Çok abartıyormuşum!

Durum bu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2020
82
34
34
2 aylık bir bebeğim var beklenenden kilosu bayağa düşük doğdu anca toparlıayabildik çok şükür şimdi ii ideal kiloda.
Şöyle bir sıkıntı var kayınvalidemlerle yakın oturuyoruz 2 günde bir görümcemle bebeği sevmeye gelmek istiolar tamm gelsnler ama sevlcek bebek değilki daha sürekli uyuyo anlamış değilm 🤔 görümcem nezle olmuş 2-3 gündür iileşyim öyle giderim demş ama kayınvalidem dün akşam gelmek istedi bize patik örmüş onu denicekmiş eşim tamm gel deyip bana söyledi ben de kardeşn hasta annende taşıodur o mikrobu daha sonra gelsin bak bebek küçük dedim . Bana dediği bişey olmaz sadece kardeşimin burnu akıomuş hem annemde bişey yok bişeyin en kötüsünü düşünme dedi tabi aramızda tartişma çıktı annesi geldi bebeğimi sevdi patkleri bıraktı gitti eşimin dediği çıkardığın tantanaya değdiği mi dedi tabi yine tartışma😖
Şimdi söyleyin nolur ben mi abartıorum?

Yani bebeğinize karşı bu kadar korumacı olmanız gayet normal annelik iç güdüsü sizi çok iyi anlıyorum.
İnanın hasta olsa kayınvalideniz de gelmez onunda torunu görmek istemesi çok normal hele ki öylece bir duruma sürükleniyoruz ki kimseler kimseleri sormaz aramaz bir yere doğru gidiyoruz yalan mı. Bırakın sevsin gelsin çocuğunuz bu duyguları sahiplenildiğini hissetsin. annem babam şey der hep evlat cevizse torun cevizin içi der çok sevilir torun. Benim fikrim biraz abartılı olmuş çıkışınız

Görümceniz hastaymış gelmemiş ne kadar düşünceleri. Bence kayinvalideniz de kendini kötü hissetseydi gelmezdi... Oturmaya gelmiş gitmiş. Uykusuzluk, yorgunluk, hormonlar vs sizi etkilemiş oyuzden herşeye sinir olmanız da normal... Hayırlı olsun Analı babalı büyüsün inşallah 🥰

Yani bebeğinize karşı bu kadar korumacı olmanız gayet normal annelik iç güdüsü sizi çok iyi anlıyorum.
İnanın hasta olsa kayınvalideniz de gelmez onunda torunu görmek istemesi çok normal hele ki öylece bir duruma sürükleniyoruz ki kimseler kimseleri sormaz aramaz bir yere doğru gidiyoruz yalan mı. Bırakın sevsin gelsin çocuğunuz bu duyguları sahiplenildiğini hissetsin. annem babam şey der hep evlat cevizse torun cevizin içi der çok sevilir torun. Benim fikrim biraz abartılı olmuş çıkışınız
Ama
ama aynı evin içindeler bulaşmaz mı hasta olmasa bile taşıyıcı olamaz mı

Görümceniz hastaymış gelmemiş ne kadar düşünceleri. Bence kayinvalideniz de kendini kötü hissetseydi gelmezdi... Oturmaya gelmiş gitmiş. Uykusuzluk, yorgunluk, hormonlar vs sizi etkilemiş oyuzden herşeye sinir olmanız da normal... Hayırlı olsun Analı babalı büyüsün inşallah 🥰
Evet çok etkiledi lohusalığım hiç sağlıklı geçmedi eşim sürekli çol duygusalsın bu abartma dedi durdu

Ben olsam Kv gelince anne görümcem hastaydı sende taşıyor olabilirsin keşke daha sonra gelseydin derdim 🙄 bazı şeylerde eşini araya koymamayı öğreneceksin ama zaman alıyor bende öyle oldu . Kv min boğazı ağrıyormuş dedi ki ben ilaç yazdırmaya gidiyorum geldi ki bir sürü ilaç . Geldikten sonra boğazım ağrıyor dedi mesela şoka girdim çünkü sabahtan beri oğlumu öpüyordu . Sonra dedim ki sen çocuğa dokunma lütfen hastalığın ona geçebilir 🙄

Ben olsam Kv gelince anne görümcem hastaydı sende taşıyor olabilirsin keşke daha sonra gelseydin derdim 🙄 bazı şeylerde eşini araya koymamayı öğreneceksin ama zaman alıyor bende öyle oldu . Kv min boğazı ağrıyormuş dedi ki ben ilaç yazdırmaya gidiyorum geldi ki bir sürü ilaç . Geldikten sonra boğazım ağrıyor dedi mesela şoka girdim çünkü sabahtan beri oğlumu öpüyordu . Sonra dedim ki sen çocuğa dokunma lütfen hastalığın ona geçebilir 🙄İ

Çok haklısınız ama geldikten sonra bi anlamı yok ki onların ki sevgi değil inanın bencillik onlar evine gidio biz çekioz sıkıntıyı eşimde zaten işe gitcem die salonda yatıo inşallah hasta olmaz . Dediğinz gibi benm söylemem daha doğru olurdu teşekkür ederim

Çok haklısınız ama geldikten sonra bi anlamı yok ki onların ki sevgi değil inanın bencillik onlar evine gidio biz çekioz sıkıntıyı eşimde zaten işe gitcem die salonda yatıo inşallah hasta olmaz . Dediğinz gibi benm söylemem daha doğru olurdu teşekkür ederim

Keşke kocası aradığı zaman arkadan seslenseydin anne ablam hasta ya daha sonra görüşelim diye 🙄

siz haklısınız umarım bebeğe birsey olmaz :dua::dua::dua:

eğer olursa var ya ne görümcek ne kayinanacik ne koca tanırım fırtına koparırım :sinirli::sinirli::sinirli::sinirli:

Tuğçecim o hizmet aşkıdır çayları kahveleri gelior el kızı zaten vicdan da yapmıyorlar evi mi toplasın çocuğa mı baksın kimse umursamıyor valla ben burda konu sahibine kızdım sınır koyacak
Yine başladık 2 güne bir gelen Kv ile farkında mısın geçen konu gibi 😂

X