ÇOK CİL KALP KRİZİ OLABİLİRMİ?

Biktimherseyden

Caresizim
Kayıtlı Üye
15 Mart 2018
245
28
47
Olamaz çünkü mide ekşimesi ne alaka, o bıçak saplanır gibi ağrı akciğerlerinizle ilgilidir. Kalp krizi öyle ağır ağır olup zamana yayılmaz. Kalp krizi ağrısı ısırgan otu yakmasına benzer ve terlersiniz.
Anladım cnım tşk ederim. Kulunç agrım var bir yıldır acaba üşütünce omu yapıyor kalbime vuruyor. Eniştem bir hafta miğdem agrıyor dedi surekli kalbim agrıyor dıye yakındı ve bır hafta sonra kriz geçirdi anjio yaptılar. Aynı belirtiler bende de olunca korkmaya basladım

seda3593

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2014
16
8
Bende 2 sene önce kalp krizi diye kaç defa acile gittim ağlaya ağlaya. Kalbime sanki 5 dakika da bir bıçak saplanır gibi oluyordu. Kollarım uyuşuyordu midem bulanıyordu sanki boğazıma bir şey takılmış hissi. Bazen terleme bazen üşüme baş ağrısı baş dönmesi. Aklıma gelmeyen başka şeyler de var aradan 2 sene geçti. Farkında değildim ama ben atak hastasıymışım. Belirtileri çok benziyor ama siz yine de rahatlamak istiyorsanız bi gidin baktırın.

Biktimherseyden

Caresizim
Kayıtlı Üye
15 Mart 2018
245
28
47
Bende 2 sene önce kalp krizi diye kaç defa acile gittim ağlaya ağlaya. Kalbime sanki 5 dakika da bir bıçak saplanır gibi oluyordu. Kollarım uyuşuyordu midem bulanıyordu sanki boğazıma bir şey takılmış hissi. Bazen terleme bazen üşüme baş ağrısı baş dönmesi. Aklıma gelmeyen başka şeyler de var aradan 2 sene geçti. Farkında değildim ama ben atak hastasıymışım. Belirtileri çok benziyor ama siz yine de rahatlamak istiyorsanız bi gidin baktırın.
Canım benimde yazdıklarınla aynı şikayetlerim. Çok korkuyorum

seda3593

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2014
16
8
İnsanlarla sohbet et bir şeylerle meşgul olunca geçiyordu kendini dinleme. Ayrıca acile gittiğim de doktor dedi ki kalp krizi aniden gelir ve öyle bi ağrı olurmuş ki sanki fil bastırıyor gibi tarifi olmayan bi ağrıymış.