Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk çıt çıt kullananlar bana acil yardım edin lütfen..

SipidiGonzales

Guru
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2009
753
3
kızlar bende çıt çıt almayı düşünüyorum ama setler 2 çeşit mesela örenk veriyorum;
2 adet 17 cm. 2 adet 12 cm, 2 adet 10 cm ,vs....

birde 8 parça hepsi 9 cm eninde.. diğeri bütüklü küçüklü ,sizce hangisini almalıyım hangisi daha kullanışlı arkadaşlar?-tatlicadiarzu-

Cnm ben uzun zamandır çıtçıt kullanıyorum gerçek saç olanlarından.Saçların çok gürse 8 li set olarak alabilirsin yani 2 x 17cm 2 x12 cm ve 4 x 6 cm liklerden.Ama eğer benim gibi ince telli ve seyrek saçların varsa 5li setler yeterli olacaktır o da şöyle 3 x12 cmlik 2 x 6 cmlik yanlara takman için.Bir diğer önerim de sana şu,kesinlikle saçlarının rengiyle aynı tonda olmalı çıtçıtların değilse boyat veya evde kendin boya , çıtçıtlar çok aşırı uzunsa veya uçları çok inceyse ki genelde öyle olur , mutlaka kestirmelisin uçlarından biraz toplu görünmesi için.Ayrıca saçların kütse veya boyun hizasındaysa çok uzun çıtçıtlar çok güzel durmayacaktır bu durumda 50 cm den daha kısa çıtçıtlardan almalısın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…