Çok aşığım ona ben....

akli_karisik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2008
851
4
arkadaşlar daha öncede sölemiştim durumumu.bu sefer yeni bir konu altında sölüyorum..

27 aralık 2008 cumartesi akşamı aşık olduğum kişiyle sohbet ediyorsuk.onunla aynı sınıftayız.msnini bulalı 1 hafta oldu.sohbet ederken ona aşık olduğumu söledim.daha sonra bana ne olumlu ne de olumsuz cvp vermedi.bişeyler yazıp hemn çevrimdışı oldu.şaşkın ve çok üzgündüm.sonra telefonuma msj attı.msni açarmısın dedi.bnde saat 11de açarım dedim(akşam).tamam dedi.açtım msni.biraz bekletti.dizi izlicekmiş bende bekledim bi 20 dk.
msni açtı.cvbını sordum.evette demedi hayırda.kamera açarmısın dedi.bende açtım.iraz konuştuk.sonra telefonda msjlaşmaya başladık.pazartesi okulda sana cvp vercem dedi.

pazartesi günü geldiğinde cvbını kağıda yazmıştı.kağıtta"HAYIR,OLMAZ"yazmasın mı?çook üzüldüm senağlama

ona üzüldüğümü belli ettim.birdaha bişeyler yazdı kağıda.evet dicek sandım.ama bu sefer kendine bişey yapmıcana söz verdin,sözünü unutma!yazıyordu..

eve gidince msne girip,çevrimdışı anlık ileti gönderdim ona.iletime "ben sana verdiğim sözü tutamıcam" yazmıştım.akşam msni açtım.
çok korkmuş bu sölediklerimi duyunca.yüreği ağzına gelmiş..
sonra bana benim çıktığım biri var dedi.varmış heralde öle birisi..senağlama

ARKADAŞLAR BENİM İSTEDİĞİM ONUN BANA AŞIK OLMASI..
NE YAPMALIYIM???????
:enbuyukkk:

Son düzenleyen: Moderatör:
herşeyin hatırı var
kağıdın hatırı var
kalemin hatırı var
hatırında hatırı var
aşkın hatırı yok
olmamışta........

bu arada 1 haftadır hiç msnde bisi yazmadı onunla konusmak istiorm ama ne dicemi bilgiyorum..bunun hakkında önerilerde bulunursanız sevinirim..

aşk zorla olacak birşey değilki canım .. bu senin için bir tecrübe olsun inşallah karşılıklı bir aşk yaşarsın birgün öylesi daha güzel olur emin ol..üzülmeye gerek yok..

olsun ben ondan intikam almak istiyorum...o bana aşık olsun,intikamım böyle olacak.

o güzel ve zeki kızlara aşık olurmuş.bnimde daha güzel olmam gerek bana aşık olması için ve davranışlarımı değiştirmem gerek birazda olsa...

Ona en güzel intikam senin gibi seven kalbi ebediyen ondan uzak tutmak.
Zorla olmaz bazı şeyler hatırlıyorum senin mesajlarınıda.
Sen ona bişeyler demişsin o da evet ya da hayır dememiş kii çok da bir zamanda geçmemiş şaşırmıştır belki. ne bileyim biraz zaman ver olursa olur olmazsada kendini ona sevdircem diye yıpratma...

olsun ben ondan intikam almak istiyorum...o bana aşık olsun,intikamım böyle olacak.

o güzel ve zeki kızlara aşık olurmuş.bnimde daha güzel olmam gerek bana aşık olması için ve davranışlarımı değiştirmem gerek birazda olsa...

davranışlarını değiştirmek istiyormusun ? ilk önce her istediğimizin bize aşık olamayacağını kabullenmen gerek sonrada "hayır" diyen ve sevgilisi olan bir erkekle daha fazla uğraşmaman gerek ..

Hem aşıksın, hem intikam almak istiyorsun....

Anlamadım ki....

Bak bir de kız arkadaşı varmış....

Bence bu güzel zamanlarının kıymetini bil canım, zaman o kadar çabuk geçiyor ki....

Yasin kücük sanirim, yazdiklarindan ve düsüncelerinden bunlari anliyorum.
Cocuk seninle oynamis, msne cagirmis söylememis, yok yarin okulda söylicem, kagida yazmalar falan, cok sacma geldi bana...

sen neden baskasina asik ve baskasiyla birlikte olan birini kendine asIk etmeye caba gösteriyorsun ki cnm? hic yakisir mi sana... senin erkek arkadasin icin baska bi kiz böyle seyler düsünse hosuna gider mi?

aska zoraki olacak birsey degil, ya asiksindir ya degilsindir... en azindan cocuk dürüstce sana sevgilim var demis, seninle daha fazla oynamamis.

