Çok eski olmayan sevgilimin yaptıkları ve yeni sevgilisiyle mutluluğu. Baş edemiyorum bu duyguyla.

Fark ettim de her olayda annesi de var . vay o evleneceği kızın haline inşallah o kızda ne pislik olduğunu görürse terk eder .sende salya sümük ağlayacağina yat kalk şükret kurtulduguna ,, eğer evlenseydin çok daha kötü seyler olabilirdi ilerde ne demek istediğimi anlicaksin

Ya bilmiyorum mesajlarını görüldü filan yapıyormuşsun bence engellemelisin her yerden gerekirse telefon numaranı değiştir bu şekilde beni hala seviyor diye düşünmesi gayet normal çünkü açık kapı bırakmışsın gibi görüyor o şuan

forumda okuduğum en üzücü hikayelerden biri sizinki, çok travmatik, ben olsam atlatmak için yardım almak zorunda kalırdım zor atlatırdım. hele ki siz çok gençsiniz. önce aşka boğulup, sonrasında aşağılanma. sizin hikaye biraz kırmızı odadaki nazlı karakterini anımsattı bana. nazlı da 3 gün aşırı sevgi görünce eşini seçmişti sonra eşi de istediğini alınca aşağılamaya başlamıştı onu. nazlı da inanamamıştı kabullenememişti. siz de uzun bir süre sevgilinizin verdiği işaretleri görmezden gelmiş, kabul etmek istememişsiniz. bazen insanlar sevgiye açlık, kendine yeterince değer vermeme, terk edilme korkusu vs bir sürü sebepten dolayı bağımlılık geliştiriyor ve böyle kişileri terk etmekte zorlanıyorlar.

Evet bağımlıydım. Bir başka erkeğin yanına yakıştıramıyordum kendimi. Ama geçti artık. Çok şaşırdım öğrendiklerimden sonra. Hala da onla ilgili pis pis şeyler öğreniyorum. İğreniyorum ondan. İlk kez bu kadar sevgi gördüm çünkü kimseyi yanıma yaklastirmadim. Neyse geçti gitti kurtulduk

Eğer engellersem benim için önemli olduğunu sanır diye düşündüm. Hatta bir mesajında sen beni engellediğinde bir sürü fake hesap açmak zorunda kaldım yazmıştı. Fake hesaplardan kontrol ediyor. Biraz da bile bile görsün istiyorum. Nereye kadar engelli kalacak telefonda. Akıl verin siz de tekrar engelleyeyim mi yoksa kalsın mi ? Şu sıralar yazmıyor bana hiç

Güncelleme attım zaten. Kız bunu bıraktı. Kız üstüne 2 kez de başkasıyla sevgili oldu. Boşu boşuna o kız için beni aldatmış oldu. Gerçi çoktan gözden çıkarmış beni. Annesinin biricik 17 buçuk yaşındaki gelini başka kollarda yani... Sonra bana yazdi evlilik yalandı öylesine evlenelim dedim kıza, ben evlenecek olsam senle evlenirim zaten diye. Ben de görüldü attım

Kız engelleme bırak umursama da yazarsa yazma göndermeli durumlarda atma, eğlenceli geldi çocuğun çırpınışları bırak çırpınsın sen de bize anlat burda da dınleyelım hahah

Hakikaten klinik vaka bu herif. Öylesine evlenelim dedim, ağzına öylesine s.çtım, öylesine hakaret ettim, öylesine terkettim deyince hopp koluna atlayacağını bekliyor ciddi ciddi. Nasıl bir rahatsızdan kurtulduğunu anladın değil mi şu an?

Kız engelleme bırak umursama da yazarsa yazma göndermeli durumlarda atma, eğlenceli geldi çocuğun çırpınışları bırak çırpınsın sen de bize anlat burda da dınleyelım hahah
2 hafta önce mi ne hastayım diye durum atmıştım. Görmüş. O da hastaymış. Turşu suyu iç iyi gelir yazmış. Düşünebiliyor musun hiç bir şey olmamış gibi ! Beni döven küfürler eden aldatan, kızın yanında aşağılayan seni hiç sevmedim ki sen kimsin diyen o değilmiş gibi turşu suyu iç acılı iyi gelir yazmış

Ay aklıma neler neler geldi , çocuğun çırpınışlarının kanıtlarını annesıne yollayıp oglumdan uzak dur dıyordun itini benden uzak tut felan demek gerek aslında da sakın ugrasma boyle seylerle dünyanın halini görüyoruz dün şiddet uygulayanın bugun gözü döner başka şeyler yapar. Sen olabildiğince uzak dur.

İyi ki aldatmış ben mutluyum. Çünkü başka türlü ben bırakmayacaktım onu. Sadece ilklerimi onunla yaşadım değmezdi ona üzülüyorum. Bir de 2 sene aptal yerine konmak arkamdan enayi dedirmek zoruma gidiyor. Kimseye güvenim kalmadı. Erkeklerden korkuyorum.

Annesinin oğlundan bir farki yok ki kimi kime şikayet edicem. Öyle yuvarlanıp gitsinler. Her bulduğu kıza 1 ayda evlenme teklifi eden bir adamın süper sağlıklı ilişkiler yaşayacağını sanmıyorum.

Şimdi doğruyu söylemek gerekirse, aldattı diye bırakmadın, o seni terketti. Hiç aldattı diye bırakacak bir halin yoktu yani. İyi ki terketmiş, kurtarmış kendisinden.

sosyal medya varsa sadece arkadaşlar görebilcek şekilde engelle hiç bir şeyini görmesin senden haberi olmasın ama bile bile görsün istiyorsan kusura bakma ama sen bununla barışırsın hala umudun var yani

ya ablam sende bir tuhafsın. neden yazmasına müsade ediyorsun? bu bir ezikkliktir bak çok net diyorum.çocuk seni milletin içinde azarlıyor biz ayrıyız diyor. bu laf bile yetmeliydi senin bir şeyleri anlaman için. sen hala. neyse.

O yazınca zevk alıyorum. Cevap vermiyorum. Zaten artık yazmıyor da.

sosyal medya varsa sadece arkadaşlar görebilcek şekilde engelle hiç bir şeyini görmesin senden haberi olmasın ama bile bile görsün istiyorsan kusura bakma ama sen bununla barışırsın hala umudun var yani
Umudum olsa barışmak istesem adam zaten tekrar birlikte olmak istedi kızdan pardon çocuktan ayrılınca. Buluşmak istedi, bildiğin gibi değil gel konuşalım dedi cevap bile vermedim. Telefondan engelleyince insanları hayatımızdan çıkarmış olmuyoruz. Aynı semtte oturuyoruz. Sokaktan nasıl engellicem ? Aynı otobuse binince nasıl engellicem ? Birini engelli listende tutmak onla hala aranda bir mesele olduğunu gösterir bence. Benim onunla bir meselem kalmadı. Bunu anlar veya anlamaz. Anası bulsun bir 17 yaşında daha evlensin işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…