Cinsiyet tahmini

Dreamer15

Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2021
1
1
26
Merhaba arkadaşlar, şuan 14 haftalık hamileyim, 13 haftasında doktora gitdim ne kadar israr etsem de söylemedi cinsiyeti, ilk hamileliyim çok merak ediyorum anlayan, yorum yapa bilen var mı acaba, şimdiden teşekkürler🌹

Merhaba arkadaşlar, şuan 14 haftalık hamileyim, 13 haftasında doktora gitdim ne kadar israr etsem de söylemedi cinsiyeti, ilk hamileliyim çok merak ediyorum anlayan, yorum yapa bilen var mı acaba, şimdiden teşekkürler
Ben daha önce bir düşük yaptım çok bir tecrübem de yoktu ama cidden hissediyorsunuz. Benim ilk andan beri kalbimden kız geçiyor di ve kızdı bebeğim 3 aylıkken kaybettim .Ama şuan kararsizsaniz şöyle bir söylenti var bence doğru 👇
Çok özür dileyerek söylüyorum ilişki esnasında ya da deneme sürecinde sizde istekli olursanız çoğunlukla kız oluyor. Tersin de ise erkek oluyor

Ben daha önce bir düşük yaptım çok bir tecrübem de yoktu ama cidden hissediyorsunuz. Benim ilk andan beri kalbimden kız geçiyor di ve kızdı bebeğim 3 aylıkken kaybettim .Ama şuan kararsizsaniz şöyle bir söylenti var bence doğru 👇
Çok özür dileyerek söylüyorum ilişki esnasında ya da deneme sürecinde sizde istekli olursanız çoğunlukla kız oluyor. Tersin de ise erkek oluyor
Kaynak?

X