Bundan sonra görüsmeyi kes bence, baskasinin yari olan birinden sana hayir gelmez...​

Bakımlı olmayı istemen tabiki doğal birşey ama bunu kendin için yap bir erkek için değil heleki sana bunu yaşatmış bir erkek için asla değil.Canım boşver daha hayatta neler çıkıcak karşına emin ol adını bile hatırlamıcaksın bu çocuğun yada hatırlayıp güleceksin şu an ki düşüncelerine....

:1rolleyes: yazını okurken kendi 15 yaşındaki halim geldi aklıma,ne kadar da aşıktım,delicesine çılgıncasına sırılsıklam,3 sene adı dilimde dua oldu,heryerde her zamanımda o vardı,aynı okulda aynı servisteydik ama gel görki o bana hiççç yüz vermiyordu,3sene yandım kavruldum mahvoldum ama bi karşılık alamadım,aşık olduğumu bile söledim bana aynen seninki gibi sevgilim var dedi ama noldu yandım ama boşa yandım,ortaokuldan sonra başka bi okula geçti ve bide bizim ordan da taşındı yollarımız tamamen ayrıldı,ondan sonraki sene onun okuldan ve semtten gitmesiyle benim aşkım da yokoldu gitti,yıllaaaar yıllar geçti,belki 10 yıl,içimde ona karşı hiçbişey yok zerre kırıntı dahi yok kimler geldii kimler geçtii ne sular aktı köprülerin altındann.. :nazar: gel zaman git zaman onu facebookta buldum, resmine baktığımda hiçbişey hissetmediğimi gördüm, hiçbirşey..en ufak bir duygu kırıntısı dahi yoktu ki zamanımda onun için ölüp bitiyordum.facebooka ekledik birbirimizi, sanki daha önce ona karşı hiçbişi hissetmemiş gibiyim sanki o ölesine bi eski arkadaşım gibi,şimdi msndede ekliyiz arada sırada selamlaşıyoruz gördükçe birbirimizi ama benim için herhangi birisinden hiçbir farkı yok,bunları niye yazdım? sende kendimi gördüğüm için yazdım, senin de bu yaşadıklarının ebedi olmadığını bil diye yazdım.öle bir zaman geçiyorki ve bu zaman içine katıp götürüyor herşeyi,hiç takma kafana kimler gelip kimler geçecek daha....ama belli de olmaz belki de sevdiğin bu kişiyle ilerde bir beraberlik şansın da olabilir,hayat bu bize ne sürprizler hazırlıyor bilemeyiz değil mi

pıtırcığım daha çok ufaksın
onun önünde biriyle samimi halde gezin
onunla hiç konuşma
gördüğün yerde görmemezlikten gel
ve o msn e gelince sen ayrıl
yani epey zaman cool takıl..
sık dişini,en geç bir ayda senindir..
bence çok nazlı ama elde edince istermisin bilemem..
ama bu taktik işe yarar
tabi çıkarkende 'hiçbirşeyi takmam' modunu sürdür..

ya arkadasım sana erkekmı kalmadı ne senı ıstemeyen bırıyle ugrasıp kendını daha fazla düsürüyon hem sevgılısıde varmıs zaten

canım bu öfke ve üzüntüyle şimdi ne yaparsan yap yanlış yapmış olur ve kendini küçük düşürürsün....
bence sen ona kendine güvenin,güzel duruşunla öyle bir ders verki ne kaybettiğini anlasın...
gerçi ben çocuğada kızamam şimdi sana karşı çok dürüst davranmış ve senin duygularınla oynamamış....
daha çok gençsin çoook şeyler yaşıyacaksın...kendini üzme hayatım boşuna...

ha şimdi sen kendine bişi yapıcam deyince msn i açıyor ölemi canım ya anladığım kadarıyla umut yok ve bence sen boşa kürek sallıyorsun bu yaşlarda normaldir bunlar...dünyanın merkezi sanabiliyor insan karşısındakini dikkat edersen aşkını demedim çünkü aşk böyleb birşey değil!
bence kendine sadece kendin için bak başkalrı beğensin diye değil ve hayatta her ne yaparsan yap sadece kendin için yap bitanem!

yaşın banada ufak geldı canım.emin ol zaman herşeyin ilacı ilerde hatırlmıcaksın bile.güzelleşiceksen kendin için yap bunu.ve bu saatten sonra onunla asla ilgilenme bu ona güç verir.yıkılmadıgını onsuzda olabılecegını goster ona.her anlamda.ama kendını sakın üzme oluymu tatlış

X