Cinsiyeti değişen var mı

Benim bebekte pipiye benzer çıkıntı var doktor kesin erkek dedi değişir mi sizce
Şimdi şöyle ki benim kızımda 13. haftada çıkıntı gibi bir şey vardı, kordon çıktı finalde. 16. hafta altında doktorlar genelde kesin şu ya da bu demek istemiyor pek. Bekleyin biraz daha bence, çünkü parti vs yapanlar bazen üzülebiliyor :)

Merhaba arkadaslar , tam 12 haftalıkken doktora gittim 2 li tarama testi için doktor o arada cinsiyet için kemik yapısına göre erkeğe benziyor dedi.Daha sonra kanamam oldu ve daha tecrübeli bir doktora gittim o da laf arasinda %90 kız dedi 12+2 yken dedi ama 2 hafta sonra netleşir dedi. Fakat benim bebeğim geç döllenme olmuştu 6.haftada bebek ve kalp atışı duyulmamıştı 8.haftaya dogru duyulup görülmüştü sizce cinsiyeti ne olabilir kafam karıştı. Sizce geç döllenme olduğu için henüz cinsiyete dair bişey oluşmamış olabilir mi ?Benzer bir durum yaşayan varmı yada 12 haftalikken bişey söylenip değişen varmı?
Benim ilk erkek dedi kaç dr sonra kız olduğunu öğrendim

Şimdi şöyle ki benim kızımda 13. haftada çıkıntı gibi bir şey vardı, kordon çıktı finalde. 16. hafta altında doktorlar genelde kesin şu ya da bu demek istemiyor pek. Bekleyin biraz daha bence, çünkü parti vs yapanlar bazen üzülebiliyor :)
anladım çok teşekkür ederim

Eklentiler

• IMG-20230915-WA0001.jpeg
    IMG-20230915-WA0001.jpeg
    61,9 KB · Görüntüleme: 83
Merhaba arkadaslar , tam 12 haftalıkken doktora gittim 2 li tarama testi için doktor o arada cinsiyet için kemik yapısına göre erkeğe benziyor dedi.Daha sonra kanamam oldu ve daha tecrübeli bir doktora gittim o da laf arasinda %90 kız dedi 12+2 yken dedi ama 2 hafta sonra netleşir dedi. Fakat benim bebeğim geç döllenme olmuştu 6.haftada bebek ve kalp atışı duyulmamıştı 8.haftaya dogru duyulup görülmüştü sizce cinsiyeti ne olabilir kafam karıştı. Sizce geç döllenme olduğu için henüz cinsiyete dair bişey oluşmamış olabilir mi ?Benzer bir durum yaşayan varmı yada 12 haftalikken bişey söylenip değişen varmı?
Tarama testinde %90 erkek dedi..Birden fazla doktor gezdim..Detaylı da da doktor bacak arasında bısıler gordum sankı ama emın degılım demıstı neyse kı cinsiyet olayına pek takılmadık tekrar tekrarda soramadık sormadık cünkü kalbinde delik var dediler...Doğdugunda kardıyolog baktı ve kas oldugunu söyledi..Ve bebeğimiz kızmış doğumda öğrendik😀😀🙂😀

Tarama testinde %90 erkek dedi..Birden fazla doktor gezdim..Detaylı da da doktor bacak arasında bısıler gordum sankı ama emın degılım demıstı neyse kı cinsiyet olayına pek takılmadık tekrar tekrarda soramadık sormadık cünkü kalbinde delik var dediler...Doğdugunda kardıyolog baktı ve kas oldugunu söyledi..Ve bebeğimiz kızmış doğumda öğrendik😀😀🙂😀
Yok artık, detaylı ultrason yapan doktor nasıl anlamaz

12. Haftalıkken erkek dediler. 14. hafta kız. Kızım oldu.

Yok artık, detaylı ultrason yapan doktor nasıl anlamaz
Baska doktora gıttıgımde de aaa bılmemne beyse tamam o zaman demıstı hemde😀 Gerçekten bilmiyorum nasıl goremedı ya da nasıl erkeğe benzettiler ki bizim için kız erkek hiç farkı yoktu sadece sağlıklımı diye koşturduk ama bu yüzyılda nasıl oluyor anlamıs degılım..Arkadasımla da aramızda 1 ay var o partı yapmıstı cinsiyet partisi...Onunda 30.haftalara dogru kız oldugu ortaya cıkmıs ben yok artık cok gec degıl mı ya dedım esıme bende doğumda ögrendım..:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Kalbindeki kasıda delik diye rapor yazdı uzman doktor zaten doguma kadar streslıydık..Dogdu dırekt kardıyologlar gordu prof dedı kı bu kas...Neden öyle dedi peki dedik..Risk almak istememiş öyle yazmış dedi ..

12. Haftalıkken erkek dediler. 14. hafta kız. Kızım oldu.
Aynısını bende yaşadım ilk erkek dediler ve sonra kız, ondan sonra her ikisi de olabilir bacakları kapalı dendi. Ondan sonra yine kız en son 28 haftalıkken gidince yine kız kesinleşti inşallah 🤲🏼. 29 hafta 2 günlüğüz şu an.

Bencede yaa yok artik .valla bana dokttestislerine kadar gösterdi 🙈🥴🤔

Bizimde valla baya gözüküyor zaten
Sonradan kizmi oldu banada dr ilk kiz sonra erkek dedi sonra tekrar kiz dedi ben herkese dedim idrar yollarinda enfeksiyon vardi dr bir hafta sonra gittim dr erkek pipisi var dedi bugun 19 haftaligim yine gittim evet pipisi var dedi degisebiliyormu acaba bu kadar olaydan sonra benim iki oglum daha varda🤭

Sonradan kizmi oldu banada dr ilk kiz sonra erkek dedi sonra tekrar kiz dedi ben herkese dedim idrar yollarinda enfeksiyon vardi dr bir hafta sonra gittim dr erkek pipisi var dedi bugun 19 haftaligim yine gittim evet pipisi var dedi degisebiliyormu acaba bu kadar olaydan sonra benim iki oglum daha varda🤭
Yok genelde ultrason kalitesi iyiyse değişmez erkek dediyse

Yok bzm 14 haftada net erkek denildi hala öyle 25deyiz😄

X