Çok acil gonal f lütfen yardım edin

aysenr015

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2022
9
1
29
Arkadaşlar tüp bebek tedavisine başlayacağım elinde gonal f olan var mı ilaçlar hem çok pahalı hemde bulunmuyor 900lük 4kutu lazımmış lütfen yardimci olun 😓😞

Burdurda oturuyorum Antalya'da tıpta tedavi görüyorum çok çok pahalı bulunmuyor birde haftaya lazım işte 😞😓

Arkadaşlar tüp bebek tedavisine başlayacağım elinde gonal f olan var mı ilaçlar hem çok pahalı hemde bulunmuyor 900lük 4kutu lazımmış lütfen yardimci olun 😓😞
Canım yanlış anlamazsan(bende bu süreçten geçtim ondan biliyorum) bu ilaçlar tedavinin başlangıcında kullanılıyor bununla da bitmez başka ilaçlar takviyeler ilave edilecek bittikçe sürekli yenisini alıp tedaviye devam etmek zorunda kalıyorsun ben 1,5 ay içinde 50 bin tl geçti(sadece iğne ve ilaçlar) şimdi bulsan bile devamını getirmek zorundasın.Allah yar ve yardımcın olsun canım zor bir süreç

Canım yanlış anlamazsan(bende bu süreçten geçtim ondan biliyorum) bu ilaçlar tedavinin başlangıcında kullanılıyor bununla da bitmez başka ilaçlar takviyeler ilave edilecek bittikçe sürekli yenisini alıp tedaviye devam etmek zorunda kalıyorsun ben 1,5 ay içinde 50 bin tl geçti(sadece iğne ve ilaçlar) şimdi bulsan bile devamını getirmek zorundasın.Allah yar ve yardımcın olsun canım zor bir süreç
Doğrudur canım haklısın o yüzden burdan yardım istedim 😞 aşağı yukarı 15bin TL yapiyor

Doğrudur canım haklısın o yüzden burdan yardım istedim 😞 aşağı yukarı 15bin TL yapiyor
Hastanenin ilk verdiği ilaç ücretlerini 2,3 çarp sen en iyi ihtimal çünkü bu ilaçları kullanmakla bitmiyor bittikçe almak zorundasın tedaviyi yarıda bırakmazsın hastane standart fiyat bilgi verir geçer her hastaya özel tedavi uygulandığı için sen daha hangi ilave iğneler ve haplar alacağını bilemezsin bu tedavi sürecinde belli oluyor doktora da yok ben bunu alamam da diyemezsin zor ve masraflı süreç. Tek sefer olsa ilaç bulunur da devamını temin etmek zorlar mı seni

X