ÇOK ACİL beta hcg

Kxuxbra Karacan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
14
0
Merhaba ben geçtiğimiz pazartesi ağrı ve bulantı şüphemle gebelik testi yaptırmaya gittim.bundan 2-3 hafta önce ultrasona girmiş ve hormon testi yaptırmıştım bir sorun çukmamıştı.Beta hcg değerim 8.79 çıktı ve bir kaç gün sonra tekrar gel dedi.Bu gün gittim 00.1 fakat sonuç raporunda bir değişiklik farklılık varsanki içimde şüphe uyandıran.Doktorun test çin yorumu yanlış çıkmıştır oldu.Kimsyasal gebeliği biliyorum ve şüpheleniyorum. Ay başıma daha 3 gün falan var ve içim içimi yiyor. Sizce nedir.tecrübelerinizi benimle paylaşırmısınızz:sm_confused:

ilk test yanlış olmuş olabilir..Cünki bulantıların ve ağrıların gebelikten olsa bu kadar erken ortaya cıkmazdı.ışte bu kafa karısıklıklarını engellemek için erken dönemde kan testini önermiyor doktorlar.Dediğin gibi kimyasal bir gebelik türü şey varsada öğrenmemen için.Canını sıkma,ama adetin gecikirse emin olmak için tekrar test yaparsın..Sanırım gebelik planlıyorsun.Umarım en kısa zamanda hamiş kalırsın...

Amin,her zaman danısabilirsin ayrıca.Az cok deneyimli olduk artık :))) bu ay olmasa bile insallah birsonraki aylarda guzel haberini alırız..acele etme ve stresten uzak dur.bebeğe odaklanma sadece.acelen yokmuş gibi davran...basarılar sana canım..

X