çok acil lütfeennn.:(

blackgirl3434_34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2008
1.770
2
40
kızlar hemen yardım edın lutfen..ben eniştemin bilgisayarından girdim bugun...gırdıgım sıtelerı gormesını ıstemıorum gecmısı sılden sılınce baska yerden bakabılırmı hangı sıtelere gırdıgımı...baska yolu warmı ogrenmesının gecmısı sılden sıldıgımde...nolur acele cvp werın kıslar

sırasıyla araçlar-internet seçenekleri- sil- tümünü sil.
ama girilen sitelerin baş harfini adres çubuğuna yazdığında çıkıyor.aramlarda daha önce aradıkalrın silinmiyor.onun için bi program var.onla temizleyebilirsin ancak başka çare yok..

sırasıyla araçlar-internet seçenekleri- sil- tümünü sil.
ama girilen sitelerin baş harfini adres çubuğuna yazdığında çıkıyor.aramlarda daha önce aradıkalrın silinmiyor.onun için bi program var.onla temizleyebilirsin ancak başka çare yok..

o programı nerden bulcamsenağlamasenağlamasenağlama

selam cicişim,napıosun sen buralarda bakim ne yaramaslıklar çeviriosun kk da herhangi bi sayfanın üstünde çıkış diye biyer var oraya tıkla,çıkış yapmış olursun bidaha da senin kullanıcı adınla açılmaz,sayfaları silmek içinde arkadaşların dediği gibi internet seçeneklerinden girip silebilirsin,bide bunla ilgili bi program var ccleaner diye o da herşeyi temizliyo parolayla girdiğin sitelerdeki girişlerini falan ve bütün girilen yerleri siliyo,onu indirip de silebilirsin ama eniştenin bilgisayarına yüklemen gerekir bu programı,sen gene net seçeneklerinden sil

araçlardan dediğim gibi tümünü sil dediğinde silinir.ama bunu çıkış yaptıktan sonra bir kez daha yap..
ama şuda var ki temizlik yaptığını anlıcak enişten..

selam cicişim,napıosun sen buralarda bakim ne yaramaslıklar çeviriosun kk da herhangi bi sayfanın üstünde çıkış diye biyer var oraya tıkla,çıkış yapmış olursun bidaha da senin kullanıcı adınla açılmaz,sayfaları silmek içinde arkadaşların dediği gibi internet seçeneklerinden girip silebilirsin,bide bunla ilgili bi program var ccleaner diye o da herşeyi temizliyo parolayla girdiğin sitelerdeki girişlerini falan ve bütün girilen yerleri siliyo,onu indirip de silebilirsin ama eniştenin bilgisayarına yüklemen gerekir bu programı,sen gene net seçeneklerinden sil

ay benim biriciğim gelmiş...iyiyim canım.senden ne haberler bakalım ....sorma benım bılgısayara su dokuldu calısmıo bende enıstemınkınden gırıorum nete...gırdıgım sıtelerı sıleyım dedım..çok saol tatlım benım..

cicim kk.dan çıkış yap sonra bidaha girerken de beni hatırla kutusundaki ticki kaldır.tamammı o zaman kaydedilmez kullanıcı adın ve parolan a.s.

X