Cinsellik yok boşanma

nisanmayis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2023
16
15
36
9 yıllık evliyiz. 10 kere ancak sertleşme problemi olmadan birlikte olabildik. Evliliğimiz nerdeyse tamamında ben istemeden hiç o istemedi. Seni istiyorum özledim arzuluyorum laflarını hiç duymadım.yanıma oturmaz sarılmaz öpmez duygusal hiç bir anımız olmadı. Karakteridir dedim belki kabullendim ama cinsellik boyutunu kabul edemiyorum. Bazen test etmek için 2 ay 3 aya kadar sabrettim hala teklif etmiyordu en sonunda ben patlak veriyordum da birlikte oluyorduk. Çok kez belki de senede 2 defa karşıma alıp konuşuyordum. Böyle olmaz sıkıntıyı çözmen lazım. Niye istemiyorsun veya sertleşme problemine çözüm bul diye. Sen erkek olarak hiç mi ihtiyaç duymuyorsun hadi arzulamayı geçtim. Benim bedenim istiyor senin istemiyor mu kendini nasıl rahatlatıyorrsun diye. Hep sessiz kaldı. Rahatlamıyorum inanki bişey yapmıyorum dedi.Son konuşmamızda rest çektim ya bu işe çözüm bulursun yada benden bu kadar. Ve yine hiç bişey yapmadı. Bende artık boşanma kararı aldım. Ailemle konuştum okeylediler. Baktı ben ciddiyim bana süre ver dedi. Son kez süre verdim yine ne doktora gitti nede psikoloğa nede gidelim dedi. Bende boşanma kararımı uygulamaya koydum. Şimdi aile terapistine gidelim şans ver çocuğumuz için diyor. Ben çırpınırken neden bişey yapmadın diyorum. Sessiz. Adamı çözemedim gitti.

9 yıllık evliyiz. 10 kere ancak sertleşme problemi olmadan birlikte olabildik. Evliliğimiz nerdeyse tamamında ben istemeden hiç o istemedi. Seni istiyorum özledim arzuluyorum laflarını hiç duymadım.yanıma oturmaz sarılmaz öpmez duygusal hiç bir anımız olmadı. Karakteridir dedim belki kabullendim ama cinsellik boyutunu kabul edemiyorum. Bazen test etmek için 2 ay 3 aya kadar sabrettim hala teklif etmiyordu en sonunda ben patlak veriyordum da birlikte oluyorduk. Çok kez belki de senede 2 defa karşıma alıp konuşuyordum. Böyle olmaz sıkıntıyı çözmen lazım. Niye istemiyorsun veya sertleşme problemine çözüm bul diye. Sen erkek olarak hiç mi ihtiyaç duymuyorsun hadi arzulamayı geçtim. Benim bedenim istiyor senin istemiyor mu kendini nasıl rahatlatıyorrsun diye. Hep sessiz kaldı. Rahatlamıyorum inanki bişey yapmıyorum dedi.Son konuşmamızda rest çektim ya bu işe çözüm bulursun yada benden bu kadar. Ve yine hiç bişey yapmadı. Bende artık boşanma kararı aldım. Ailemle konuştum okeylediler. Baktı ben ciddiyim bana süre ver dedi. Son kez süre verdim yine ne doktora gitti nede psikoloğa nede gidelim dedi. Bende boşanma kararımı uygulamaya koydum. Şimdi aile terapistine gidelim şans ver çocuğumuz için diyor. Ben çırpınırken neden bişey yapmadın diyorum. Sessiz. Adamı çözemedim gitti.
Çözülecek bir şeyi kalmamış ki nesini çözeceksiniz? Tedavi olmaya çekiniyor sizi kaybetme pahasına bile cabalamiyor.

Bircok nedeni olabilir .
Hayatında biri olabilir, sizi sevmiyor olabilir, cinsel eğilimi farklı olabilir.
Anlamadığım 9 yılda problemsiz 10 kez belki birlikte olduk yazmışsınız .
Problem en basından beri varmış .
Doğru düzgün cinsellik bile yaşayamadıgınız adamdan neden cocuk yaptınız ?

