Çok eski olmayan sevgilimin yaptıkları ve yeni sevgilisiyle mutluluğu. Baş edemiyorum bu duyguyla.

Kimseyle konuşmak istemiyorum. Herkes istemsizce o kişiyi soruyor. Ay sana nasıl yapar hiç beklemiyorduktan giriyorlar konuya veya acıyarak bakıyorlar. Ayyy Amourette gel bir sarılayım sana sen çok kötüsün diyorlar. Ayrıca hepimiz çalışıyoruz. Evden calistigimiz için görüşemiyoruz. İnanın ne yapsam nereye gitsem aklıma o kişi geliyor. Dışarı çıkınca onlarla karşılaşmaktan korkuyorum aynı semtteyiz. Bihterin dizinin son bölümlerindeki depresif hâli gibiyim
Behlülle nihal evlenseler ne olacaktı peki sizce? Muhtemelen ayrılacaklardı. Çünkü dizi boyunca gördük ki Behlül’ün karakteri bu. Bihter kendine ettiğiyle kaldı. Siz bihter gibi olmayın.

Naptın anladıkları dilden konuşunca özür mü dilediler vaayyy harbi kızmış mı dediler, oturup şükür namazı kılmışlardır unutmayın her insan kendi değerini belirler, siz şu an onların gözünde sıfırsınız kurtuldukları birisiniz asil duruşunuzu bozmasaydınız en azından akıllarında -buraya yazıp sizi kırmak istemiyorum- gibi kelimelerle anılmazdınız.

ayrıca sevgiliniz de çooook büyük değil 24 yaşında kafası anca 18 yaşına denktir zaten yaşları konuşmak size düşmez, kendisinden 5 yaş büyükle evlense o zaman da yaşlı olgun istedi diyecektiniz çünkü tiynetiniz bu.

ayrıca kız belki sizin yaptığınız hataları yapmayacak, dayak yemeyecek hor görülmeyecek. Yineliyorum sizin kendinize biçtiğiniz değer bu, kız belki daha değerlidir kendisini dövdürmez ve ezdirmez. Korkunuz da bu zaten.

ha aldatıldım zamanında da gayet, üzüldük geçti gitti oturup anasıyla bacısıyla kavga edecek kadar akli melekelerimi yitirmemiştim.
Tiynetim öyle degil. Teşekkürler yorum için.

Bihterle nihal evlenseler ne olacaktı peki sizce? Muhtemelen ayrılacaklardı. Çünkü dizi boyunca gördük ki Behlül’ün karakteri bu. Bihter kendine ettiğiyle kaldı. Siz bihter gibi olmayın.
Bacım bihterle nihal evlenseydi kanal d rtükten batardı....

Resmen yalvarmistim şöyle eşya alırız ben öderim böyle ev tutarız yine ben karşılarım diye. Ben yapamam edemem diyordu. Zor geliyordu. Ama lafta da beni çok istiyordu. Annesi de dolduruyordu evlenirseniz hiçbir şey yapmam o kız için. Gitsin kendi kendine yapsın diye. Şimdi yeni kız için tüm hazırlıkları canla başla yapıyorlar. Zoruma gidiyor. Ben onların evine gitmişim diye kötü kizmisim o yüzden annesi bana hiçbir şey yapmak istememiş. Ama ciddi düşündüğüm ailemin tanıdığı sevdiğim adamın evine gitmem suç mu ki ? He tövbe daha gitmem ama onlar çağırdı da gittim ben. Nerede hata yaptım ne yanlışım vardı diye düşünüyorum. Kaldı ki ben aylar sonra evlerine gitmeye başlamıştım. Bu yeni kız daha 2 günlükken sabah akşam orada kaldı. Ona laf yok. O namuslu ben namussuz. Oysaki biliyorlardı ilk ilişkimdi zaten ilk kez birinin ailesiyle tanışmıştım evine gitmiştim.

Sigara içmiyorum alkol sevmiyorum diye eleştiriyorlardı beni. Şimdiki hepsini kullanıyor. İşte insan birini sevmeyince istemeyince sırtında kanat olsa yine de şeytan görürler

Ne kolay demi aynen. 3 ay çıkmadım hanımefendi 2 senedir neredeyse her gün onunla birlikteydim. Hiçbir şey olmamış gibi amaan diyip yeni hayatıma 2 haftada akamıyorum. Moralim bozuldukça yazacağım buraya. Konu da sürekli önünüze düşecek. Kendi yoluma bakıyorum elbet ama yediğim kazığı acısı malesef canımı acıtıyor hala.
Ben size 2 yıllık ilişkimde aylarca nasıl aldatıldığımı yazmıştım. Size 3 aylık diyen yok. Sizden daha ağrını yaşadım bu kadar uzatmadan kendi yoluma baktım.

