Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Çıt Çıt kullananların yorumları

Kızlar inşallah biri görürde cevap verir bu yazıma konu şu sıralar pek aktif değil sanırım çünkü. Ben bi yıldır çıt çıt kullanıyorum çok memnunum. Çıtçıtım cidden kaliteli ne işlemlerden geçti kendi saçın keçe gibi oldu o bana mısın demedi. rengi falanda çok uyumlu saçımla hiç kendim takmadım sürekli kuaförüme taktırıyorum ve inanın onlar olmadan markete bile gitmiyorum. Gecede uyuyabiliyorum onlarla sekiz parça çıtçıtım geçe yatmama rağmen bi tanesinin tokası gevşedi sadece. Anlata anlata bitiremedim düşünün ne kadar seviyorum. Ama bi sorunum var geçen sene kendi saçımda kat yoktu kimse anlamıyodu çıt çıt olduğunu kuaför taktığı için sürekli anlamaları için kafama dokunmaları gerekiyodu ama şimdi saçımda kat var ve katın başladığı yer kısa baya. Çok sırıtacak o yüzden. Acaba diyorum çıtçıtlarada kat attırıp bütün saçım katlıymış gibi bi hava vermem mümkünmü. Okullar tatil sürekli evdeyim diye bi aydr kuaföre gitmiyorum bi kaç hafta sonra açılıyor okulum okul açılana kadar bi çözüm bulmam lazım

Kızlar inşallah biri görürde cevap verir bu yazıma konu şu sıralar pek aktif değil sanırım çünkü. Ben bi yıldır çıt çıt kullanıyorum çok memnunum. Çıtçıtım cidden kaliteli ne işlemlerden geçti kendi saçın keçe gibi oldu o bana mısın demedi. rengi falanda çok uyumlu saçımla hiç kendim takmadım sürekli kuaförüme taktırıyorum ve inanın onlar olmadan markete bile gitmiyorum. Gecede uyuyabiliyorum onlarla sekiz parça çıtçıtım geçe yatmama rağmen bi tanesinin tokası gevşedi sadece. Anlata anlata bitiremedim düşünün ne kadar seviyorum. Ama bi sorunum var geçen sene kendi saçımda kat yoktu kimse anlamıyodu çıt çıt olduğunu kuaför taktığı için sürekli anlamaları için kafama dokunmaları gerekiyodu ama şimdi saçımda kat var ve katın başladığı yer kısa baya. Çok sırıtacak o yüzden. Acaba diyorum çıtçıtlarada kat attırıp bütün saçım katlıymış gibi bi hava vermem mümkünmü. Okullar tatil sürekli evdeyim diye bi aydr kuaföre gitmiyorum bi kaç hafta sonra açılıyor okulum okul açılana kadar bi çözüm bulmam lazım

evet ben de ilk aldığım çıt çıtıma kat attırmıştım ama sonra kuaför onu da çok kısaltmış gibi geldi bana bi süre sonra katlarım uzayınca yeni çıtçıt aldım katsız. Enseden doğru bi tane katsız takarsınız bi tane de onun biraz üzerinden kat attırdığınız çıtçıtı takarsınız hem uzun hem kat kat görünür tam anlatamadım ama :KK1:

evet ben de ilk aldığım çıt çıtıma kat attırmıştım ama sonra kuaför onu da çok kısaltmış gibi geldi bana bi süre sonra katlarım uzayınca yeni çıtçıt aldım katsız. Enseden doğru bi tane katsız takarsınız bi tane de onun biraz üzerinden kat attırdığınız çıtçıtı takarsınız hem uzun hem kat kat görünür tam anlatamadım ama :KK1:

Anladım galiba az çok. Cidden ben saçım uzayınca artık kullanamayacağımı düşünemedim katlı çıt çıtı. ama zaten bi yıldır kullanıyorum çıtçıtlarımı her günde işlem görüyolar eksildiler sanki yavaş yavaş. Maksimum 5 -6 ay ömrü kaldı canlarımın :KK43: aynı kalitede nasıl bulabilirim acaba

