Cocuk istegim ve kilolarim :((

benimde ilk oğlum iki buçuk yaşında yeni yeni düşünüyorduk ikincisini ama bende kilo(95) yüzünden ertelemek istiyordum ki bide baktım hamileyim eğer başka sıkıntınız yoksa sizde kalabilirsiniz şimdi daha dikkatliyim hamur işi ekmek yemiyorum ilk oğlumda da 80 le kaldım 90 ile doğurdum dahada veremedim aksine aldım da aldım

Canım ilk iş kendine clearblue çift hormon göstergeli ovulasyon testi al çünkü her kadının yumurtlama günü ayrıdır ve her ay değişiklik gösterebilir 2. Yapacağın iş preseed almak bu jel spermlerin yumurtana çok daha kolay ulaşmasını sağlıyor renksiz ve kokusuz bu 2 ürünü araştır aklına yatarsa mutlaka al .. Ben bu 2 ürünle 2 ayda hamile kaldım

Slm arkadaslar , sizlerle bir derdimi paylasmak istiyorum.
Biz 8 aydir cocuk istiyoruz , ama olmuyor. Doktora gittik doktor ilk once esimle ilgili arastirmalar yaptirdi ve sonuc cok sukur iyi simdide beni yonlendirdi hastahaneye. Doktor bana sigarayi birakman lazim dedi cok sukur biraktim ve zayiflamam gerektigini soyledi ama zayifliyamiyorum. Evlenmeden once zayifdim veya kolayca verebiliyordum ama evlendikten sonra ...
1 veya 2 hafta tutuyorum kendimi sonra bakiyorum ipin ucunu kacirmisim yine yiyorum :S veya zayifliyorum anlamadan tekrar aliyorum ya cok uzuluyorum , neden kendime soz geciremiyorum diye nasil zayifliyacam ben. Artik aklimdan cikmaz oldu ya isde her yerde aklimda zayiflamazsan cocugun olmaz Mz_ diyorum kendime boyle dusununcede cok uzuluyorum . Yardim edin ne olur ne yapabilirim, tavsiyeleriniz varmi ?? Kendi yaptiginiz bi yontem ? Veya sizinde boyle bi probleminiz oldumu?
Kilom 93 boy 1.68.
Mesela gecen yil dikkat ettim cok spor yaptim ivir ziviri kestim zayifladim ama tekrar aldimm. Ama bi bakmisim kilo almisim.
ben sigarada zorlanirim diyodum ama kolay oldu birakmam.
Kesinlikle kilo verip öyle kalmalısın hamile. Benim boyum da 168 52 kilo evlendim ne olduğunu anlamadan 62 kilo olmuşum tam rejim yapayım dedim hamile kalmışım. 22 kilo da hamilelikte aldım oldu mu sana 84 kilo. 1.5 yıl gecti bu sabah 62.4 düm ama o kiloları nasıl verim bide bana sor daha da 55 e düşmem lazım nasıl olacaksa

kilonuz cok fazla boyunuza göre
hamile kaldiginizda düsünemiyorum bile
aksamlari yemekzseniz kilolariniz gider. vermeniz gereken cok kilo var
biraz sabirla devam ederseniz verirsiniz
unutmayin
aksamlari yediklerimiz kilo yapar !!

Biz 8 aydir cocuk istiyoruz , ama olmuyor. Doktora gittik doktor ilk once esimle ilgili arastirmalar yaptirdi ve sonuc cok sukur iyi simdide beni yonlendirdi hastahaneye. Doktor bana sigarayi birakman lazim dedi cok sukur biraktim ve zayiflamam gerektigini soyledi ama zayifliyamiyorum. Evlenmeden once zayifdim veya kolayca verebiliyordum ama evlendikten sonra ...
1 veya 2 hafta tutuyorum kendimi sonra bakiyorum ipin ucunu kacirmisim yine yiyorum :S veya zayifliyorum anlamadan tekrar aliyorum ya cok uzuluyorum , neden kendime soz geciremiyorum diye nasil zayifliyacam ben. Artik aklimdan cikmaz oldu ya isde her yerde aklimda zayiflamazsan cocugun olmaz Mz_ diyorum kendime boyle dusununcede cok uzuluyorum . Yardim edin ne olur ne yapabilirim, tavsiyeleriniz varmi ?? Kendi yaptiginiz bi yontem ? Veya sizinde boyle bi probleminiz oldumu?
Kilom 93 boy 1.68.
Mesela gecen yil dikkat ettim cok spor yaptim ivir ziviri kestim zayifladim ama tekrar aldimm. Ama bi bakmisim kilo almisim.
Canan Karatay usülü beslen kesinlikle zayıflıyorsun. Ben o diyetle 7 kilo verdim 1,5 ayda. İstedikten sonra herşeyi başarır insan. Kilolu bi şekilde hamile kalırsan hem senin için hem de bebeğin için iyi olmaz. Hamileyken zaten birsürü kilo alcaksın. Güzelce zayıfla ondan sonra gebe kal. İmkansız değil sadece biraz azim istiyor.

Kilo,gebelige engel teskil edebiliyor dogru. Doktorunu dinleyip bebek sahibi olmak istiyorsan,zayiflamak icin cabalayacaksin baska yolu yok...aslinda bebek konusu zayiflaman icin sana iyi bir motive kaynagi..sitf bunu dusunup kendini yememek icin tutabirsin. Once bi diyetisyene git,kilo alimina sebep olan bi rahatsilik yoksa,verilen diyeti uygula duzenle,hic birsey yapamazsanda yuruyus yap,diyetin yaninda,faydasi olur muhakkak.bunlar bebek sahibi olabilmek,daha saglikli gebelik gecirmek icin sart,buna yogunlas.kolay gelsin.

Kilom 93 boy 1.68.
Ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz, daha önce başarılı olmuşsunuz. Yine yapabilirsiniz.
Öncelikle abur cuburu evinize almayarak baslayabilirsiniz.
Yemekleri siz yapıyorsunuz muhtemelen, yağını, tuzunu, salcasını azaltın.
Bol salata yapabilirsiniz.
Beyaz ekmegi, esmerle değistirip sınırlayın dilim olarak.
Makarna, pilav, kızartma yapmayın.
Bu kadar. Bir bakmıssınız gitmiş kilolar.

X