Resmen yalvarmistim şöyle eşya alırız ben öderim böyle ev tutarız yine ben karşılarım diye. Ben yapamam edemem diyordu. Zor geliyordu. Ama lafta da beni çok istiyordu. Annesi de dolduruyordu evlenirseniz hiçbir şey yapmam o kız için. Gitsin kendi kendine yapsın diye. Şimdi yeni kız için tüm hazırlıkları canla başla yapıyorlar. Zoruma gidiyor. Ben onların evine gitmişim diye kötü kizmisim o yüzden annesi bana hiçbir şey yapmak istememiş. Ama ciddi düşündüğüm ailemin tanıdığı sevdiğim adamın evine gitmem suç mu ki ? He tövbe daha gitmem ama onlar çağırdı da gittim ben. Nerede hata yaptım ne yanlışım vardı diye düşünüyorum. Kaldı ki ben aylar sonra evlerine gitmeye başlamıştım. Bu yeni kız daha 2 günlükken sabah akşam orada kaldı. Ona laf yok. O namuslu ben namussuz. Oysaki biliyorlardı ilk ilişkimdi zaten ilk kez birinin ailesiyle tanışmıştım evine gitmiştim.
Ya veled hem anakuzusu hem dövüyor hem aldatıyor. Bermuda şeytan üçgeni gibi. Kocamda bu huyların oluşması fikri bile yüzümde tike neden oluyor. Ama önemi yok senin için, sana yapılmayan o kıza yapılmış, iki günde unutulmuşsun, bütün derdin bu. Tabi yapmayacaktı sana onları, anası izin vermedi çünkü. Daha doğrusu yapamayacaktı. Evlenmeye ç.kü var ama tek başına sorumluluk almaya totosu yok. Ama böyle uyuz veledler de pek kıymetli görüldüğü üzere, nedense.

Ya veled hem anakuzusu hem dövüyor hem aldatıyor. Bermuda şeytan üçgeni gibi. Kocamda bu huyların oluşması fikri bile yüzümde tike neden oluyor. Ama önemi yok senin için, sana yapılmayan o kıza yapılmış, iki günde unutulmuşsun, bütün derdin bu. Tabi yapmayacaktı sana onları, anası izin vermedi çünkü. Daha doğrusu yapamayacaktı. Evlenmeye ç.kü var ama tek başına sorumluluk almaya totosu yok. Ama böyle uyuz veledler de pek kıymetli görüldüğü üzere, nedense.
Haklısınız ne diyeyim

Ben size 2 yıllık ilişkimde aylarca nasıl aldatıldığımı yazmıştım. Size 3 aylık diyen yok. Sizden daha ağrını yaşadım bu kadar uzatmadan kendi yoluma baktım.
Evet. Hatta şimdi tekrar okudum mesajınızı. Çok benziyor hikayeler ama siz nişanlınızla tanisinip mutlu olmuştunuz. Ben kimseyle yapamıyorum anlaşamıyorum. Kendime göre birini bulunca da çok bağlanıyorum. Buna da bağlanmıştım. Tekrar aynı duygulari yaşayana kadar ihanetin ve salak yerine konmanın acısını yaşayacagim sanırım. Elimde değil napayım modum hep düşük hep aklıma geliyorlar

