İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

ay canım ya çok sevindim beni özlediğine..insanın aklıda burda kalıyor ya alıştık birbirimize..
sen evdesin dimi..

Evet canım evdeyim bugün ve yarın evdeydim aslında ama şimdi şirketle konuştum toplantı var mecbur yarın gitmem gerekecek

Neyse oğlanı da alıp gidicem artık yapacak bişey yok toplantı sonrası geri geliriz :)))

evet mecburen gider gelirsiniz artık..
zeliş geçen gün dedim ki benim oğlana hadi senle kelime okuma oyunu oynayalım. tamam dedi.
şimdi sana hayvan isimlerini yazıcam bunları bilirsen yıldız vericem sana dedim.çok zevkli geçti yıldızlar çoğaldıkça
çok sevindi.sonrada meyve isimlerini yaptık.

Ne güzel yöntem bulmuşsun okumasını farkına varmadan güçlendirecek yani :)))

Dün akşam benimki de fuardan aldığımız ince kitaplardan birini bana okudu hem de kendi isteyerek yatakta :)) sonra arkasındaki sorularını cevapladı nasıl mutlu oldum anlatamam :)))

bugünde excel de yıldız ve ay yaptım oğluşun isteği üzerine kelimeleri bildikçe onları boyayacakmış..
ne güzel işte maşallah ... o mutluluk tarif edilemez zaten..

bugünde excel de yıldız ve ay yaptım oğluşun isteği üzerine kelimeleri bildikçe onları boyayacakmış..

Aferin oğluşuna motivasyon şart tabi....

Ben kaçtım kızlar görüşürüz...

Gidip kek börek bir şeyler yapayım hazır evdeyken...

nasıl geçmiş canım kızının sınavı..iyidir inşallah
Türkçe ve Din Kültürü güzel geçmiş, matematik biraz kötüymüş.
ne yemek yaptın cacaaazımmm
ben de ıspanak var dünden, bugün de kavurma yapacağım. Biraz alakasız ama benim etcil koca, et et diye başımın etini yiyor

Selam kızlar ne var ne yok nasılsınız????
Selam canım, iyiyiz sen nasılsın?

Güzel yöntem canım, motive olunca daha bir istekli oluyorlar.

yarın da var sınav Allah zihin açıklığı versin canım benim başarılar diliyorum..

günaydın hayırlı cumalar arkadaşlar..
dün akşam kalan testlerden 4 tane daha yaptık.

yarın da var sınav Allah zihin açıklığı versin canım benim başarılar diliyorum..
Aminnnn, Allah razı olsun.
günaydın hayırlı cumalar arkadaşlar..
dün akşam kalan testlerden 4 tane daha yaptık.
Günaydın, sana da hayırlı Cumalar canım.
Topik sessizleşti 2 gündür, herkes mi tatile girdi ki:26::26:
Biz de 4 tane fotokopi vardı, onun 2 sini btirdik dün, bugün de yapacaktı anneannede yapabildiklerini, akşam kontrol edeceğiz. Ben de kendim test götürmüştüm internetten çıkarıp, günler-aylar-mevsimlerle ilgili onu yaptık bir de.

herkesin işi çok sanırım..bir tek zeliş tatilde :)))

Hayırlı cumalar hepinize,benim oğlanda internetten çıkarttığım testleri severek yapıyo hatta kitap okumaktansa test yapmayı bile tercih ediyor..dün 2 kitap dağıtmışlar okulda bi tanesi sadece karikatürlüydü bayıldı o kitaba,ben böyle kitaplar seviyorum dedi.Haftasonu o tarz kitaplar bakayım bari tommiksçi olacak benimki galiba

merhaba arkadaşlar.nasılsınız..

bizim oğlana okul var yine bugün..gittiler şimdi konuştum..

ödevleri vardı.2 basamaklı sayıları alt alta toplama kısmına geçmişler..4-5 sayfa öyle bir ödev vardı..sanırım 100 tane toplama işlemi..

sonra yine ölçülerle ilgili bir test..

o kadar test olmuşlar bizim oğlan okulda..birinden tam puan almış ..diğerinden 95..bu aralar gözlerimi yaşartıyor..arada düşüyor notlar ..arada tavan yapıyor..

bizden böyle..akşam için sigara böreğim var..çorba var..o kadar...başka bir şey yapmam...kahvaltı çıkarırım..

Ohhhh bugün cuma ne yese akşam insana lezzetli gelir hele kahvaltı daha bir lezzetli gelir.Bizimkide gitti dün bugün.Bizimkiler matematikten toplamada verilmeyen sayıyı bulmaya geçmişler çok sevmiş çok kolay anneciğim dedi göster bakim nasılmış dedim bi hevesle örnekler yaptı hoşuma gitti.Ben internetten çıkarmayla ilgili verilmeyani bulma testleri çıkarmıştım ama daha erken sanırım önce toplamalardakini kavrasın..

haklısın gerçekten. bu akşam ne yesek tatlı gelir arakadaşım...sizin çocuklar ilerlemiş..bizim de o konulara gelmemiz yakındır canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…