Boşanmak için geç bile kalmışsınız.
Hakkınızda hayırlısı olsun.

Bircok nedeni olabilir .
Hayatında biri olabilir, sizi sevmiyor olabilir, cinsel eğilimi farklı olabilir.
Anlamadığım 9 yılda problemsiz 10 kez belki birlikte olduk yazmışsınız .
Problem en basından beri varmış .
Doğru düzgün cinsellik bile yaşayamadıgınız adamdan neden cocuk yaptınız ?

Boşanmak için geç bile kalmışsınız.
Hakkınızda hayırlısı olsun.
Hatta tüp bebek bile denedik. Ne bilim yaa hangi kafayı yaşıyorduk acaba. Hep benim başıma da gelebilirdi o benı bıraksa empatisindeydim

Kaç yıllık evlisin ? Yaşlarınız kaç aynı sorun biZde de var
Çıldırtıcı bir durum bu
Dr psikiyatri üstolog hepsini ben ayarladım götürdüm , her seferinde saygım azaldı kendisi halletmediniz için
Bitmesin diye parçaladım kendimi
Şuan avukatlar görüşüyor adam hala bi bk yapmıyor afedersin
Çok sinir bozucu :KK43:
Çocuoun kaç yaşında
Ben iyice sinirli küfürbaz oldum , yaşlandım
Oğlum 3.5 yaşında

Boşan kurtul kimsenin sex oyuncağı değiliz canı isteyince yap istemyince yat

17 yıllık evliyim. Evliliğim ilk gününden beri böyleydi. O kadar çabaladım ki... Değişen hçbişey olmadı. Onun derdi değil gibi davranıyor çünkü...
Artık bende bıraktım herşeyi... Tek derdim boşanabilmek oldu...
17 yıl nasıl sabrettiniz?

17 yıllık evliyim. Evliliğim ilk gününden beri böyleydi. O kadar çabaladım ki... Değişen hçbişey olmadı. Onun derdi değil gibi davranıyor çünkü...
Artık bende bıraktım herşeyi... Tek derdim boşanabilmek oldu...
17 yıl mı ben 19 ay sinirden mafoldum boşanmaya sürdüm işi ne zor Allah sabır versin

Senede 1 kere ilişki yaşadığınız adamdan hamile kalmak bana çok acayip geliyor.
Ben nasıl oluyor onu da anlamıyorum ki.burada kaç tane konu açıldı ayda yılda bir defa ilişki yaşıyoruz 2 çocuk var. Yok bebek var falan.bu erkeklerin kadınları da daha doğurgan oluyor demek ki.öyle denk geliyor.dağına göre kar ya da.sözde doktorlar 2 günde bir ilişki derler hamilelik için.demek olacak olan oluyor.gelecek olan geliyor.

Ben nasıl oluyor onu da anlamıyorum ki.burada kaç tane konu açıldı ayda yılda bir defa ilişki yaşıyoruz 2 çocuk var. Yok bebek var falan.bu erkeklerin kadınları da daha doğurgan oluyor demek ki.öyle denk geliyor.dağına göre kar ya da.sözde doktorlar 2 günde bir ilişki derler hamilelik için.demek olacak olan oluyor.gelecek olan geliyor.
Nasil oldugu da muamma doğru. Senede 1 ilişki tutuyor, bebek oluyor. Korunma bilinci de olmayan yaşta herhalde.

Kaç yıllık evlisin ? Yaşlarınız kaç aynı sorun biZde de var
Çıldırtıcı bir durum bu
Dr psikiyatri üstolog hepsini ben ayarladım götürdüm , her seferinde saygım azaldı kendisi halletmediniz için
Bitmesin diye parçaladım kendimi
Şuan avukatlar görüşüyor adam hala bi bk yapmıyor afedersin
Çok sinir bozucu :KK43:
Çocuoun kaç yaşında
Ben iyice sinirli küfürbaz oldum , yaşlandım
Oğlum 3.5 yaşında
Ben davamı açtım

X