ÇOK ÇOK ACİL DUA İSTİYORUM SİZLERDEN DOSTLAR...

Allah hepinizden razı olsun kızlar. Evde yatıyorum hala. Biz bu bebekleri çok bekledik :KK43: İnşallah evladı olmayanlara tez vakitte evlat nasip eylesin Rabbim.

Allah hepinizden razı olsun kızlar. Evde yatıyorum hala. Biz bu bebekleri çok bekledik :KK43: İnşallah evladı olmayanlara tez vakitte evlat nasip eylesin Rabbim.
ALLAH'IN İZNİYLE HAYRI İLE SAĞLICAKLA GÜLÜM BEBEKLERİNİ KUCAĞINA ALDIĞIN GÜNLERİN HABERLERİNİ DE ALACAĞIZ İNŞALLAH HAYIRLA SAĞLIKLA İNŞALLAH AMİN...sen birkaç hafta daha izin alacaksın demi dinlenmek için

ALLAH'IN İZNİYLE HAYRI İLE SAĞLICAKLA GÜLÜM BEBEKLERİNİ KUCAĞINA ALDIĞIN GÜNLERİN HABERLERİNİ DE ALACAĞIZ İNŞALLAH HAYIRLA SAĞLIKLA İNŞALLAH AMİN...sen birkaç hafta daha izin alacaksın demi dinlenmek için
2 hafta sonra doktor bakıp karar verecek. Tosuncuklarıma bişey olursa yaşayamam :KK43:

2 hafta sonra doktor bakıp karar verecek. Tosuncuklarıma bişey olursa yaşayamam :KK43:
yok yok bir şey olmaz ALLAH'IN İZNİYLE sen sakın moral bozma canım bak kanaman azalmış yarına falan durur inşallah kuzum sen dinlen bol bol bu dönemlerde

RABBİM BU TEDAVİ SÜRECİNDE SIKINTI SORUN GÖSTERMEDEN GÜZEL SONUÇ ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH
canım @BEYAZ KURT arkadaşım ikizlere hamiş onun kanaması var bugün biraz azaldı ona dua ediyoruz gülüm içinden hangi dua geçerse inşallah kanaması durur bebekleri sıkı sıkı tutunur annelerine kuzum bunu sen de yaşadın canım halden çok daha fazla anlarsın dostum bu bebeklerini çok bekledi ALLAH'IM MERHAMET ETSİN ONU ÇOCUKLARINDAN ÇOCUKLARINI DA ANNELERİNDEN AYIRMASIN EVLERİNİ ŞENLENDİRSİN HAYIRLARLA SAĞLICAKLA BÜYÜTMEK NASİP ETSİN HAYIRLI SAĞLIKLI OLUR İNŞALLAH EVLATLARI DARISI OLMAYANLARA DA BİZLERE DE İNŞALLAH AMİN..

canım BEYAZ KURT BEYAZ KURT arkadaşım ikizlere hamiş onun kanaması var bugün biraz azaldı ona dua ediyoruz gülüm içinden hangi dua geçerse inşallah kanaması durur bebekleri sıkı sıkı tutunur annelerine kuzum bunu sen de yaşadın canım halden çok daha fazla anlarsın dostum bu bebeklerini çok bekledi ALLAH'IM MERHAMET ETSİN ONU ÇOCUKLARINDAN ÇOCUKLARINI DA ANNELERİNDEN AYIRMASIN EVLERİNİ ŞENLENDİRSİN HAYIRLARLA SAĞLICAKLA BÜYÜTMEK NASİP ETSİN HAYIRLI SAĞLIKLI OLUR İNŞALLAH EVLATLARI DARISI OLMAYANLARA DA BİZLERE DE İNŞALLAH AMİN..
AMİN CANIM

ALLAH YAVRULARINI ONA BAĞIŞLASIN. SAĞLIKLA KUZULARINI KUCAĞINA ALSIN İNŞALLAH

evTik evTik kuzum sana zaten whatsaptan yazdım siteye giremiyorsun diye seni etiketlemedim canım ama dua ettin zaten ALLAH RAZI OLSUN senden de gülüm..

BEYAZ KURT BEYAZ KURT dostum 3. aşılama tedavisi ile hamile kaldı ALLAH'IN İZNİYLE dostlar 4. ayını doldurmadı henüz bildiğim kadarıyla kanaması olmuş iğne vurulmuş şuan dinleniyormuş evinde ne olur YA ŞAFİ esmasını ya da FATİHA ya da İHLAS ya da AYETELKÜRSİ ne okumak istiyorsanız dua olarak dostlar dua edelim lütfen...
ALLAH CÜMLEMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN HAKKINIZI ŞİMDİDEN HELAL EDİN..
Allah korusun. İnşallah atlatır. Senin aşılama ne zaman canim ?

3 Ayetel Kürsi,3 Fatiha,3 İhlas,100 Ya Şafi okudum.Rabbim şifalar versin,sağlıkla hayırlısıyla hamileliğini geçirip evlatlarına kavuşmasını nasip etsin inşallah.

X