Çok acil yardıma ihtiyacım var

fridabaci

Yağmur, kahve, müzik
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2021
701
1.668
Kedimin kaburga kısmında bir şişlik var bir aydır evde olmadığım için farketmedim. Eşim yanındaydı o da farketmemiş. Tümör ya da yağ bezesi olabilirmiş. Veteriner varsa fiyat hakkında bilgilendirme yapabilir mi? Şuan çalışmıyorum maddi olarak karşılayamazsam onu barınağa bırakmak zorunda kalıcam. :KK43:(( Yarın veterinere gidicez ama içim içimi yiyor lütfen bilen varsa yazsın

Veteriner fiyatlari cok degisir sehirden sehire hatta ayni sehirde semtlere gore degisir. Kim ne diyebilir?
Yani bu tedavi parasi cok ciktiginda barinaga birakilacak hayvanlari almayin yani. İnsanlar işsiz kalinca mevcut cocugunu atiyor mu yetimhaneye?

Barınağa bırakmak demek hayvanı ölüme bırakmak demek. Bu kadar vicdansız mısınız ölüme bırakacak kadar? Onun yerine hemen maddi olarak elverişli birine sahiplendirin.

Barınağa bırakana kadar sahiplendirmeye koyun anlatın durumunu, en kötü lüks bir semte sokağa bırakın diycem artık veya belediye veterinerliğine sokak kedisi diye götürün bırakın. Çocuğunuz olsa sokağa mı atacaksınız? Bakamayacağınız , 1 aydır durumunu fark etmediğiniz hayvanı ne diye eve aldınız çok merak ediyorum? Hayvanın b*kunun kıvamını gün gün takip edeceksin bir şeyi var mı diye. Sorumsuzluktan daha büyük bir şey bu

Veteriner fiyatlari cok degisir sehirden sehire hatta ayni sehirde semtlere gore degisir. Kim ne diyebilir?
Yani bu tedavi parasi cok ciktiginda barinaga birakilacak hayvanlari almayin yani. İnsanlar işsiz kalinca mevcut cocugunu atiyor mu yetimhaneye?
Ben bu hayvanı sokaktan aldım bütün kardeşleri öldü hatta daha sonradan. Bütün aşılarını yaptırdım, bugüne kadar olmamış tek bir aşısı yok. Çocuğumu özel hastaneye bile götüremiyorken 10-15 bin tl masrafını nasıl karşılayayım? Bunun çocuğu yetimhaneye bırakmakla ne ilgisi var? Bu kadar demagoji fazla değil mi?
Barınağa bırakmak demek hayvanı ölüme bırakmak demek. Bu kadar vicdansız mısınız ölüme bırakacak kadar? Onun yerine hemen maddi olarak elverişli birine sahiplendirin.
Bulunduğum ildeki barınağı gezmiştim kedim olmadan önce. Şartlarının iyi olduğunu biliyorum sahiplendirmek de bir seçenek tabi. Vicdanımı sorgulayacağınız bir durum yok ortada hayvanı öldürmüyorum, tedavi edebilecek insanların eline bırakıyorum.
Barınağa bırakana kadar sahiplendirmeye koyun anlatın durumunu, en kötü lüks bir semte sokağa bırakın diycem artık veya belediye veterinerliğine sokak kedisi diye götürün bırakın. Çocuğunuz olsa sokağa mı atacaksınız? Bakamayacağınız , 1 aydır durumunu fark etmediğiniz hayvanı ne diye eve aldınız çok merak ediyorum? Hayvanın b*kunun kıvamını gün gün takip edeceksin bir şeyi var mı diye. Sorumsuzluktan daha büyük bir şey bu
Sorumsuz bir insan değilim hayvan nasıl bakılır sizden öğrenecek de değilim. 4 yıldır benim çocuğum bu hayvan şuanda da elimden gelen her şeyi yapıyorum. 1 aydır evde yokken nasıl farkedebilirdim durumu merak ediyorum?

barınakta hayvanlarımı öldürüyorlar? sokakta yaralı şiddete uğramış hayvan görsem belediyeyi arıyorum hayvan ambulansıyla gelip götürüyorlar. eğer öldürüyorlarsa bilelim

X