Çok bunaldım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ayrılmak istiyorum diyip tamam diyecek mi diye sakın bakmayın. Ben katılmıyorum yukardaki mesaja. Çünkü anladığım kadarıyla seviyorsunuz onu. Belki de gerçektn bir sorunu var ve düşünün sorunu olduğu aranız iyi olmadığı için ayrılmış olacaksınız. Yapmayın bunu
Ya blöf olarak ayrılmak istiyorum demem ya da ilk o bitirmiş olmasın diye ben bitirmiş olayım diye ayrılalım demem çünkü ben bitirsem canım daha az yanmayacak ki. Aslında aramızda farklı bir sorun vardı. O nedenden dolayı ayrılık konusu açılırsa iş oraya gidecek ikimizde onu istemediğimiz için zamana bırakıyorduk o sorunu pek açmıyorduk. Şuan dert ettiğim şey kendiyle alakalı sorunu olduğunu söylüyor ama buna inanmıyorum. Sanki ayrılmak istiyor da o sorumluluğu almak istemediği için böyle davranıyor gibi hissediyorum. Bu üzüyor beni.

Yani siz daha iyi bilirsiniz hissedersiniz ama zaten bunaldığınızı kendi hayatınızda anlayabiliyorum. Bu yüzden kötüsünü düşünüyor olabilirsiniz elde olan bir şey değil bu. Umarım öyle olmaz ama hayırlısı olsun diyelim. Merak ediyorum sonucu da bildirin bize
Çok teşekkür ederim, içimden geçenleri anlatmaya ihtiyaç duyduğum bir geceydi. Epey yorum yazıp yardımcı olmaya çalıştınız. Bildiririm..

Ya blöf olarak ayrılmak istiyorum demem ya da ilk o bitirmiş olmasın diye ben bitirmiş olayım diye ayrılalım demem çünkü ben bitirsem canım daha az yanmayacak ki. Aslında aramızda farklı bir sorun vardı. O nedenden dolayı ayrılık konusu açılırsa iş oraya gidecek ikimizde onu istemediğimiz için zamana bırakıyorduk o sorunu pek açmıyorduk. Şuan dert ettiğim şey kendiyle alakalı sorunu olduğunu söylüyor ama buna inanmıyorum. Sanki ayrılmak istiyor da o sorumluluğu almak istemediği için böyle davranıyor gibi hissediyorum. Bu üzüyor beni.
Konuşmadığınız o konu neyse konuşmadan olmaz. Bugün durur yarın durur ama durmaz işte sonra. Böyle bir durum varsa olabilir. Ayrılığı istemiyorsa iki taraf da o konu da sizi ayrılığa götürmez. En azından şuankinden daha kötü olmaz.

Gece konuyu açarken iyi hissetmiyordum, aşırı bir bunalmışlık içerisindeyim hâlâ. İçimden hiçbir şey yapmak gelmiyor, çok yorgun hissediyorum.
Bunun haricinde diğer konuda ise ben de biraz onu kendi haline bırakıp uzak mı durmalıyım, ne yapmalıyım bunu da bilmiyorum.

Merak ediyorum sonucu da bildirin bize
Bu konuda bahsi geçen sorun çözüldü ama konuşmadığımız o konuyu konuştuk, dediğiniz gibi eninde sonunda açılacaktı, ayrıldık. Böyle insanın üstüne bir ağırlık çöküyor, tam tarif edemiyorum da bu hissi..
Mune Mune konumu kapatabilir misiniz?

Bu konuda bahsi geçen sorun çözüldü ama konuşmadığımız o konuyu konuştuk, dediğiniz gibi eninde sonunda açılacaktı, ayrıldık. Böyle insanın üstüne bir ağırlık çöküyor, tam tarif edemiyorum da bu hissi..
Mune Mune konumu kapatabilir misiniz?
Şaşırdım nedense çözülecek hissi vardı içimde. Tahmin edebiliyorum hislerinizi.
Böyle olması daha iyi emin olun madem bu noktaya gelmiş ilişki ha bugün ha 1 ay sonra. Zaman geçtikçe daha zor hatta.
Zaten zor bir zamandaydınız
Kafanızı bir an önce toparlayıp, kendinize düşünmek için çok zaman vermeyip yolunuza bakın artık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X