Cinsellik konuşmak istemediğim için kötü davranıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sevismek başka cinsellik konuşmak başka. Ben de telefonda cinsellik konuşmayi sevmem yani, ne konuşursun ki cinsellik? Burda olsan şoyle boyle yapardim muhabbetleri bana böggg geliyor.

Eşimle hiç cinsellik konuşmadim biz telefonda mesela ama sevişirdik o esnada yanyanayken konuşurduk en çok.

Sizi seven adam cinsellik olmuyor diye sizi birakmaya kalkmaz ya da kotu davranmaz lütfen önce bunu bir anlayın tepkinizi koyun kararınızda ısrarcı olun ya kaybedersem diye yaptığınız her hareket onu daha çok kaybettirir zaten siz tavrinizikoyun karsi taraf nasil yaklaşıyor bir bakin siz değerlisiniz boyle sirtlanlara yem olmayin

Bencil

Manipulatif

Saygısız.

Ne demek sen iyi davranılmayi hak etmiyorsun??

Konu sahibi bu adama ne ihtiyacınız var? Bu ilişkide duygusal olarak tatmin oluyor musunuz? Bu ilişkiyi neden istiyorsunuz ki?

Üstelik karşısındakinin dini inançlarına da saygısız. Cinselligi evlenmeden önce yaşamak isteyebilir ama bu şekilde ifade edilmez bu asla. Saygısızca. Dini bir sebep olmadan da kamerada soyunmak istemeyebilirsin, çok normal.

Manipülasyona gelme, o da kim yani ne curetle böyle davranıyor?

En çok şaşırdığım nokta sevildiğinize inanıyor olmanız.

Güzel iyi davranilmaya layık olmadığınızı yüzünüze söylemiş adam, bu sözden sonra sizi sevildiğinize inandiran ne?

Üzgünüm ama onun gözünde ilişkiniz sadece cinselliğe dayanıyor, sevginin s si bile yok.

normalde dediğin doğru da bu karantina şartlarında konuşma ihtiyacı normal

Korkunç bir erkek resmen sapık. Anladım seviyorsun ama kendini daha çok sevmen lazım. Cinsel obje olmuşsun gözünde. Ramazan ayı ile ilgisi yok geçin bu kafaları ramazanda günah değil sadece. Eğer siz zevk almıyorsanız hemen bırakın mutsuz olduğunuz bir şeyi yapmayın hayat güzel ve Kısa bu öküzlerle geçirmeyin

Sizi sevdiği gibi yanlış bir düşünceye neden saplandınız bilmiyorum. Cinsel istek duymak sevmek demek değildir. Buna manevi duyguları ile son vermek isteyen kadına baskı ve manipülasyonla hatta ayrılma tehditleriyle resmen psikolojik şiddet uygulamak asla sevmek değildir. Şeyim ağrıyor gibi basit, çirkin ve mantıksız gerekçelerle cinsel açlık ve şehvetini giderme memuruymuşsunuz gibi çirkinliğini size kusması sevmek değildir. Sevdiğini cinsel anlamda tepe tepe kullanıp, kadın artık bu işi sürdürmüyor diye aşağılamak, haddi aşmak bırakın sevmeyi adamlık değildir. Üstelik tüm bunları yok saysak iyi davranılmayı hak etmiyorsun gibi manyakça bir tavırla değersizliğin nirvanasını sunmak asla sevmenin " s" si bile değildir. Kendinize gelin ve böyle adice bir kişiliğin sapıkça baskısından ve sizi tepe tepe kullanmasından kurtarın kendinizi!

Yeterince fedakâr davranmışsın. Sence sen de mutluluğu hak etmiyor musun? Hiç almadan hep verecek misin?

Kendine saygı duy. Sağlıklı bir ilişki gibi görünmüyor buradan. Sana saygı duyması lazım. Ilerde evlenirsen Bunun hastalığı var gebeligi Başka bir durum olsa durmayacak mi. Hemen ihtiyaç gidemesi mi gerekli. Tabi ki iyi davranmaya hak ediyorsun

O görüntüleri kaydetmiyordur umarım..

Sana deger bile vermeyen insan için değer mi bu tehlikeye?
Goruntu kaydi almadigini nerden biliyorsun?
Yarin obur gun tehdit edebilir seni belkide.
Sana saygi duyan bir insandan bahsetseydin belki bu ihtimal aklima gelmezdi ama adamin amaci tamamen farkli herseyi beklerim ben boyle adamdan

Net ayriliridim ne bilmiyorsun? seni kullanan adamdan bahsediyorsun yok seviyormus neresi seviyor ?kullanabildigi surece sevdigini dusunmeni saglayacak ama bak simdi ayriligi dusunuyormus sence neden?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…