Çocukla Ev Düzeni

pylz

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Mart 2020
224
733
Merhabalar,

Benim 16 aylık bir kızım var. Oldukça hareketli ve az uyuyan bir bebiş. Onunla vakit geçirmek için evime gerken düzeni sağlayamıyorum. Evden çalışıyorum molalarımda bebeğimle ilgilenme ve yemek yapma haricinde bir şey yapamıyorum. Evde robotum var sadece ona süpürttürüyorum. Vileda hak getire 😅 ıslak mendille mutfağı toparlıyorum 😅 evde ben çalışırken bakıcımız bebişe bakıyor. Müsait oldukça mutfağı toparlıyor.
Bunlar haricinde eşim malesef üşengeç biri bebişle en fazla yarım saat ilgileniyor sonra sıkılıyor 😶 bu yüzden büyük temizlik yapamıyorum. Temizlikçi de düşündüm ama çekiniyorum ya istediğim gibi temizlemezse diye güvenemiyorum 😐 Tecrübeli annelerden öneri istiyorum. Düzeni nasıl sağlıyorsunuz?

Ben de 1 aylık anneyim öneriler için burda bekliyim :)) ev düzeni temizliği hak getire aradığımı bile bulamıyorum su günlerde her şeyi bırakıp kacasim var🔥

Ben de 1 aylık anneyim öneriler için burda bekliyim :)) ev düzeni temizliği hak getire aradığımı bile bulamıyorum su günlerde her şeyi bırakıp kacasim var🔥
İnanın ben ilk 3 ay sadece oturup bebeğimi emzirmiştim. Yemek bile yapamıyordum 😅 Ne bebişim benden ne de ben bebişimden ayrılamıyordum sürekli kucağımdaydı hep emzirip duruyordum haha 😄 6. aydan sonra bakıcı gelince bir şeyler yapmaya başlamıştım.
Ahh ahh sizi öyle iyi anlıyorum ki... Ama o günlerimi çoook özlüyorum yine de... bebeğimin o minicik ellerini ayaklarını ilk agularını ilk gülümsemelerini🤗 bol bol bebişinizle vakit geçirin tadını çıkarın 🥰

Ben 3 çocuk annesiyim akşamları çocuklar uyuduktan sonra temizlik yapardım yada sabah onlar uyanmadan önce ama benim çocuklarım süpürge sesini çok severleri evi süpürürken sıkıntı olmuyordu

Ben 3 çocuk annesiyim akşamları çocuklar uyuduktan sonra temizlik yapardım yada sabah onlar uyanmadan önce ama benim çocuklarım süpürge sesini çok severleri evi süpürürken sıkıntı olmuyordu
Ben bebeğimi uyuturken uyuyakalıyorum kahve içsem bile hiç halim olmuyor 🥲 enerjinize sağlık. Bir de ben apartmanda yaşıyorum saat 19 dan sonra süpürge çalıştırmıyorum ses olur diye. En son ne zaman toz aldığımı hatırlamıyorum bile. Kadın tutacağım artık. Tek çarem bu 😑

en son ne zaman toz aldiginizi hatirlamiyorsunuz, bir islak bezle mutfak temizliyorsunuz ve yardimci bayanin istediginiz gibi temizlik yapamayacagindan
Evet. Bunları sorduğunuzda göre bir bildiğiniz var ve bu durumuma destek olacaksınız sanırım 🙂 yoksa boş boş yazmak için geldiyseniz lütfen buraya musallat olmayın.

Evet. Bunları sorduğunuzda göre bir bildiğiniz var ve bu durumuma destek olacaksınız sanırım 🙂 yoksa boş boş yazmak için geldiyseniz lütfen buraya musallat olmayın.
yardimci al diyorum iste

X