co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

Merhabalar bana yardımcı olursanız çok sevinirim 6 ay önce ndyag lazerlerkilcal damar yaktirdim bacaklarımda iz kaldı ve 3 ay önce bu izler içi fraksiyonel lazer yaptırdım ancak psikolojim alt-üst oldu sanki dayak yemiş gibi mor izler duruyor gtaksiyonelin izleri hiperpigmantasyon dediler expigment kullanıyorum şuan hergun ağlıyorum geçmeyecek diye
Benim de gecmedi 2 ay oldu ve benim yuzumde

Sakın ama sakın yüzünüze fraksiyonel lazer yaptırmayın. Tertemiz yüzüm vardı işlem sonrası yüzüm sivilce doldu 6 ay roaccutane kullandım ama boş tamamen geçirmedi o da ne çektiğimi bi ben biliyorum bi de Allah hergun ağlıyorum çok pişmanım keşke yatırmasaydım.
Şöyle söyleyeyim ister inanın ister inanmayın
1) Asla gözenekler küçülmüyor aksine büyüyor açılıyor
2) Asla yüzdeki çukurlar izler geçmiyor
Boşuna para tuzağı ben yandım kimse yanmasın sakın yaptırmayın uzak durun kendinizle barışık yaşamaya çalışın çünkü daha beter oluyor şimdiki yüzünüzü mumla ararsınız
BEN yaptirali 1.5 yıl oldu yüzüm düzelmedi paranıza da yazık size de yazık doktorların ticari kaygıları bunlar kurban olmayın.

Ha bu arada yüzünüzde ayva tüyleri varsa eğer onlar da aktiflesiyor çoğalıyor bi de onunla uğraşırsınız!!!
Iyi doktor kötü doktor diye bişey yok hepsi aynı para tuzağı yaptırmayın yüzümde izler kaldı benim
HICKIMSE MAĞDUR OLMASIN UZAK DURUN !

merhaba,
ben de bugüne kadar beş seans yaptırdım. Öncelikle bu işlemin sonbahar ve kış aylarında yapılması gerekiyor. Ayrıca iyi ve güvendiğiniz bir uzman doktora başvurmalısınız. Ben başka sorunlarım için doktora başvurduğumda, doktorum kendisi önerdi. Çok güvendiğim, saygı duyduğumdum, yaklaşımını bildiğim için kabul ettim. hiç bir şekilde yanık, iz vb. sorunlar yaşamadım.
ilk iki gün yüzde kırmızılık oluyor evet ama üçüncü gün güzel bir fondöten ve pudra ile bu kızarıklığı kapatabilirsiniz. saçlarınızla yanaklarınızı biraz kapatabilirsiniz:) beşinci gün sonunda ise hafif bir peeling ile tüm yanık izlerinden kurtuluyorsunuz. aynaya baktığınızda bir değişiklik göremiyorsunuz. yüzünüz eskisi gibi gözüküyor. çünkü bu tedavi 6 aylık bir süreç. asıl sonucu 6 ay sonra alabilirsiniz. ben seanslardan sonra mutlaka serum da kullandım doktorumun önerisi üzerine, hala da her gün kullanıyorum. ikinci seanstan 5 - 6 ay sonra herkes cildimin güzelleştiğini söylemeye başladı. zaten doktor uygulamadan önce özel bir fotoğraf makinesi ile fotoğraf çekiyor ve öncesi/sonrası şeklinde aradaki farkı aylar sonra çok rahat görebiliyorsunuz.
2 seans sonrası izlerim güzel bir baz +bb krem +pudra ile kapatılacak duruma geldi. elbette irili ufaklı bir çok çukur hala vardı. yani eskiye nazaran kapanıyor gibiydi:)
ben seanslara bir sene sonra devam ettim. 3 seans daha yaptırdım. şimdi baz+bb krem +pudra ile kapatabiliyorum. (yalnız gerçekten güzel ve kapatıcı özelliği yoğun olan ürünler kullanmak lazım )
bu kış 2-3 seans daha yaptırmayı planlıyorum. yalnız her yeni seansın marjinal faydası bir öncekinden tabi ki az oluyor. doktorum fazladan seans yapmak isteyecek birisi değil. iki seans yeterse iki, tek seans yeterse tek seans yapar...
tüm bunlardan sonra ise prp ile nokta koymak istiyorum bu üç yıllık macerama.
tavsiyem doktorunuzu iyi seçin. ne ucuz diye ne de çok ünlü diye birilerini tercih etmeyin.
Sizin doktorunuz kimdi, şuan nasıl cildiniz

merhabalar ben de 5 gün önce co2 fraksiyonel lazer yaptırdım. ilk gün yüzüm çok yanıktı şu an 5. günüm cilt rengim kırmızıdan kahverengiye dönmeye başladı fakat lazerin atış izleri hala var kare kare belirgin bir şekilde kabuklanma oldu mu olmadı mı anlayamadım hala sizin kabuklanmdan bahsettiğiniz tam olarak nedir yara şeklinde olması mı yoksa lazer atış izlerinin minik minik kabuk olması mı? ve siz banyo yapmaya ne zaman başladınız cevaplarsanız çok sevinirim

X