cinsellik tamamen bitmiş bir evlilik!!

Ne demek ikna ettirsin ya? Ben bunun icin ikna ettireceksem nasil zevk alcam? Ikna ile zor ile yapılacaksa parasını versin jigolo hizmeti alsin. Esimizden, sevgilimizden bahsediyoruz.
yani kimseyi ikna edemem ..sevdiğimi bildigi halde dokunmuyor bile ...halbuki bakimli olan ben bakımsız olan o ben ona rağmen tiksinmemeye calismistim

Yillarca siz cabalamissiniz sadece. Insallah bosanir yeniden evlenirsiniz.
evet yıllarca ben çabaladım ...bir kere sormadı sende zevke geliyormusun hayırdır seni de düşüneyim hiç ya ..seks kölesi gibiydim bir Ergen'in kısa süreli boşalması için ugrasmisim sonea kıçını dönüp uyuyan

Düzelmeyecek demeye geldim. 6 sene böyle bir adamla yaşayıp 3 bebeyle boşanmış biri olarak düzelmesini beklemeyin demeye geldim. Düzelecek adam 8 senedir umursardı zaten, kılını kıpırdatmayacak, zaten bundan hicap duyan adam 2aydır alır takkeyi ortaya düşünürdü ya ben ne yapıyorum daha dogrusu ne yapamıyorum dıye. 2 aydır cınsel hayat olmaması umrunda olmayan adam terapiyle falan düzelmez, ya deveyi güdün ya bu diyardan gidin.

siz bu sebeple mi bosandiniz....birde böyle adamlara çocuk yapıyoruz

Daha çok gençsiniz. Cinselliği yaşayacağınız en güzel yaşlar. Erken boşalma için tedavi gerekirken bir de ereksiyon sorunu çıkmış.

Erken boşalma için kegel egzersizleri var, anestol krem, hafif antidepresanlar yazıyor ürologlar. Ama erken boşalmanın en büyük sebebi seyrek cinsel ilişki. Yıllar önce bunları araştırıp tedaviye başlasaydınız keşke.

Ereksiyon kaybının da psikolojik ve fizyolojik sebebi araştırılmalı. Mutlaka doktora gidin. 33 yaşında insanlar yeni evleniyor yani çok genç bir yaş. Cinselliğin biteceği bir yaş değil. Durum anormal ve isyan etmekte haklısınız

Gerçekten mi 6 yıl hiç tedavi falan düşünmedi mi

bunlar aramıza negatif çekim yükledi galiba canım oyleki şuan ten uyumu falan da hissetmiyorum işin tuhafı iki buçuk aydır yatmiyoruz ve hiç sorun yokmuş gibi davraniyor

içinize kurt düşürmek istemiyorum yanlıs anlamayın sakın ama başka bir kadınlamı sex yapıyor acaba çünkü başkasıyla yeterınce yaparsa istek gıder ereksıyon azalır

içinize kurt düşürmek istemiyorum yanlıs anlamayın sakın ama başka bir kadınlamı sex yapıyor acaba çünkü başkasıyla yeterınce yaparsa istek gıder ereksıyon azalır
hyir adım kadar eminim başkası yok mast aliskanligi da yok ..ereksiyon azalma sebebi aramızdaki gerginlik mis hep beni suçladı durdu işte ...sonrasında düzelme gibi oldu ozaman da bahane olduğunu itiraf etmisti

hyir adım kadar eminim başkası yok mast aliskanligi da yok ..ereksiyon azalma sebebi aramızdaki gerginlik mis hep beni suçladı durdu işte ...sonrasında düzelme gibi oldu ozaman da bahane olduğunu itiraf etmisti
Bu adamlar hep kolayin derdine düşmüş canım iki dakka da yapalım arkamı dönüp yatayım modunda.bizde erken boşalma ile uğraştık.beni. eşim konuşuyor bu konuları.eger konuşmasa senin eşin gibi yapsa bende başka tepkiler verecektim.
Tedaviyi de kabul etti ama yeme içme konusunda kararlı.asla ilaç içmez ama jel vb. Bişey olursa olur demişti.
1 ay bu stresle yine erken boşalma oldu.bende hafta da bir falan konuştum o dönem.sonra konuşmadım.bi baktım bizim süre 2 kat arttı.esimde birden mutlu oldu.bende onu poh pohladim.suan bı sorun yok ama birden hemen olmuyor.

