Çok az artan beta hcg, kanama vs yok

Baharays

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2022
81
49
Merhaba hanımlar
Adetim 4 gün geçince kanda beta 34 çıktı
İki gün sonra 57
İki gün sonra yani bugün 70
Kanda pıhtılaşma sorunum var geçen haziran ayındada tüp bebek ile kimyasal geçmişim var
Dr Jan sulandırıcı verdi, günde iki kez duphaston ve gece yatmadan da progestan fitil
Bugün sonuç çıkınca doktoruma ilaçları bırakayım mı kimyasal mu dedim
Hayır kanama olmadığı sürece kimyasal diyemeyiz, ilaçlara ve 2 günde bir beta bakmaya devam dedi 🤷🏻‍♀️
Ne yapacağımı bilemedim adetim geçeli 9 gün oldu
Kanama lekelenme tok, bel ve kasık ağrısı oluyor biraz ayakta kalınca o kadar, biraz da göğüs ağrısı

Böyle birşey yaşayan var mı, Allah aşkına kafayı yiyeceğim ne yapacağımı bilmiyorum

Merhaba hanımlar
Adetim 4 gün geçince kanda beta 34 çıktı
İki gün sonra 57
İki gün sonra yani bugün 70
Kanda pıhtılaşma sorunum var geçen haziran ayındada tüp bebek ile kimyasal geçmişim var
Dr Jan sulandırıcı verdi, günde iki kez duphaston ve gece yatmadan da progestan fitil
Bugün sonuç çıkınca doktoruma ilaçları bırakayım mı kimyasal mu dedim
Hayır kanama olmadığı sürece kimyasal diyemeyiz, ilaçlara ve 2 günde bir beta bakmaya devam dedi 🤷🏻‍♀️
Ne yapacağımı bilemedim adetim geçeli 9 gün oldu
Kanama lekelenme tok, bel ve kasık ağrısı oluyor biraz ayakta kalınca o kadar, biraz da göğüs ağrısı

Böyle birşey yaşayan var mı, Allah aşkına kafayı yiyeceğim ne yapacağımı bilmiyorum
Duphaston kullanirken kanama falan olmaz diye biliyorum ben ama en iyisini doktorunuz bilir tabi.

X