😔😔😔Çok Çok Yoruldum... Artık pes ediyorum..😔😔😔

Genetik test ve kan pıhtılaşması detaylı bakılsın bence benim arkadaşım 4 düşük yaptı 1 tanesi 6 aylık karnındayken resmen doğum yaptırdılar ve toprağa verdi Allahım kimseye göstermesin 5 ci gebeliğini sağlıkla kucağına aldı şükür biraz ara verin ve iyice bakılın bence üst üste çok ara vermeden deneyince de beden yoruluyor rahim de dinlensin Belkide hem doktorun dediği gibi olmaz sadece anlık bir durum ihtimali varmı ..?
Tam da öyle oldu. Kalp atışı duyuldu. Bebeğim şuan benimle beraber çok çok şükür. Bu arada genetik ve pıhtılaşma yaptırdık. İksinnde de sorun yok. Ama ben doktora kan sulandırıcıyı zorla yazdırdım resmen. 4 gün kullandım. 5. Gün kanama yaptı bende. Mecburen kestik. Zaten hangi doktora gitsem kızıyordu bana senin kullanmana gerek yok diye

Tam da öyle oldu. Kalp atışı duyuldu. Bebeğim şuan benimle beraber çok çok şükür. Bu arada genetik ve pıhtılaşma yaptırdık. İksinnde de sorun yok. Ama ben doktora kan sulandırıcıyı zorla yazdırdım resmen. 4 gün kullandım. 5. Gün kanama yaptı bende. Mecburen kestik. Zaten hangi doktora gitsem kızıyordu bana senin kullanmana gerek yok diye
Doktorlar herzaman ihtimallerden konuşur birazda senin edindiğin üst üste kötü tecrübeden dolayı uğraşmamış gibi geldi bana ezbere iş gibi iyi doktor bulup onunla devam etmek en iyisi bazen doktor değiştirmek çok iyi oluyor ve ne olursa olsun Allah ol der olur ve sonunda yine onun dediği oldu ☘️🙏🏼🥰 asla pes etme artık bebeğine de hissettirme her stressi hisseder 🌸

S
Gerçekten aynı şeyleri yaşamaktan,doktorlardan aynı şeyi duymaktan o kadar yoruldum ki.
Kendime bir daha denemeyeceğim diye söz verdim. Bir oğlum var. Ondan sonrakiler hep bir hüsran. 2 düşüğüm var. 10 ve 12 haftalık. Hayır neden de bulamıyorlar ki. Nedeni bilinse ona göre tedavi uygulanırdı. Ben mi iyisine denk gelmiyorum acaba. Resmen son 2 senem mahvoldu. Bittim tükendim. Çevremdekiler de benimle beraber yıpranıyor. Şuan yine hamileyim. Ama bu sefer de kalp atışı duyulmadı. Doktor yine düşükle sonuçlanacak dedi. Artık bir daha olmicağını kabullenmem lazım sanırım. Ama oğlumun bir kardeşi olmasını çok istiyordum. Yaşadığım acıların bir mükafatı olur diye bekledim hep ama yok sanıırm. Kimselere derdimi anlatamıyorum. Sanki kimse beni anlamıyor gibi geliyor. Dün yeni bebeği olan bir arkadaşımı tersledim. Üzülme canını sıkma diyor sürekli. Ben de söylemesi kolay dedim. Üzülme demekle olacak iş mi bu. Kimse anlamıyor beni :KK43: zaten yaşım 34 oldu. Bu saatten snra uğraşmak istemiyorum. Ama bu düşünceye alışmak bile zor geliyor.
Y😔😔😔😔😔

Belki inanmayanlar vardır sizde inanmıyorsunuzdur ama beb inanıyorum hiç sübyan varmı diye iyi bi hocaya baktırdınızmı

Merhabalar. Vallahi süpriz bi şekilde devam ediyor. Daha snra başka doktora gittim ben kalp atışı alıyorum çok küçük biraz daha bekleyelim dedi. 5 gün snra tekrar gittiğimde net bir şekilde duyduk kalp atışını. Geç döllenme olabilir bir hafta geri dedi.Daha snra kan sulandırıc başlandı. 4 gün kullandım snra kanamam oldu. Doktor kesti sulandırıcıyı. Pazartesi başladı kanamam şimdi leke leke kahverengi geliyor gitgide azalıyor. Pazartesi gittiğim doktor da hayır geç döllenme fln değil son adet tarihinle uyumlu dedi. Şimdilik lekeler dışında herşey yolunda inşallah o da geçer
O kadar çok sevindim ki Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasib etsin. Ben de tam ilk yorumunu görünce yazacaktım sakın ümidini kesme bazen kalp atışları geç duyuluyor diye, çok sevindim. Hiç belli olmaz bu işler lütfen ilaç kullanma demek ki ihtiyacın yok. Beslenmene vitamin takviesine dikkat et Rabbim büyüktür.

Ve lütfen sakın hacı hoca işlerine girme az önce ki birinin yorumunu gördüğüm için söylüyorum.