Sen artık sogumussun.bence çok haklısın.herseyi bahane eden adam,tedaviye yanaşmayan adama ne yapacaksın.kendini tatmin etmeyi öğren canım.daha sonra eşinle tekrar birlikte olursan egzersizleri,tedaviyi falan konuş mutlaka.

o pohpohlama ve onu duzeltme dönemini bende yaşadım canım düzeldi sandım ama bu süreçte baktım ki yine beni düşünmüyor onun istediği sürede o rahatlayinca bitiyor. ondan sonra bıraktım herşeyi işte

Erken boşalma, sertleşmeme bunlar sorun değil, asıl sorun sizin de dediğiniz gibi sizi önemsemiyor. Bence bunu söyleyin. Sadece çaba göstersin birazcık. Belki sonra diğer sorunlar da çözülecek.

Bir de size karşı isteksizlik değil de sevgisizlik varsa bunu çözmeye çalışın. Bir davranışınız ona batmış mı? Ya da kendisi normal hayatta da mı bencil.

Sizi mutlu etmek istese eliyle edebilir. Burada bir doktorun videosunu paylaşmıştım. Şöyle diyordu, işaret ve orta parmağı birleştirerek onu penis gibi kullanabilir. Baş parmakla klitorisi uyarır. Ya da G noktasını uyarır.
Yani sırf birleşme değil de sevişmenin bunların hepsini kapsadığını anlaması lazım.

Filmlerde vs. hızlı gösteriyorlar bir anda çekip öpülüyor. Aslında gerçekten haz almak için yavaş yavaş dokunmak gerekiyormuş. Böyle beklemediği bir anda yavaş yavaş dokunup keyif almasını sağlarsanız belki dokunmanın da sevişmek olduğunu anlar.

İlla eşinizden ümidi kestiyseniz de kendiniz yapın madem bu parmakla tatmin işini. Ya da ilişkiden sonra mast yapsanız görse ne tepki verir? Belki de söylemeden anlar bu şekilde sizi tatmin edemediğini

Bir de erkekler mast yaparak 2 dkda rahatladığında, beyin kısa yoldan tatmin olma yolunu tercih etmeye meyilli oluyormuş. Uzun uzun uğraşmak işlerine gelmiyormuş. Bu yüzden mastı da gerçek ilişki gibi düşünerek 20dk da yapmak gerekiyormuş. Boşalacağı zaman biraz yukarı çekip, derin nefes alarak süreyi 20dkya kadar uzatması lazım. Erken boşalma için en etkili yol bu dediğim davranış kontrolü yöntemiymiş.

Ben 1 senelik evliyim aynı şeyi bende yaşıyorum tekrar anlatmama gerek yok galiba. Eşim bana ben tamamen bittim sana hakkım helal baskasiyla evlenebilirsin dedi. Cok zor bir durum ne desem bilemiyorum. Bende cikmazdayim

Hatta bana artık ev arkadaşiyiz yapacak bisi yok dedi

Ben 1 senelik evliyim aynı şeyi bende yaşıyorum tekrar anlatmama gerek yok galiba. Eşim bana ben tamamen bittim sana hakkım helal baskasiyla evlenebilirsin dedi. Cok zor bir durum ne desem bilemiyorum. Bende cikmazdayim
Valla bunu bir çırpıda kabul edip karşısındakine eziyet cektirmeden yolları ayırmak isteyen erkek sayısı 1

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…