Cinsellikte hicbirsey hissedememe asiri islaklik.sorunu yasayan var mi?

Arkadaslar merhaba
Iliskide hic bise hissedememe var bende asiri islanma vs. Ben genisleme yuzunden oldugunu dusundum.2 dogum yaptim diye.hatta vajina daraltma ile ilgili konu da actim.ama doktorum muayene etti bugun.anormal bi genislik soz konusu degil.vajinoplastiyi yapsan pek bise farketmez senin icin dedi.gerek yok dedi yani.o zaman hic bise hissedememe durumu asiri islanmadan.dogum kontrol hapi aldim bugun kuruluk yapiyor diye.bu sorunu yasayan cozebilen var mi
Antidepresan türü ilaçlar kullanıyorsanız onlarda zevk almanıza engel olur.

Islaklık bende de inanılmaz çok oluyor, bu ne kadar keyif aldığını gösterir aslında çok iyi bir şey ama ben partnerimden önce tatmin olduktan sonra bile hala aynı formda hissetmeye devam ediyorum. O yüzden bilemedim. Acaba doğumdan önce de böyle bir şey var mıydı yoksa 2 doğumdan sonra mı başladı?

Ben de aynı dertlerden muzdaribim ve doktor araştırmasındayım. İki normal doğumum var ve başka çocuk da istemiyorum. Bu yüzden de vajina daraltma istiyordum. Bu hafta ya da önümüzdeki hafta doktora gideceğim randevu ayarlayabilirsem. Genişlemede ayrıca ses gelme gibi durumlar da oluyor. Doğumda yırtığım da vardı benim. Onu da düzgün dikemedi doktor. Onu da düzelttirmeyi planlıyorum. Çok sıkıntılı bir durum.
Daha çok oral sex yapmasını isteyin eşinizden değişik pozisyonlarda göreceksiniz o ıslaklıkla bile çok zevk alacaksınız

Sürekli kegel egzersizi yapmanız gerekiyor . Bazen birleşme esnasında da yapabilirsiniz . Normalde doğumlardan sonra eski halini alıyor fazla değişmiyor . Dış dikişler yanlış olduğunda can sıkıcı ama içeriyle pek alakalı değil dikişler

X