Çok eski olmayan sevgilimin yaptıkları ve yeni sevgilisiyle mutluluğu. Baş edemiyorum bu duyguyla.

Anne ogul kasiniyorlar gibi geldi bana genelde insanlarin ummadiklarindan tekme yemeleri boyle olaylar sonrasinda duyulur ya o hesap ,adam siddet yanlisi ustelik yalanci ve dengesiz kiza acidim ..bence sende aci
Öyle yalanlar ki geçerli bir sebebi yok. Yani pilav yerine makarna yedim demek gibi. Doğrusunu söylese kızmayacağım şeylerdi. Şimdi bende ders aldı. Benden sonrakine yapmayacak aynılarını. Olan bana oldu

Dönmem. Beni çok sevdiği için hala ilk günkü gibiyim dediği için bana verilen sevgi adına ben sana veriyordum. Son 8-9 ayda zaten şans da vermedim. Birkaç kez buluşmak dışında hep telefonda görüştük. Çünkü guvenmiyordum. Ama böyle bir şey yapacağını düşünmemiştim
Siz yazdıklarınızı okudunuz mu sakin kafayla? Bu adamın size yaptıklarını başkasına yapsalar telefonda bile görüşmez. Normal değil davranışlarınız.

Bir ucuz kurtulma hikayesi okudum...
Herşeyiyle doğal ve samimi geldin bana..
Ama içimi de boğdun yani...

Hakkaten bu adamlara biz kiyamiyoruz ama onlar 10 kuruşluk degerimiz varsa bize 8 lik değeri gosterir gibi verip, aradaki 2 kuruşa nasil harciyorlar degil mi?

Toplamda hic deger vermiyorlar yani...

Öyle ağlarken fotolar atmalar falan bunlat samimi şeyler değil nasıl kandınız anlamadım. Zaten yalanlar yalanlar yalanlar. Kusura bakmayın ama sizde bi saflık var yani.
Ben öyle gizli şeylerini yakaladim ki ağzından öyle laflar aldım ki salak biri değilim. Saf da değilim çünkü saf olsam her seni seviyorum diyene kanardım bu yaşıma kadar. Ama onunla aramdaki bağ çok farklıydı. İlk sene gerçekten sevdi biliyorum. Son sene sevmedi. Ama ben bu kadar yediğim kazığa rağmen bir başkasına gitmediysem onun gitmeye hiç hakkı yok. Velevki gidecen neden son güne kadar beni kandırıyorsun e be vicdansız

Öyle yalanlar ki geçerli bir sebebi yok. Yani pilav yerine makarna yedim demek gibi. Doğrusunu söylese kızmayacağım şeylerdi. Şimdi bende ders aldı. Benden sonrakine yapmayacak aynılarını. Olan bana oldu
O mu yapmayacak? guldurme beni ...yalan hastalik gibidir ustetik adam hayat felsefesi haline getirmis ic dunyasinda ne yasiyorsa artik...

Hakkaten bu adamlara biz kiyamiyoruz ama onlar 10 kuruşluk degerimiz varsa bize 8 lik değeri gosterir gibi verip, aradaki 2 kuruşa nasil harciyorlar degil mi?

Cok matematiksel bir yaklasim ...ve dogru

Yorumun için sağol beni anladığın için de.
Bak biz ciddi düşündüğümüz zaman annesi ne dedi biliyor musun bizim durumumuz yok düğün yapamayiz. Okey dedim. Takı takamayiz belki bir bilezik dedi. Okey dedim zaten içlerinden ne gelirse onu taksınlar. Gelinlik alamayiz zaten sen giyeceksin neden biz alalım dedi. Okey dedim. Eşya falan da alamayiz çünkü ayrı ev tutmıcaz bizle kalırsın dedi. Buna okey diyemedim işte. Sırf ayrı ev istedim diye gözü yükseklerde oldum. Ama ayrı evi zaten her evlenen tutmuyor mu yani ? Ben suçu kendimde arayıp karşımdaki affettim hep

Ben öyle gizli şeylerini yakaladim ki ağzından öyle laflar aldım ki salak biri değilim. Saf da değilim çünkü saf olsam her seni seviyorum diyene kanardım bu yaşıma kadar. Ama onunla aramdaki bağ çok farklıydı. İlk sene gerçekten sevdi biliyorum. Son sene sevmedi. Ama ben bu kadar yediğim kazığa rağmen bir başkasına gitmediysem onun gitmeye hiç hakkı yok. Velevki gidecen neden son güne kadar beni kandırıyorsun e be vicdansız
Son güne kadar kandırılmışınız, dünyanın yalanını duymuş, hakaret yemiş, şiddet görmüş, hamile bırakmayı düşünülmüş ve ona rağmen sevgisinden şüphe etmemişiniz ve saf değilim diyorsunuz. Peki. O zaman karşı taraf ağır düzenbaz.

