Çocuğum için ayakkabı

suzan aksak

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2019
2
0
35
Merhaba hanımlar,
Takipçinizim yeni üye oldum bir konuda önerilerinize ihtiyacım var.
Yaz geliyor çocuklarım için yaz ayında denizde giyebileceği bir ayakkabı arıyorum. kumda oynarken rahat edecekleri bir tarz arıyorum. Önerileriniz nelerdir?

Size aquaları tavsiye ederim. Hem denizde yüzerken giyebilir hemde normal dışarıdaki hayatında da günlük olarak giyebilir. Okula giderken de giyebilir çocuklarınız çok kullanışlı. Benim yeğnim anaokulunda giyiyor ayakkabıyı. Şöyle bir özelliğide var su geçirmiyor.Yağmurlu havalarda da giyebilir. Kesinlikle tavsiye ederim.

Size aquaları tavsiye ederim. Hem denizde yüzerken giyebilir hemde normal dışarıdaki hayatında da günlük olarak giyebilir. Okula giderken de giyebilir çocuklarınız çok kullanışlı. Benim yeğnim anaokulunda giyiyor ayakkabıyı. Şöyle bir özelliğide var su geçirmiyor.Yağmurlu havalarda da giyebilir. Kesinlikle tavsiye ederim.

seheraslim çok teşekkür ederim.Baya kullanışlı bir ürün anlattığınıza göre , aslında tam aradığım ürün markası nedir ? Nasıl bulabilirim....

flysoft diye yazarsanız ürünler önünüze çıkar. keman tancadan almıstı ablamlar. kendi firması daha uygun fiyata satışa çıkarmış. sitesine bakın isterseniz.

X