Cinsel rahatsızlık

Aynı konuyu tekrar tekrar açana kadar gidip bi test yaptırsan çoktan öğrenmiştin sonuçları.

Buradakiler doktor değil,süper güçleri de yok. Önceki konularına gelen yorumlardan farklı bir yorum gelmeyecek. Ama anladığım kadarıyla sen teşhis koyalım istiyorsun. Yoksa buraya konu açmak yerine doktora gitmemenin başka bir anlamı olamaz.

doğru ve bu konuda bir uzmana gitmelisiniz.

yani burada verilen cevaplara sizi iyice uçuruma götürecek zira insanlar bunaldı. Size cevap veriyorlar ama verilen cevapları dikkate almayıp aynı konuyu yeniden açıyorsunuz 1 saat önce yine açmışsınız.
Biliyorum bir şeyim olmadığı halde belki de korktuğum şeyin yersiz olduğunu bildiğim halde kafamda böyle soru işareti olması anormal. Çok anormal hem de. Çünkü bundan önce de başka şeyleri kafama takıyordum

Biliyorum bir şeyim olmadığı halde belki de korktuğum şeyin yersiz olduğunu bildiğim halde kafamda böyle soru işareti olması anormal. Çok anormal hem de. Çünkü bundan önce de başka şeyleri kafama takıyordum

ama işte diyorum ya bir doktora mı gitseniz? ilaç verir faydası olur belki terapi yapar.

yoksa böyle kura kura içiniz içinizi yiyecek

ama işte diyorum ya bir doktora mı gitseniz? ilaç verir faydası olur belki terapi yapar.

yoksa böyle kura kura içiniz içinizi yiyecek
Tamam kusura bakmayın forumu kirlettiysem
Bu yazılanlar tamamen kafamda kurup kendime zarar verdiğimi gösterdi. Hiv değil ama başka bir rahatsızlığım var o da obsesiflik

Tamam kusura bakmayın forumu kirlettiysem
Bu yazılanlar tamamen kafamda kurup kendime zarar verdiğimi gösterdi. Hiv değil ama başka bir rahatsızlığım var o da obsesiflik

forum kirlenmiyor üyeler şundan rahatsız ;

cevap veriyorum ama benim verdiğim cevaba güvenmeyip gidip aynı konuyu yeniden açıyor.

yoksa bu kıyafet değil ki kirlensin ....

hem kirlenmek güzeldir

OMO

forum kirlenmiyor üyeler şundan rahatsız ;

cevap veriyorum ama benim verdiğim cevaba güvenmeyip gidip aynı konuyu yeniden açıyor.

yoksa bu kıyafet değil ki kirlensin ....

hem kirlenmek güzeldir

OMO
Evlenince ne haltlar yediğin ortaya çıkacak diye mi korktun tarzı tepkiler aldkm özel mesajlarda.
Sanırım paniğimi tetiklediği için de insanların bi şey olmaz panik yapma tarzı cevaplarını algılayamadım

Evlenince ne haltlar yediğin ortaya çıkacak diye mi korktun tarzı tepkiler aldkm özel mesajlarda.
Sanırım paniğimi tetiklediği için de insanların bi şey olmaz panik yapma tarzı cevaplarını algılayamadım

yahu evlenince bir Z raporu filan mı veriliyor?
Sen kavun musun da adam ne halt yediğini anlasın?
ayrıca ne halt yediysen yedin kime ne?
adam sana "len sen ne haltlar yedin?" dediğinde haltları tek başıma değil senle yedik de geç ....

yahu evlenince bir Z raporu filan mı veriliyor?
Sen kavun musun da adam ne halt yediğini anlasın?
ayrıca ne halt yediysen yedin kime ne?
adam sana "len sen ne haltlar yedin?" dediğinde haltları tek başıma değil senle yedik de geç ....
Kan testi falan yapılıyor ya.
Bu sefer de sanırım kafamda bunu abarttım ondan korktum

Kan testi falan yapılıyor ya.
Bu sefer de sanırım kafamda bunu abarttım ondan korktum

Kan testinde ne çıkmasını bekliyorsun? 3 yıl önce seviştin şimdi hamilesin demelerini mi? Ya da cinsel bir rahatsızlık mı? Lütfen bir sal artık, gevşe

Ciğer filmi çekiliyor onda da kaç kez oral seks yaptığın filan çıkmıyor rahat ol

Kan testinde ne çıkmasını bekliyorsun? 3 yıl önce seviştin şimdi hamilesin demelerini mi? Ya da cinsel bir rahatsızlık mı? Lütfen bir sal artık, gevşe

Ciğer filmi çekiliyor onda da kaç kez oral seks yaptığın filan çıkmıyor rahat ol
Abi onu demeyecektin şimdi hiv ciğer filminden anlaşılır mı diye gugıllayacak

Hiv çıkmasından korkuyorum

Hiv çıkmasından korkuyorum

HIV'e ilişkin bir düzenleme yoktur. Evlilik testleri kapsamına neyin girdiği Evlendirme Yönetmeliği'nin atfıyla Evlenme Muayenesi Hakkında Nizamname'de düzenlenmiştir. Burada HIV testi yapılacak testler arasında sayılmamıştır. Niyetinde, evlilik öncesi HIV testinin zorunlu olarak istenmesi hukuka aykırıdır

HIV'e ilişkin bir düzenleme yoktur. Evlilik testleri kapsamına neyin girdiği Evlendirme Yönetmeliği'nin atfıyla Evlenme Muayenesi Hakkında Nizamname'de düzenlenmiştir. Burada HIV testi yapılacak testler arasında sayılmamıştır. Niyetinde, evlilik öncesi HIV testinin zorunlu olarak istenmesi hukuka aykırıdır
Biliyorum ama istenebilir. Bu yüzden korkuyorjm yoksa neden korkayım?
O riskim olmadığını hastalık olmadığını söylediniz gerçiü

yeter artık ama değil mi?
yani bizimkiler geri zekalı değil! Bir seferde anlayıp size cevap vermişler. Bence çok uzatmasanız?

Abi pes edeceksin 🙈 hic usteleme

X