Cinsiyet tahmini

kimse duymasin

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2024
10
2
26
Tam 7 haftalikken karindan cekilmis ultrason cinsiyetini merak ediyorum

Eklentiler

• IMG-20240403-WA0004.jpeg
    IMG-20240403-WA0004.jpeg
    59,2 KB · Görüntüleme: 72
Canım erkek gibi
Ciddenmi ya iki kizim var rabbim ayagina tas degdirmesin kizi oglu yok ama gonul olmayani istiyor cok tesekkur ederim
Evet canım insan öyle oluyor benimde 8 buçuk aylık oğlum var bende hep kız istedim. Ama ilk önce hayırlı ve sağlıklı evlatlar olsunlar Rabbimden isteğim bu. Şuan kaçıncı haftadasın canım 😘
Tabiki hayirli evlat olsun saglikli sıhhatli eli ayagi düzgün olsun iki kizim var dunyalara degismem 🥰tam 9 haftalik olduk

Ciddenmi ya iki kizim var rabbim ayagina tas degdirmesin kizi oglu yok ama gonul olmayani istiyor cok tesekkur ederim

Tabiki hayirli evlat olsun saglikli sıhhatli eli ayagi düzgün olsun iki kizim var dunyalara degismem 🥰tam 9 haftalik olduk
Maşaallah barekallah canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip. Erkekse eğer çabuk öğrenirsin 12. Haftada öğrenmiştim ben cinsiyetini çabuk gösteriyor. Değilsede üzülme canım 😘

Maşaallah barekallah canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip. Erkekse eğer çabuk öğrenirsin 12. Haftada öğrenmiştim ben cinsiyetini çabuk gösteriyor. Değilsede üzülme canım 😘
Cok tesekkur ederim guzel dilekleriniz icin ayy olurmu oyle sey rabbim dilemis vermis ne kadar sukretsem az

Merhabalar Bende iki kızım var 12 yıl sonra 10 haftalık hamileyim tabi gönül olmayanı istiyor banada bakabilirmisin karından ultrason 7 haftalık

Eklentiler

• IMG_20240419_192235.jpg
    IMG_20240419_192235.jpg
    200,6 KB · Görüntüleme: 24
Canım kız gibi tabiki en iyisini Allah bilir kesin gözüyle bakmanızı istemem sadece tahmin duruşuna göre 🥰🥰
Ay çok teşekkür ederim bir oğluşu var zaten bende kız hissediyorum hayırlısı olsun canım belli olunca yazıcm sana 🥰

X