Anladım galiba az çok. Cidden ben saçım uzayınca artık kullanamayacağımı düşünemedim katlı çıt çıtı. ama zaten bi yıldır kullanıyorum çıtçıtlarımı her günde işlem görüyolar eksildiler sanki yavaş yavaş. Maksimum 5 -6 ay ömrü kaldı canlarımın :KK43: aynı kalitede nasıl bulabilirim acaba

valla İstanbuldaysanız Taksim tarlabaşında parça çıt çıt satan yerler var kuaförlerde oralardan alıyor uygun fiyata çeşit çeşit benim de öyle eskimişti 4 parça ordan aldım up uzunllar ablası bi gör :KK9:

yeni aldığın çıtçıtlardan birine kat attırırsın altada katsız uzun takarsın yanlar o kadar belli olmuyor zaten :)

kızlar benım cıt çıtlarım bır ıkı güne kadar gelcek :) saçlarım omuzlarımdan birazcık daha aşşagıda kaynak kullandım ıkı sene kadar ama saclarım buna daha fazla tahammül edemıyecek sanırım yada ben artık onnlarla ugrassmaktan sıkıldım artık:KK1:cunku gerçekten bakımı cok zor yıkaması olasun şekil vermesı ve sacım uzayınca bır ıkı ay ıcınde aşağıya ınıp boynumu rahatsız etmesı vs vs...kızlar çıt çıtı aldıktan sonra kuaföre götürüp saçıma göre kestirmeye gerek varmı yoksa aldığım gibi kullana bılırmıyım

kızlar bende çıt çıt almak istiyorum ama merak ettiğim şu benim saçım çok az çıt çıtı takıp ta saçımı topuz felan yaptırdığımda acaba belli olur mu ?

kızlar bende çıt çıt almak istiyorum ama merak ettiğim şu benim saçım çok az çıt çıtı takıp ta saçımı topuz felan yaptırdığımda acaba belli olur mu ?

ben çıtçıtlarımla at kuyruğuda yapıyorum, topuzda, düzleştiriyorum ve maşalıyorumda.:21: Saçın ne kadar az ve belli olur mu o kısmını bilemem canım :126:

Benimde bir sorum olacak..
6 parca cıt cıt var bende..cok sık kullanmıyorum..kendım takınca cok ugraıyorum..bir arkadasım hepsini birleştir tek uzun bir parca yaptır..takması kolay olur dedi..
kullananlar fikrini söyleyebilirmi ?

Ben de çıt çıt almak istiyorum ama saçımı gürleştirmek için. Saçlarım uzun ve seyrek. Çıt çıt la gürleşir mi ? İnternetteki videolarda hep kısa saçları uzatarak göstermiş. Haliyle büyük değişim olmuş. Kendine boyuna yakın takınca nasıl olur bilmiyorum. Kadın aklı erkek aklı diye bir film vardı. O sahneyi hatırlarmısınız bilmem ama kız erkek arkadaşıyla tartışıp çıt çıtlarını çıkartıyordu. Onun boyu kendi boyundan çok uzun değildi daha çok saça hacim verdirmişti. müthiş bir fark vardı. Hep o sahne aklımda. Tabi orda kuaforlerin elinden çııkmasının da etkisi vardır mutlakai. kendim yapabilir miyim ki o kadar

canım ya bende yaptırmayı düşünüyorum ama hiç bir bilgim yok bu konuda.saçlarım uzundu aslında ama kuaför gazabına uğradım kaynak yada çıtçıt çözüm olabilir diye düşünüyorum.

bende saçlarımı kestirdim ve daha sonra tavsiye üzerine sadece kaynak ile ilğilen bir yere gittim kaynak yaptırdım şuan hiç belli olmuyor kaynak yaptrdgım çok duydum kuaför kurbanı olan kişileri kuaförlere gitmenizi tercih etmm size sentetik saç da satabilirler dikkatli olun

