Cinsiyet yanilması

zeynomomy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2024
5
1
33
Merhabalar kızlar 11+6 ikili tarama testi için devlet hastanesine gitmistim. Doktor toplamda 3 dakika anca muayene etti çok ilgilenmedi bile tam kalkarken %80 kiz dedi. Ben haftası küçük olduğu için hiç sormamistim. 9 yasinda bir kizim var insan iki duyguyuda tatmak istiyor. Sizce bu kadar erken haftalarda cinsiyeti net görmüsmüdür. % 20 lik umudum olmali mi bebegin görüntüsünü ekliyorum yorum yaparsanız çok sevinirim🤗
1000010897.jpg

Merhabalar kızlar 11+6 ikili tarama testi için devlet hastanesine gitmistim. Doktor toplamda 3 dakika anca muayene etti çok ilgilenmedi bile tam kalkarken %80 kiz dedi. Ben haftası küçük olduğu için hiç sormamistim. 9 yasinda bir kizim var insan iki duyguyuda tatmak istiyor. Sizce bu kadar erken haftalarda cinsiyeti net görmüsmüdür. % 20 lik umudum olmali mi bebegin görüntüsünü ekliyorum yorum yaparsanız çok sevinirim🤗Eki Görüntüle 3412433
Canım erkek gibi sonuç belli oldu mu

Merhabalar kızlar 11+6 ikili tarama testi için devlet hastanesine gitmistim. Doktor toplamda 3 dakika anca muayene etti çok ilgilenmedi bile tam kalkarken %80 kiz dedi. Ben haftası küçük olduğu için hiç sormamistim. 9 yasinda bir kizim var insan iki duyguyuda tatmak istiyor. Sizce bu kadar erken haftalarda cinsiyeti net görmüsmüdür. % 20 lik umudum olmali mi bebegin görüntüsünü ekliyorum yorum yaparsanız çok sevinirim🤗Eki Görüntüle 3412433
Aaa evet ben de çok merak ettim öğrenebildiniz mi

X