Davranış Bozuklukları Çocuğum cinsel konularla ilgileniyor

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.

atessm12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2018
21
1
Merhabalar herkese.. çocuğumun tabletinde bir kaç oyun vardı türkiye’de ki türk çocukları ile oynayabileceği bir oyun.. bir kaç gündür çocuğum tabletini elinden düşürmez oldu. Kuzenleri ve arkadaşları beni uyardı bazı oyunlarda tehlikeli veya değişik konularla ilgileniyor diye. Bu haberi alınca çocuğumun tabletini inceledim ve bazı sitelerde cinsel konuların yazıldığı şeyleri okuyordu, veya google da bazı aramalarda bulunmuş. Herhangi biri ile konuşmamış ama bu oyunda bir adam kendini kız çocuğu gibi tanıtmış ama aslında adamın 30 yaşında olduğunu öğrendim. Böyle sapıkların cezasız kalmaması lazım diyerekten onu şikayet ettim. Ama çocuğumun böyle aramalarda bulunması beni telaşlandırıyor. Çocuğuma herhangi bir baskıda bulunmadım, vurmadım, bağırmadım, bunun çözüm olmadığını bildiğim için ama onu uyardım ve sakince konuştum anlattım ona yaptıklarının yanlış olduğunu. Ama ergenlik dönemine girdiği için benim bunu onun iyiliği için yaptığımı anlamıyor görmüyor. Tabletini koruma altına aldım bazı oyunları sildirdim, artık internette her siteye giremez kontrol ediyorum herşeyi. Çocuğu olanlara sesleniyorum ben geç farkına vardım ama çocuğunuz tablet telefon veya bilgisayarda oynuyorsa lütfen dikkat edin çok fazla sapık var çocuklarımıza zarar verebilecek olan insanlar var, ruh hastaları. Çocuğumun oynadığı oyunun ismi kıyamet kombat arena, çocuğunuz bu oyunu oynuyorsa lütfen çok çok dikkay edin. Bu konuda bana önerebileceğiniz birşey varsa lütfen sakınmayın sizinde görüşlerinize ihtiyacım var, siz olsanız ne yapardınız.. teşekkürler okuduğunuz için, iyi akşamlar

X