Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları Çocuğu okula giden annelerin sohbet alanı

İnşallah bizim de şansımıza çok iyi bir öğretmen düşer. Görevini sevgiyle yapan biriyse zaten gözüm hiç arkada kalmaz

2017 şubat doğumlu kızım var
Seneye mı bi dahaki sene mi bilemedim hen iki sene sonra vermek istiyorum
Gerekirse 2 sene anaokuluna gitsin artık ev ortamı o çocuğa yetmez canım
Biz de kaydımızı yaptırdık Hadi baklım yeni serüven başlıyor. Çok heycanlıyız
Biz de öyle
Eşim öğretmen arada ojula gidiyor az çok biliyor aslında ama ortamlara girince sıkıntı yaşıyoruz
İnşallah alısırlar kuzu
Çok iyi olmuş arkadaşlar konuşacak çok şey oluyo gerçekten fikir danışmak için harika bi topik
Aynen ya kiminle konuşacağımı bilemiyorum.
Şimdi hepimiz aynı dönemden geçtiğimiz için en iyi biz anlarız birbirimizi

Bu maske olayı nasıl olcak okulda o konu beni çok düşündürüyo mesela kızlar. Çocuklar saatlerce maskeyle çok bunalmaz mi? Takmamak zaten bı seçenek değil. Bunu sürekli dışarda temiz hava aldırıp dengeleyebilcekler mi çok merak ediyorum.

oğlum 2016lı 2018dan beri kreş hayatı var, bu sene son ana okulu hayatı
o yüzden artık alıştık okula, el becerileri düşünsel becerileri güzel

ilk okul için çok iyi bi araştırma yapmam lazım,
eşim ilkokul öğretmeni, kendi okulu evden uzak zaten istemiyorda aynı okulda olmayı
onun kişisel gelişimi için uygun değil kanısında,

Burda parkta dolmuşta hiç bir cocuk maske takmıyor
Ben en çok okulda bitlenmesine ve hastalık olmasına endişeliyim
Kızımın beline degen saçları var doğdugundan beri hiç kestirmedim
Bide bit olursa çok zor olucaK Diye çok korkuyorum
Bide hastalık kaparsa diye kızım alerjisinden dolayı ilaç kullanamyo geç iyileşiyor çok düşünüyorum o konuda

Bunalmayı gectım ben
Bakterıler tekrar bogazdan ıcerı ...
Cocuklar ıcın maske asırı saglıksız

gecen sene ki kreş cocuklarda maskeyi zorunlu kılmıştı, kişi sayısı 10 idi
çok acımıştım oğluma tüm gün maske ile dolaşmasına
bu sene kreşi değiştirdim, burada sınıfta 15 kişi var
hoca maske taktırmayacağız diyor.

Allah büyüktür canım çok da herşeyi ince ince düşünmemek lazım belki de. Tedbirimizi alalım biz Allah korusun bişey olmaz inşallah.

Cok iyi düşünmüşsünüz biz ilk kez okula gidicez o yüzden burası benim için çok faydalı olucak .. kızım 2016 şubat doğumlu, ana sınıfına kayıt olduk..Şu an aşırı istekli, gün sayıyor kuşum..Bir de 25 günlük bebişimiz var bakalim ne yapıcaz

İyi geceler hepinize
Güzel bir başlık olmuş emeğinize sağlık
Benim kızım 2016 Mayıs doğumlu
Daha önce kreşe gitmedi. Ablasının gittigi anaokuluna kaydettirdim bu yüzden mutlu.
İstediği gibi ayakkabı çanta suluk vs aldım. Okul için heyecanlı.
31inde sınıflar için kura çekimi yapılacakmış. Biz sabahci olsun istiyoruz. İnşallah sabah çıkar. Öğlen çıkarsa da sabahçı biriyle becayis yapabilirmisiz zaten çoğu kişi öğlenci olmak istediği için müdür hanım böyle bir durum olursa sıkıntı yasamazsin dedi.
Benim kız biraz oyuna daldığı zaman çişini çok tutuyor wc gidene kadar biraz kacirabiliyor. Bu durumu nasıl yapicaz bilmiyorum. Sürekli tembihliyorum cisim gelince wc git annecim bak okulda böyle olmasın vs diye ama bakalım.

Ben de bunu merak ediyorum.
Ciğerlerinin temiz havaya da ihtiyacı var.

Gunaydin kizlar cok sevindim boyle bir gruba dahil oldugum icin. Cocuklarla ilgili konusulacak cok sey oluyor.
2. Kizim mayis 2016 dogumlu. Ablasindan dolayi okul icin hevesli ve mutlu kizim .
İns çocuklarımız icin hayirlisi olsun

Hayırlı olsun topik güzel düşünmüşsün inşallah vakit bulup takip edebilirim
2016 şubat doğumlu benim oğlumda
inşallah hayırlı sıkıntısız bir dönem geçirler
Canım seni burada görmek ne güzel nasılsın ? 2. Ciyi mi yoksa 3. Cüyü mü bekliyorsun ?

Benim yeğenimde 2016 Mayıs doğumlu

Herkese merhaba :) benim oglum haziran 2016 dogumlu. 18 ayliktan beri okula gidiyor. Kizim ise 2018 nisan dogumlu. 2 yasindan beri o da abisiyle ayni okula gidiyor.

Bu sene artik okula hazirlik tabi, ozellikle abimizin devam durumuna ve okulda ne ogrendikleriyle ilgili daha ozenli olmam gereken zaman.

Yegenim de benimkilerle ayni okuldaydi ama artik ilkokula baslayacak bu sene. Buyuk cocuk okulu durumunu ondan gorup soruyor oglum. Zamani gelince bu okulun bitecegini ve yeni bir okula baslayacagini anlatiyorum yavas yavas. Degisime biraz direncli benim oglan ama zamana yayarsam pek sorun olmaz.

Evimize yakin bir kolej var, oraya verecegim ilkokul icin. Yazin da 2-3 haftalik yaz okulu programlari var okulun. Pandemiden yana bir problem olmazsa yazin yaz okulunda okula biraz alisir sonra da ilkokula baslar diye dusundum ama bakalim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…