Çocukların gelişimine katkı sağlayacak çizgi filmler arıyorum.

HEPİNİZE TEK TEK TEŞEKKÜRLER EDERİM değerlendireceğim kızlar

bu arada izguben evet subliminal benide korkutan açıkcası :KK43:
hhah mune abla ah taşıdınmı gene konumu
bide bildirim yabancı dille geldi
ah mune abla ah:KK53:
Seni tanımamazlıktan gelmiştir ondan öyle yabancı dilden bildirim gelmiştir :KK48: Belki de oky taşımıştır... yada adlandıramadığım bir sistem :KK49: neyse iyi yapmışlar bdv de ne işi var şimdi bu konunun :KK11:

Seni tanımamazlıktan gelmiştir ondan öyle yabancı dilden bildirim gelmiştir :KK48: Belki de oky taşımıştır... yada adlandıramadığım bir sistem :KK49: neyse iyi yapmışlar bdv de ne işi var şimdi bu konunun :KK11:

:p:p:p:pburaya kim geliyo ki hiç kimse :63:

hem adı üstünde bir derdim var değilmi işte banne:63:

benim derdimde yarın bebelerime doğru dürüst bi çizgi film izlettirmek hıhhh:63::63::63::KK48::KK48::KK48:

bizimki winx club izlemeye bayılıyor. Ben de onunla izliyorum, hem güzel hem de hayalgücüne katkısı oluyor. 1 ve 8 Şubatta da iki tane filmi tvde yayınlancakmış, tv2'de. Tavsiye ederim :)

Yeni önerisi olan varmı ? Oğlum 4.5 yaşında çok hızlı ilerlemeyen anlayabileceği öğretici çizgi filmler önerirseniz mutlu olurum

ilk bir iki dk izlenirse ahlak gelişimini sağlaması değil, lgbt propagandası yapıldığını net şekilde görebilirsiniz. Caillou izlemeyin izlettirmeyin.

😳🤯 Çok şaşırdım. Aleni bir şekilde yayınlanmış. Ben hiç denk gelmemiştim.

cocuklasinema.com da filmler hakkında yorum yapılıyor ve yaş grubuna göre kategorize edilmiş. Bakın isterseniz.
Yeni önerisi olan varmı ? Oğlum 4.5 yaşında çok hızlı ilerlemeyen anlayabileceği öğretici çizgi filmler önerirseniz mutlu olurum

X