Hamilelikte erkekler çok istekli olmuyor zaten . Bebeğe Bisey olur kaygıları var . Ki bayan için de çok zevkli değil bende hamileyim beş aydan sonra çok az olmuştur ağrılı oluyor çünkü . Bence doğumu bekleyin ondan sonra da duzelmiyorsa tedavi olması gerekir bence

Sevgiliyken hic boyle konulari konusmazdik bende beni cok sevdigi icin kiyamiyor cekiniyor Sanirdim.
Pek bisey anlatmadi bana hamilelikte erkeklerde isteksizlik normalmis demis doktor güya. Pek inandirici gelmedi bana. bi ilac yazmis doktor ama almadi dogumdan sonra alirim dedi
Erkek mi hamile kalıyo da isteksiz olsun:KK53:

Tövbe ya. Benim kocam doğuma gitmeden 1 gece önce bile istedi öyle diyim sana. 40 gün bekleyecekmiş zaten falan diyerek.

Hamilelikte erkekler çok istekli olmuyor zaten . Bebeğe Bisey olur kaygıları var . Ki bayan için de çok zevkli değil bende hamileyim beş aydan sonra çok az olmuştur ağrılı oluyor çünkü . Bence doğumu bekleyin ondan sonra da duzelmiyorsa tedavi olması gerekir bence
Hamilelik oncesi de 1 yil boyunca durum boyleydi bundan dolayi sorgulamaya basladim. Dogumdan sonra umarim duzelir

İyi hamile kalmayı başarmışsınız bu şekilde .
Ama problem eşinizde gibi duruyor. Sanırım terapi alması lazım

Tövbe ya. Benim kocam doğuma gitmeden 1 gece önce bile istedi öyle diyim sana. 40 gün bekleyecekmiş zaten falan diyerek.

Sanirim kisiden kisiye degisen bir durum bi kac yerde daha okumustum bu durumdan muzdarip olan. Kimi cok istekli olur kimi daha az.
Bizim orta halli olsa sesimi cikarmayacam da o da yok :KK43:

Kadinlar gebelikte daha istekli olur ama:) erkeklerde tedirginlik yasiyo genelde..senin kocan istekliymis herkes ayni mi olacak?

X