Cinsiyet yanilgii

Umudumiz var

Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2020
107
45
26
Arkadaşlar 14. Haftamda bebeğimin kız olduğunu öğrendim :KK66: ama kafama takılan birşey var daha erken olduğunu heleki kız bebeğin erken gosterdigini söyleyenler var (kız veya erkek hiç farketmez ) cinsiyeti başka haftada gittiğinizde veya başka bir doktora gittiğinizde değişen var mı önce kız denilip sonra oglan olup veya oğlan denilip sonradan kız denilen var mı?? :)

Taa 7. Ayında “pardon, erkek değil kızmış” denilen bir vaka biliyorum. Yazık bütün bebeklik kıyafetleri odası vs masmaviydi🙈

Taa 7. Ayında “pardon, erkek değil kızmış” denilen bir vaka biliyorum. Yazık bütün bebeklik kıyafetleri odası vs masmaviydi🙈
Yaa gercekten mi😳 çok değişik bir duygudur aslında
Yaa gercekten mi 😳 çok şaşırdım aslında tek bir doktorun olacak evet ama başka iyi doktorlarada görünmek iyidir benimde eşim doktorun konuşmasından emin olamadı tatmin etmedi o yüzden bizde başka doktora görünücez kız veya erkek farketmez bizim icin ama kız olupta erken gösterince şüpheye düştü eşim

Benim 18. Haftaya kadar erkek denildi 18. Haftada kız olduğu ortaya çıkmıştı. Tabi bebeği kaybettim hiç önemi yok artık..Benim için bebeğimin cinsiyeti hiç önemli değil doktora sormuyorum bile şuanki gebeliğimde.

Benim 18. Haftaya kadar erkek denildi 18. Haftada kız olduğu ortaya çıkmıştı. Tabi bebeği kaybettim hiç önemi yok artık..Benim için bebeğimin cinsiyeti hiç önemli değil doktora sormuyorum bile şuanki gebeliğimde.
Allah'ım melek olmuş gitmiş başınız sağolsun :KK43: aynen dediğiniz gibi benim içinde önemi yok cinsiyeti ne olursa olsun ama başına gelen var mı merak ettim sadece

Benim iki tanıdık var. Biri doğuma kadar erkek denildi. Doğdu kızı oldu. Diğerine 1/2 defa kontrole gitmiş. Ozamanlar kız demişlerdi. Şimdide erkek diyorlar. Bakalım 2 ay sonra doğumda belli olacak.

Benim iki tanıdık var. Biri doğuma kadar erkek denildi. Doğdu kızı oldu. Diğerine 1/2 defa kontrole gitmiş. Ozamanlar kız demişlerdi. Şimdide erkek diyorlar. Bakalım 2 ay sonra doğumda belli olacak.
Gerçekten mi 😳 insan alışveriş yapacağı zaman ona göre alıyor bazı eşyaları isim bile düşünüyorlar doğunca farklı oluyir çok tuhaf birşey

Gerçekten mi 😳 insan alışveriş yapacağı zaman ona göre alıyor bazı eşyaları isim bile düşünüyorlar doğunca farklı oluyir çok tuhaf birşey
Evet gerçekten. Zaten erkek denilip kız doğan bebeğin bütün elbiseleri mavi ☺️Diğeride diyor o kadar alışveriş yaptık. Şimdi tekrar mı yapacaz😊

Evet gerçekten. Zaten erkek denilip kız doğan bebeğin bütün elbiseleri mavi ☺️Diğeride diyor o kadar alışveriş yaptık. Şimdi tekrar mı yapacaz😊
Aynen canım gerçekten öyle ama ben kız isepembe erkek ise mavi elbiseler beşikler almaya karşıyım sonuçta bazı eşyalar kullanılır birdahaki çocuk için tabiki mavi pembe olacak ama ortak renkler almak daha mantıklı:)

Aynen canım gerçekten öyle ama ben kız isepembe erkek ise mavi elbiseler beşikler almaya karşıyım sonuçta bazı eşyalar kullanılır birdahaki çocuk için tabiki mavi pembe olacak ama ortak renkler almak daha mantıklı:)
Bende öyle şeylere karşıyım canım. İlk çocuğum kız ikincisi erkek. Kızımın bir sürü kıyafetini oğlumda kullandı. Gri ,sarı ,yeşil ,kırmızı kahverengi böyle renkler almıştım

Bende öyle şeylere karşıyım canım. İlk çocuğum kız ikincisi erkek. Kızımın bir sürü kıyafetini oğlumda kullandı. Gri ,sarı ,yeşil ,kırmızı kahverengi böyle renkler almıştım
Aynen bende öyle renkler düşünüyorum sütlü kahve kırmızı birçok ortak renkler var hemfikiriz bu konuda :)

Arkadaşlar 14. Haftamda bebeğimin kız olduğunu öğrendim :KK66: ama kafama takılan birşey var daha erken olduğunu heleki kız bebeğin erken gosterdigini söyleyenler var (kız veya erkek hiç farketmez ) cinsiyeti başka haftada gittiğinizde veya başka bir doktora gittiğinizde değişen var mı önce kız denilip sonra oglan olup veya oğlan denilip sonradan kız denilen var mı?? :)
Aynen öyle canım. Bir arkadaşıma öyle oldu. 14.haftada kız denildi. Bir hafta sonra gitdi baktılar aaa erkekmiş

Çok olası bir durum. Ultrasonda cinsiyet tahmini fotoğraf makinesi ile fotoğrafı çekmek gibi aslında. O anda neye benziyorsa onu yorumluyorsun. Zaman geçiyor baska bir şeye benziyor. Yapilacak pek bir şey yok. Hayırlısı olsun hakkınızda

İki kızların olacak dendi komşuma. İki kızı, bir oğlu oldu 😄 Hem de özel hastanede profesöre gidiyordu

İki kızların olacak dendi komşuma. İki kızı, bir oğlu oldu 😄 Hem de özel hastanede profesöre gidiyor

İki kızların olacak dendi komşuma. İki kızı, bir oğlu oldu 😄 Hem de özel hastanede profesöre gidiyordu
Bende özel doktora gittim kız dedi ama bebek uyuyordu hareket etmedi bacakları felanda neye dayanarak dedi bilmiyroum

Bende özel doktora gittim kız dedi ama bebek uyuyordu hareket etmedi bacakları felanda neye dayanarak dedi bilmiyroum
Uyuyor olabilir. Bacakları cinsiyeti gösterir şekilde duruyordur. Cinsiyet önemli değil deyip neden böyle bir konu açtığınızı anlamadım. Değişebilir mi diye soruyorsanız Evet değişebilir de değişmeyebilir de

Canım başın sağolsun çok üzüldum. Erkek dedikleri zaman pipisini gormusmuydün

Canım başın sağolsun çok üzüldum. Erkek dedikleri zaman pipisini gormusmuydün
O ilk gebeliğimdi hiç bilgim yoktu 12. Haftada erkek demeye başlamıştı.17+0da başka doktora gittik o yüzde yüz kız dedi ve bacak arasını gösterdi . Doktorun cahili çok kötü oluyor. Allah denk getirmesin Senin de hayırlı olsun oğluşun canım şuan bende oğluşumu bekliyorum😍 Allah bize bağışlasın

X