Cinsiyet tahmini

bdmhyl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2024
8
1
32
Merhaba kızlar 14+2 günlük hamileyim dün doktor cinsiyet tahmininde çok kesin olarak erkek ve asla değişmez dedi. 1 gün önce de devlette erkek gibi ama yanılma payı çok olur bu haftada kesinlik olmaz dedi. Çok fazla kesinlik belirten ama ileride cinsiyet değişen çok fazla konu okudum o yüzden insan kendini neye alıstıracağını, neye göre hazırlık yapacağını bilemiyor. Bende kız hissediyorum. Açıkçası çıkıntı da var ama çok büyük değil mi bu haftaya göre, göbek bağı gibi de geldi kafam cok karıştı..Tahmin yapabilen varsa bakabilir mi?

Eklentiler

• Screenshot_20240120_195729_WhatsApp.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 352
  • Screenshot_20240120_231952_WhatsApp.jpg
    105,2 KB · Görüntüleme: 332
  • Screenshot_20240120_232131_WhatsApp.jpg
    83,3 KB · Görüntüleme: 346
Çok net be bacım erkek bence de 11 haftalikken ogrendim ben. Erkek olupta nasil bi degisme olmus bilemedim. Kiz gostermez kolay kolay. Yigidin mali meydan da olur dermiscesine erkek bebeklerin hep bacak arası açık oluyor

Çok net be bacım erkek bence de 11 haftalikken ogrendim ben. Erkek olupta nasil bi degisme olmus bilemedim. Kiz gostermez kolay kolay. Yigidin mali meydan da olur dermiscesine erkek bebeklerin hep bacak arası açık oluyor
Teşekkür ederim canım cevap verdiğin için yaa formlarda çok okudum yanılan doktorları bende bi ikilemde kaldım o yüzden bir de yanılma haftası diye duyunca sağlıklı olsun tabiki önemli olan o ama kız hissi hala devam ediyor

Rabbim gonlune gore versin bir video da var sanirim dikkatli izlersen sende gorebilirsin bence bu haftalarda eger erkekse bi yanilma olmaz

Rabbim gonlune gore versin bir video da var sanirim dikkatli izlersen sende gorebilirsin bence bu haftalarda eger erkekse bi yanilma olmaz
Cok teşekkür ederim aminAynen videodan alıntı bunlar, cinsel organı gibi anladığım yer yukarıda olduğu için ben ilk kordonsa diye düşündüm ama haklısınız yanılma payı kesin konuşunca olmaz

Pipi kalkık duruyorsa yukarda çikmıştır tahminimce biz ne zaman usg icin gitsek pipi hep belliydi hatta dur bi resim bulayım

Pipi kalkık duruyorsa yukarda çikmıştır tahminimce biz ne zaman usg icin gitsek pipi hep belliydi hatta dur bi resim bulayım
Bu 15 haftalik goruntu bu cekildiginde pipiyi görmüstük yani şahsen gösterdi doktorumuz ama bana aynı doktor 12 haftalikken zaten soylemisti.

Resim yuklenemedi bi sorun olustu sanirim

Ben 31 haftalık hamileyim 14. Haftadan beri üç doktor gördü hep erkek hiç değişmedi. Genelde kız denirse değişme ihtimali oluyor diye biliyorum erkek denilip değişen hiç duymadım ben de başlarda kız gibi hissediyordum ama rüyamda erkek bebek görmüştüm sağlıkla kucağınıza alın inşallah

Maşallah sizin de az kalmış siz de sağlıkla kavuşun inşallah burdaki formlarda okudum bende canım erkek olup değişen yorumları

Maşallah sizin de az kalmış siz de sağlıkla kavuşun inşallah burdaki formlarda okudum bende canım erkek olup değişen yorumları
Demek ki varmış ama düşük ihtimal bence bir veya iki defa daha kontrole giderseniz iyice kesinleşir amin inşallah inşallah

Benim bebise ne diyorsunuz hanımlar 12+3

Eklentiler

• IMG_20240125_115630.jpg
    107,6 KB · Görüntüleme: 301
  • IMG_20240125_115615.jpg
    75,2 KB · Görüntüleme: 241
Kız mı erkek mi benim kızlar sizce

Eklentiler

• IMG_0431.jpeg
    95,6 KB · Görüntüleme: 228
  • IMG_0430.jpeg
    122 KB · Görüntüleme: 304
Kız mı erkek mi benim kızlar sizce
Kız gibi geldi bana tam omurga cizgisini goremedim ordaki açı ile belli oluyor ne kadar fogru bilemm ama tek bildigim erkek 12 haftalarda velli ediyor saglicakla kucaginiza almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…