cinsellik

jkjk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2021
3
0
24
bugün ilk kez sevgilimle iliskiye girmeye çalıştık fakat tam olarak gerçekleştiğini sanmıyorum.tam olarak girememek açısından hem benim zorlanmam hem de ikimizin de ilk seferi olması .prezervatifle korunduk artı olarak geri çekildi boşalıcağı zaman.sanırım zorlanmadan dolayı kasıklarım ağrıyor.sizce bi sıkıntı var mıdır

bugün ilk kez sevgilimle iliskiye girmeye çalıştık fakat tam olarak gerçekleştiğini sanmıyorum.tam olarak girememek açısından hem benim zorlanmam hem de ikimizin de ilk seferi olması .prezervatifle korunduk artı olarak geri çekildi boşalıcağı zaman.sanırım zorlanmadan dolayı kasıklarım ağrıyor.sizce bi sıkıntı var mı

Ne gibi bi sıkıntı??
ağrının olması normal mi,hamilelik gibi bi ihtimal olucağını düşünmedim mantıki olarak

Ağrı, sızı, acı, hafif yanma olabilir. Bunlar normal.

bugün ilk kez sevgilimle iliskiye girmeye çalıştık fakat tam olarak gerçekleştiğini sanmıyorum.tam olarak girememek açısından hem benim zorlanmam hem de ikimizin de ilk seferi olması .prezervatifle korunduk artı olarak geri çekildi boşalıcağı zaman.sanırım zorlanmadan dolayı kasıklarım ağrıyor.sizce bi sıkıntı var mıdır
Kasıldığın içindir ağrı.. bi sıkıntı yok devam edin ☺️☺️☺️

X