Bence kendi hayatına odaklan, isterse çok mutlu olsunlar, bosver. Önemli olan senin mutlu olman...
Ben nasil mutlu olacağımı bilmediğim için buraya geldim. Çünkü duzelemiyorum. Belki olay çok taze diye ama okuyorum 3 senedir unutamadım yok evlendiğini gördüm ağladım falan diye. Çok hassas biriyim. Aynı iş yerinde çalışıyoruz ve evlerimiz yakın. Allah'tan pandemiden dolayı evdeyiz. Onları birlikte görürsem kahrolurum yine. Dedim bu kadarını ummuyordum. Ben de ailem de arkadaşlarımız da şok olduk

Sana uyguladığı psikolojik şiddeti, fiziksel şiddeti hakareti, küfürü o kızcağız a da uygulayacak? Onun gibi şerefsiz bir yaratığın kurduğu ilişkiler seni neden üzüyor güzel kardeşim? Evlenseydin o yaratıkla dayak yiyecektin ve suçlu gene sen olacaktın kendine aşağılık bir hayatı hak olarak görüyorsan üzülmeye devam etmelisin.
Kendine değer veriyorsan muhtaç birine sadaka verip kurtulduğun için Allaha şükür etmelisin.

Annesi beni aradı yoksa onunla ne konusucam ben. Bana deseydi ki Amourette ben artık seni sevmiyorum hislerim azaldı. Hayatıma bir başkasıyla devam edebilirim. Ben sana daha gelmem sen de bana gelme deseydi eyvallah. Hic kimse yokmus bana tapıyormuş gibi yapıp 2 günde onu sevmesi zoruma çok gitti. Muhtelemen 2 günlük bir şey değil bu uzun süredir o kızın peşinde

Demek ki her söylenilen söze inanmayacagiz degil mi? Seni seviyorum diyen adam size siddet uyguluyorsa, küfür ediyorsa sizin yüzünüze aslinda sevmedigini haykiriyordu, siz ama sözlere inanmayi tercih ettiniz. Ve merak etmeyin. Yeni kiz arkadasina "eski kiz arkadasim cok kötüydü, kiymet bilmedi,aldatti ama sen kurtarici melegim tertemizsin, kalbimi yeniden isittin" diye yalanlar atacak. Böyleleri baskasini bulmadan digerini birakmaz zaten. Sizin cok büyük dersler cikartmaniz lazim bu olaylardan.

Seninle empati bile kuramadim. Kendine her seyi kendin yapmissin. Ders alirsin insallah.
Dersimi aldım. Kimse kimseyi gerçekten sevmezmiş. Daha iyisini daha mutlu edenini bulana kadar severmiş sadece. Hepsi geciciymis. Benimki geçici değildi. Ayrıyız da desem birini bulup ona tekme atmak aklıma gelmedi. İçimden de gelmedi. Kaldı ki o üzülür diye böyle bir şeyi yapamazdım..çünkü adam beni coooook seviyor hatta annem kadar çok seviyorum diyordu. Yazık uzulurdu. Aferin Amourette sen yapma kızım bak sana ne güzel yaparlar gözüne soka soka

Ben nasil mutlu olacağımı bilmediğim için buraya geldim. Çünkü duzelemiyorum. Belki olay çok taze diye ama okuyorum 3 senedir unutamadım yok evlendiğini gördüm ağladım falan diye. Çok hassas biriyim. Aynı iş yerinde çalışıyoruz ve evlerimiz yakın. Allah'tan pandemiden dolayı evdeyiz. Onları birlikte görürsem kahrolurum yine. Dedim bu kadarını ummuyordum. Ben de ailem de arkadaşlarımız da şok olduk
Herkes biseyler yaşıyor, ben daha beterini yaşadım. Sen güçlü durup kendi hayatına odaklanmak yerine onları kafaya takarsan asla mutlu olamayacaksın. Unutmak diye bişey yok zaten, yeni hayatina adapte olmak, alışmak var. Eğer çok zorlaniyorsan profesyonel destek al derim, ben çok faydasını görmüştüm. İş değişikliği de ilk etapta güzel bir çözüm olabilir.

X