Doktorlar herzaman ihtimallerden konuşur birazda senin edindiğin üst üste kötü tecrübeden dolayı uğraşmamış gibi geldi bana ezbere iş gibi iyi doktor bulup onunla devam etmek en iyisi bazen doktor değiştirmek çok iyi oluyor ve ne olursa olsun Allah ol der olur ve sonunda yine onun dediği oldu ☘️🙏🏼🥰 asla pes etme artık bebeğine de hissettirme her stressi hisseder 🌸
Çok teşekkür ederim. Gerçekten çok yıprandım diğerlerinde. Ama bu sefer Rabbime sığındım. Sadece ona dua ettim. Neden nasıl diye sorgulamadım. Vardır bir bildiği dedim. Rabbim dualarımı kabul etti çok şükür. İnşallah bundan snraki süreci de sağlıkla atlatırız. Stres yapmamaya çalışıyorm kafamı meşgul ediyorum başka şeylerle. Bol bol dua ediyorum rabbime. Ben elimden geleni yapıyorm. Gerisi Rabbim de 🙏😇

S

Belki inanmayanlar vardır sizde inanmıyorsunuzdur ama beb inanıyorum hiç sübyan varmı diye iyi bi hocaya baktırdınızmı
Bana çok söyleyen oldu. İşin açıkcası ben inanmıyorum böyle şeylere. Allaha dua etmek varken ben niye araya birini sokayım ki. Ki netten hocalara da bakarsanız onlar da aynı şeyi söylüyorlar. Ben dua edip kuaranmı okurum. Gerisini zaten Rabbim bilir

Çok teşekkür ederim. Gerçekten çok yıprandım diğerlerinde. Ama bu sefer Rabbime sığındım. Sadece ona dua ettim. Neden nasıl diye sorgulamadım. Vardır bir bildiği dedim. Rabbim dualarımı kabul etti çok şükür. İnşallah bundan snraki süreci de sağlıkla atlatırız. Stres yapmamaya çalışıyorm kafamı meşgul ediyorum başka şeylerle. Bol bol dua ediyorum rabbime. Ben elimden geleni yapıyorm. Gerisi Rabbim de 🙏😇
Rica ederim bende başka şeylerle meşgul olmanız çok güzel 👍🌸 sağlıkla gelsin inşallah

O kadar çok sevindim ki Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasib etsin. Ben de tam ilk yorumunu görünce yazacaktım sakın ümidini kesme bazen kalp atışları geç duyuluyor diye, çok sevindim. Hiç belli olmaz bu işler lütfen ilaç kullanma demek ki ihtiyacın yok. Beslenmene vitamin takviesine dikkat et Rabbim büyüktür.

Ve lütfen sakın hacı hoca işlerine girme az önce ki birinin yorumunu gördüğüm için söylüyorum.
Çok teşekkür ederim. Ama doktor o kadar umutsuz konuştu ki. Şimdi kötü bişe de yazmak istemiyorum ama beni mahvetti o hafta. Evet ilacı bıraktm ama lekelerim hala devam ediyor. Onlar da geçer umarm.
Ben de inanmıyorum böyle şeylere. Arkadaşa da yazdm zaten.

Çok teşekkür ederim. Ama doktor o kadar umutsuz konuştu ki. Şimdi kötü bişe de yazmak istemiyorum ama beni mahvetti o hafta. Evet ilacı bıraktm ama lekelerim hala devam ediyor. Onlar da geçer umarm.
Ben de inanmıyorum böyle şeylere. Arkadaşa da yazdm zaten.
İlacın etkisi de olmuş olabilir lekeler bu yüzden bir müddet belki gelebilir, çoğu zamanda ilk aylarda lekenmeleri normal kabul eden bir çok hekimler var. Stresten uzak olarak en iyisini yaparsın inan önce olacak de olumlu ol. Gerisi nasib kısmet olmasa bile vardır bir hayır. Önce olumlu olucaz. 🥰

İlacın etkisi de olmuş olabilir lekeler bu yüzden bir müddet belki gelebilir, çoğu zamanda ilk aylarda lekenmeleri normal kabul eden bir çok hekimler var. Stresten uzak olarak en iyisini yaparsın inan önce olacak de olumlu ol. Gerisi nasib kısmet olmasa bile vardır bir hayır. Önce olumlu olucaz. 🥰
Olumlu oluyorum bu sefer doğacak bebeğim diyorum. Sonra da acaba kendmi çok kaptırmasam mı herşeye hazırlasam mı diyorum. Ama genel olarak iyiyim bu düşünceler de ara ara geliyor. Öncekilerden çok daha sık oluyordu. Hayatım bitiyordu resmen. Desteğiniz için çok çok teşekkür ederim. Mesajnız içimi ısıttı 🥰😇

Olumlu oluyorum bu sefer doğacak bebeğim diyorum. Sonra da acaba kendmi çok kaptırmasam mı herşeye hazırlasam mı diyorum. Ama genel olarak iyiyim bu düşünceler de ara ara geliyor. Öncekilerden çok daha sık oluyordu. Hayatım bitiyordu resmen. Desteğiniz için çok çok teşekkür ederim. Mesajnız içimi ısıttı 🥰😇
Rica ederim ne demek inan çok sevindim senin için 🥰 güzel haberlerini bekliyoruz 🤲🏻😊

X