Çoğu sıfır.kadın elbise.parfüm erkek ayakkabı.herşey orijinaldir.

Yanlış anlamayın. Kibar bir hanımsınız belli ben sizi üzmek istemem. Ama pantolonları kontrol etmeniz gerekirdi. Bir dişin eksik olması kot fermuarı için ciddi bir sorun. Hadi onu geçelim. 20 lira için çingenelik yapmak istemem. Ama mümkünse parfümü iade etmek istiyorum. 90 lira ciddi bir rakam. Üstüne bir o kadar eklesem zaten herhangi bir kozmetikten alabilirdim. İlk alışverişte önce ben parayı göndermiştim. Bu sefer sizden rica edeceğim.

Yanlış anlamayın. Kibar bir hanımsınız belli ben sizi üzmek istemem. Ama pantolonları kontrol etmeniz gerekirdi. Bir dişin eksik olması kot fermuarı için ciddi bir sorun. Hadi onu geçelim. 20 lira için çingenelik yapmak istemem. Ama mümkünse parfümü iade etmek istiyorum. 90 lira ciddi bir rakam. Üstüne bir o kadar eklesem zaten herhangi bir kozmetikten alabilirdim. İlk alışverişte önce ben parayı göndermiştim. Bu sefer sizden rica edeceğim.
Evet az önce sordum. Hepsini mi idare edeceksiniz diye. Sorun değil yollarım. fakat parfüm o yani. Kozmetik mağazasında orjinalliğini kontrol ettirebilirsiniz :) akşam havale ettireyim hesabınıza fotosunu atarım.
Pantolonları buradan isteyen biri olursa direkt Oray'a gönderirsiniz.
Ö

38 beden kot pantolonları ücretsiz vermek istiyorum. Lekeli imiş. Ve fermuarlarının bir dişi eksik. Yukarı da fotoları mevcut. 2sini de giymedim. Birinin etiketi üzerinde idi (80 Euro gibi birşeydi sanırım )
İsteyen olursa hanımefendiye adresini göndersin lütfen ..

38 beden kot pantolonları ücretsiz vermek istiyorum. Lekeli imiş. Ve fermuarlarının bir dişi eksik. Yukarı da fotoları mevcut. 2sini de giymedim. Birinin etiketi üzerinde idi (80 Euro gibi birşeydi sanırım )
İsteyen olursa hanımefendiye adresini göndersin lütfen ..
Ben böyle bir sorumluluk almak istediğimi söylemedim. Sizi kıracak bir şeyde söylediğimi sanmıyorum. Bakın fermuar kapanmıyor. Yani bu tadilat gerektirir. Fark etmemiş olabilirsiniz. Yarın aynı adrese kargo ile gönderirim olmadı. Ama önce fermuarı değiştireyim. Baktım diyorsunuz üstüme kalsın istemem.

Ben böyle bir sorumluluk almak istediğimi söylemedim. Sizi kıracak bir şeyde söylediğimi sanmıyorum. Bakın fermuar kapanmıyor. Yani bu tadilat gerektirir. Fark etmemiş olabilirsiniz. Yarın aynı adrese kargo ile gönderirim olmadı. Ama önce fermuarı değiştireyim. Baktım diyorsunuz üstüme kalsın istemem.
Kırılıncak bir şey yok hayır. Ben geri ödemenizi yapacağım akşam. Fermuar değiştirmeyin gerek yok. Tşk ederim.

Kırılıncak bir şey yok hayır. Ben geri ödemenizi yapacağım akşam. Fermuar değiştirmeyin gerek yok. Tşk ederim.
Olsun. Değiştirip gönderiyim size. Pantolonlar çok güzel, fiyatta uygun. Ama parfüm içime sinmedi. Çünkü bu ağır bir koku. Kalıcı olması gerekir, değil. Bu sizinle ilgili olmayabilir. Bazen orjinal ürünlerde bile üretim hatası olabiliyor. Kişisel almayın lütfen.

Sanırım giyerken gerildi fermuar ve attı. Sorun yok. İlginize ve anlayışınıza teşekkür ederim. Güzel bir alışveriş ti. Selamlar...

Fiyat ne düşünüyorsun deri ve düz (karda yurunebilen genis topuk da olur) de var mi
25 tl. olabilir.
genelde kullandıklarımı elimden çıkardım cnm. bunlar kaldı. harley var bir de orijinal. diz altına kadar. buradan bir arkadaş istedi. henüz almadı ama bilmiyorum. harkey i de gebelikte kullandım nadir.normalde topuklu giyiyorum :)

Harleyin resmini ve fiyatini da ogrenebilir miyim 37 nomu o da
37. Benim ayağım 36.5
Belki gebeliktendi bilmiyorum ayağıma tam oluyordu. Harley İ dediğim gibi arkadaş ile konuştuk. Netleştirmeden buraya koyarsam ayıp olabilir. Almıyor ise size haber veririm

X