Çocuk odası doğal gaz borusu acil

Mavirose

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2016
137
33
36
Merhabalar hanımlar bu ay sonuna kadar evden çıkmamız gerekiyor ev bulamıyoruz bi tane bulduk çocuk odasından doğal gaz borusunu geçirmişler ordan balkona kombiye gidiyor yani kızımın odasından geçecek şuan başka ev bulamadık bian önce ev tutmamız lazım ama çok tedirginim korkuyorum bi şey olurmu ya kaçak bişey olursa gece kızım için korkuyorum tedirginim

Sorun neden olsun ki? Bizim evimizdede aynı durum vardı sorun yaşamadık çok şükür?

Sorun neden olsun ki? Bizim evimizdede aynı durum vardı sorun yaşamadık çok şükür?
Bilemiyorum tedirgin oldum kızım 4 yaşında ya kaçak olursa gece vs korkuya kapıldım birde ilk defa mutfak harici bi yerden gaz borusu geçen bi ev gördüm genelde mutfaktan dışarıya kombiye veriyorlar ya
Sizin de çocuk odasında mıydı

Bilemiyorum tedirgin oldum kızım 4 yaşında ya kaçak olursa gece vs korkuya kapıldım birde ilk defa mutfak harici bi yerden gaz borusu geçen bi ev gördüm genelde mutfaktan dışarıya kombiye veriyorlar ya
Sizin de çocuk odasında mıydı
Biz çocuktuk 😂 şuan yaşıyoruz çok şükür hiç bir sıkıntı çıkmadı. Bence senin için o eve ısınmadı acele etmeyin ev sahibi sizi istediği zaman tahliye edemez ki?
..

Biz çocuktuk 😂 şuan yaşıyoruz çok şükür hiç bir sıkıntı çıkmadı. Bence senin için o eve ısınmadı acele etmeyin ev sahibi sizi istediği zaman tahliye edemez ki?
..
Anladım teşekkür ederim yok hayır evi beğendim zaten şuan elimizdeki tek seçenek şaka gibi ama bulunduğum ilçede kiralık ev bulamıyoruz şuan elimizdeki tek seçenek bu ev kirasının bütçemize uyması vs olarak sadece o gaz borusuna takıldım
Ben annemi kaybettim benim travmam bu oyüzden sevdiğim birinin başına bişey gelecek ona bişey olacak korkusunu sürekli yaşıyorum bilmem anlatabiliyor muyum
Belki başkasına göre çok evhamlanıyorsun diyebilir ama benim korkularım çok farklı

..
1 temmuzda kontrat bitiyor 1 yıl önce girmiştik bi tanıdık vasıtasıyla bulmuştuk evi kendi evlerinden çıkıp lojmana taşındıkları için kiraya vereceklermiş bize vesile olan tanıdığımıza da 3-4 yıl lojmanda oturup buraya tekrar döneriz demişmiş bizde buna güvendik hemen çık demez falan diye taşınmak kolay değil maddi tarafı çok zor zaten maddi manevi çok zor bi anda haziran başı aradı evi satıcam çıkın dedi beklemiyorduk böyle bişeyi
Bi sorunumuzda yok kirayı düzenli öderiz vs

1 temmuzda kontrat bitiyor 1 yıl önce girmiştik bi tanıdık vasıtasıyla bulmuştuk evi kendi evlerinden çıkıp lojmana taşındıkları için kiraya vereceklermiş bize vesile olan tanıdığımıza da 3-4 yıl lojmanda oturup buraya tekrar döneriz demişmiş bizde buna güvendik hemen çık demez falan diye taşınmak kolay değil maddi tarafı çok zor zaten maddi manevi çok zor bi anda haziran başı aradı evi satıcam çıkın dedi beklemiyorduk böyle bişeyi
Bi sorunumuzda yok kirayı düzenli öderiz vs
Size evi satıyorum çıkın diyemezki canım.. Hukuki haklarınız var en az 6 ay müddettiniz var sizin taşınmak için kiranı düzenli ödüyorsan heleki çıkmaz çıkmazsın... İçine sinmediyse acele etmemelisin.. Anladığım kadarı ile kiracılık konusunda tecrübesiz siniz.

Size evi satıyorum çıkın diyemezki canım.. Hukuki haklarınız var en az 6 ay müddettiniz var sizin taşınmak için kiranı düzenli ödüyorsan heleki çıkmaz çıkmazsın... İçine sinmediyse acele etmemelisin.. Anladığım kadarı ile kiracılık konusunda tecrübesiz siniz.
Evet biraz tecrübesiziz ilk gelin girdiğim evde 5 yıla yakın oturduk ev sahibimiz çok iyiydi kirayı bile elden veriyorduk aramızda okadar güven vardı Allah razı olsun bizi zora sokmadı hiç kendi gireceği için bizim oturduğumuz eve 5 ay önceden haber vermişti kendinizi hazırlayın diye ordan çıkıp bu eve 1 yıl önce girdik kontrat tarihi 1 temmuz asla kira geçiktirmedik hep zamanında ödedik
O konuyu soruşturduk kontratta en ay 1 ay önceden haber verecek maddesi vardı bize haziran başı

Yazarken yarım kalmış eksik olmuş kontratta o madde olduğu için haziran başı söyledi çıkın diye yani 1 ay vermiş oldu ya oyüzden 6 ay daha oturma hakkımız olmadığını söyledi sorduğumuz insanlar
Biraz daha zaman istedik ev sahibinden ama zaman vermedi
Ama ev bulamadık gerçekten yok yani emlakçılara falan sorduk tayinler den sonra olur muhtemelen dediler hep işte sonra bu bahsettiğim evi bulduk
Başka bilgimiz de yok

Merhabalar hanımlar bu ay sonuna kadar evden çıkmamız gerekiyor ev bulamıyoruz bi tane bulduk çocuk odasından doğal gaz borusunu geçirmişler ordan balkona kombiye gidiyor yani kızımın odasından geçecek şuan başka ev bulamadık bian önce ev tutmamız lazım ama çok tedirginim korkuyorum bi şey olurmu ya kaçak bişey olursa gece kızım için korkuyorum tedirginim
Gaz dedektörü takın, kaçak olursa öter
Olmazya içiniz rahat etsin

X