Çok acil yaşayan anlayan birisi varsa cevaplayabilirmi

İyi günler kizlar adetim üç gün gecikti bugün üçüncü gün ve hala olmadım bekliyorum ilişkimin üzerinden 17 gün geçti ocak1 de adet olmuştum 30ocakta olmam gerekirken hala olmadim.korunmali bir iliskiydi hiç bir belirtim yok adet olucakmisim.gibi kasıklarım ve karnım arada ağrıyor ama geçiyor ne yapmam gerek bilmiyorum normalde iki gün gecikirdi en fazla genelde düzenli olurdum ama bu ay olmadım test yaptırmalı mıyım kendime anne olmak için erken hissediyorum lütfen bana yardımcı olun
Bende de bu var testlerim negatif

Evet sizinde negatif.. ama ben baya yorgunluk ve bel ağrısı hissediyorum uykuluyum bi de bugün eğer regl olmazsam 2 gün sonra yeniden yaparım
Ya ben 8 dk fln baktım teste ve sonrasında attım hala aynıydı daha fazla beklemelimiydim yoksa doğru sonucmu bende daha olmadım.ve 4.gunum bekliyorum

Yok hayır kan vermedjm şuanda vermeyi dusunmuyorum ama neden hala olmiyorum.merak.ediyorum açıkçası siz vverdinizmi
Yok hayır yumurtlamayı baz alırsam (2.yumurtlamaydı bence doktorun gördüğü) yarın adet günüm zaten eğer olmazsam önümüzdeki haftaiçi sonraki hafta veririm sanırım

Canım erken gebelik testi 25 TL benim olduğum ilçede markası days comfort..normal kaset testler 10 veya 15 TL en fazla o da
Valla canım hangi ilçe bilmem de Ankara'da 10 liraya bir test görmedim 😂

Hala adet olmadım tekrar test yapmalımiyim sizce cumartesi günü yapmıştım
Canım doktora gitmeyi dene istersen 😅 yani medeni durumunu bilmiyorum ama zaten korunduk demişsin daha niye zorluyorsun ki. Başka bir problemin var demek ki doktora gidip öğren, burda test yapmakla çözülmeyecek.

X