Kızlar benimde bi problemim var yardımcı olabilirmisiniz:26:
Çıtçıtlarımı bi güzel taktım bi de jöleleyip kıvırcık yaptım. GÜzel güzel dolaştım eğlendim eve geldim. Ama sonra çıtçıtları saçımdan ayıramadım. İyice yapışmıştı. Resmen saçımdan yola yola ayırdım:KK43: Şimdi çıtçıtlarım yumak oldu ne yaptıysam ayıramadım. Isladım, kremledim, şampuanladım, gliss sıktım ama yok yok yok içim acıdı resmen onlara. Ayıramıyorum ama çöpe atmaya da kıyamıyorum:KK14: Sizin başınıza böyle bişey geldi mi yada aklınıza gelen bi çözüm var mı ne olur yardımcı olun

Kızlar benimde bi problemim var yardımcı olabilirmisiniz:26:
Çıtçıtlarımı bi güzel taktım bi de jöleleyip kıvırcık yaptım. GÜzel güzel dolaştım eğlendim eve geldim. Ama sonra çıtçıtları saçımdan ayıramadım. İyice yapışmıştı. Resmen saçımdan yola yola ayırdım:KK43: Şimdi çıtçıtlarım yumak oldu ne yaptıysam ayıramadım. Isladım, kremledim, şampuanladım, gliss sıktım ama yok yok yok içim acıdı resmen onlara. Ayıramıyorum ama çöpe atmaya da kıyamıyorum:KK14: Sizin başınıza böyle bişey geldi mi yada aklınıza gelen bi çözüm var mı ne olur yardımcı olun

aynısı benım çıtçıtlarımada olmuştu ne yaptıysam açamamıştım
yıllarca kıyamadığımdan öyle dolaşık durdu bi köşede
geçen gün o ipek saç kreminden bocaladım nerden baksan yarım şişe
kremlıyken (durulamadan) dişli tarakla taradım,açıldı platindi rengi kuruyuncada siyaha boyadım
çok güzel oldu.yeni sette almıştım 8 parça şimdi onlarla birlikte taktım o kadar gür ve güzel ki
ve açtırma kestirme boyatma işlemi yaptırmak istediğim zaman eskileri açtırcam yeniler yıpranmasın
umarım seninkilerde açılır canım

Son düzenleme:
aynısı benım çıtçıtlarımada olmuştu ne yaptıysam açamamıştım
yıllarca kıyamadığımdan öyle dolaşık durdu bi köşede
geçen gün o ipek saç kreminden bocaladım nerden baksan yarım şişe
kremlıyken (durulamadan) dişli tarakla taradım,açıldı platindi rengi kuruyuncada siyaha boyadım
çok güzel oldu.yeni sette almıştım 8 parça şimdi onlarla birlikte taktım o kadar gür ve güzel ki
ve açtırma kestirme boyatma işlemi yaptırmak istediğim zaman eskileri açtırcam yeniler yıpranmasın
umarım seninkilerde açılır canım

Cevabın için çok teşekkür ederim. Benim çıt çıtlarımı annem bana göstermeden atmış zaten hiç sevmiyodu onları bi de dolaşınca takmıyorum diye atmış:KK14: Seninkilerin açılmasına çok sevindim güle güle tak canım

Cevabın için çok teşekkür ederim. Benim çıt çıtlarımı annem bana göstermeden atmış zaten hiç sevmiyodu onları bi de dolaşınca takmıyorum diye atmış:KK14: Seninkilerin açılmasına çok sevindim güle güle tak canım

aaaaa inanmıyorum tamda sorunu cozecekken üzüldüm canım ya
geçmiş olsun umarım yenisini alırsın bi an once

Kızlar allah rizasi icin biriniz cevaplayin. Benim saclarim cok ince telli uzun ama cok seyrek yanlar ozellikle. Cit citi bir tane arkaya iki tane.yanlara mi alayim yani yarim ay olanlardan. Yoksa parcali setlerden mi. Bilen arkadslara duaci olcam

kızlar meraba aranıza yeni katıldım,çıt çıt almak istiyorum ankaradan lütfen önerebileceğiniz yerler varsa paylaşırsanız çok sevinirim.

X