Peki o evlenmeye karar verdiğinde sizinle miydi ? Yani aldatildiniz mi ? Benimki çok ani oldu. Şey gibi. Bana ait olan bir şeyi başkası almış kullanıyor gibi tuhaf bir his yerleşti içime. Ayrıca bir özür dileseydi en azından yaptığım iyilikler için teşekkür edip öyle gitseydi diyorum. Çünkü biraz hassas biriyim. Ona çok sağlam tutunmuştum. Elbette Allah başka acı yaşatmasın ama kendi dertlerimle boğuşurken bunun başıma gelmedi beni yıktı. Umarım geçer. İnce bir sızısı bile kalmaz. Onun nasıl aklına bile gelmiyorsam o da benim aklıma gelmez. Şu an benim de parmağımda başkasının yüzüğü olsaydı intertte boy boy resim atsaydim belki canı acirdi ama hala sap gibi yalnız olduğumu biliyor. Pislik insanlar. Sübyancı. Aklıma geldikçe böyle oluyorum işte. Gün geçtikçe yeni şeyler ogreniyorum. Aaa şu gün şunu yapmisti demek ki sebebi o kızla olmasıymış diye. Hiç mutlu olamasınlar inşallah.
Bildiğim kadarıyla aldatılmadım. Ama kime güveneceğim ? 10 yıllık ilişkiyi bitirip 3 ay sonra biriyle tanıştığını söyleyip benimle iletişimi tamamen kesen( o süreçte ara ara arardı, yeni biri olana kadar) 4 ay sonra da evlendiğini öğrendiğim adama mı.
İnan ben de çok hassasım, benden özür diledi. Helallik te istedi. Ama ona da söyledim hiç önemi yok. Şimdi böyle diyorsun ama özür dilese senin için de anlamı olmazdı, bir insanı bu denli kırıp özür dilemek bence karaktersizlik. bir özürle geçecek mi her şey?
Bunu yapabilecek beni düşünmeden hayatına devam edebilecek bir adamsa zaten değerli birisi değilmiş. İsterse dünyayı sersin önüme hiç önemi yok. Lütfen biraz bu açıdan bak. Malesef bir çok kişinin başına geliyor bu olay pat diye evleniyorlar, benimki senin yaşadığından daha ağırdır 10 yıl dile kolay. Ne yaşanmışlıklar, ilk sevgili, İlk heyecan, ne olursa olsun gitmeyen hiç gitmeyeceğini söyleyen bir adam. Ben de üzülüyorum ama kahrolmakla vaktimi daha fazla harcamayacağım.
Senin ilacın da sensin ve kendin istemediğin sürece iyileşemeyeceksin. Şöyle düşün o adam bunu yapmasa sen o hastalıklı durumu sevgi sanacak ve ömrün boyunca gerçek sevgi ne bilmeyecektin. Bunu istemezdin değil mi ? Ama şimdi şansın var. Olumlu düşün, bir gün öyle biri gelecek ki sen de sevilmek, saygı duyulmak ne demek anlayacaksın.

Sizin derdiniz tam olarak nedir anlayamadım? Siz sevgilinizin sizi biran da bırakıp gitmesine mi yanıyorsunuz yoksa size yapılmayanı başkasına yapılıyor diye mi bu hırçınlığınız. Emin olun her insan aldatılmıştır öyle yada böyle ama sizin ki artık takıntı gibi gelmeye başladı kızı takip etmeler kimseyi sevemiyorum edemiyorum demeler ruh sağlınız iyi değil neden doktora danışmıyorsunuz?

Bildiğim kadarıyla aldatılmadım. Ama kime güveneceğim ? 10 yıllık ilişkiyi bitirip 3 ay sonra biriyle tanıştığını söyleyip benimle iletişimi tamamen kesen( o süreçte ara ara arardı, yeni biri olana kadar) 4 ay sonra da evlendiğini öğrendiğim adama mı.
İnan ben de çok hassasım, benden özür diledi. Helallik te istedi. Ama ona da söyledim hiç önemi yok. Şimdi böyle diyorsun ama özür dilese senin için de anlamı olmazdı, bir insanı bu denli kırıp özür dilemek bence karaktersizlik. bir özürle geçecek mi her şey?
Bunu yapabilecek beni düşünmeden hayatına devam edebilecek bir adamsa zaten değerli birisi değilmiş. İsterse dünyayı sersin önüme hiç önemi yok. Lütfen biraz bu açıdan bak. Malesef bir çok kişinin başına geliyor bu olay pat diye evleniyorlar, benimki senin yaşadığından daha ağırdır 10 yıl dile kolay. Ne yaşanmışlıklar, ilk sevgili, İlk heyecan, ne olursa olsun gitmeyen hiç gitmeyeceğini söyleyen bir adam. Ben de üzülüyorum ama kahrolmakla vaktimi daha fazla harcamayacağım.
Senin ilacın da sensin ve kendin istemediğin sürece iyileşemeyeceksin. Şöyle düşün o adam bunu yapmasa sen o hastalıklı durumu sevgi sanacak ve ömrün boyunca gerçek sevgi ne bilmeyecektin. Bunu istemezdin değil mi ? Ama şimdi şansın var. Olumlu düşün, bir gün öyle biri gelecek ki sen de sevilmek, saygı duyulmak ne demek anlayacaksın.
Çok beğendim yorumunuzu. Etrafımda çok örnek var ama insan kendi başına gelince bir başka oluyormuş. En azından amourtteyi de sevdim zamanında iyi kızdı bana çok yardımı dokundu hakkını ödeyemem demesini isterdim. Arkamdan başka şeyler söylüyorlar ve iyi ki kurtulduk diyorlar. 2 gun degil de 2 ay sonra birini bulsa, bulana kadar ki sürede de hiç benimle iletişime gecmese benim için çok çok daha kolay olurdu. Sen atlattiysan ben de atlatirim elbet. Sağol güzel yorumun için. Seni anlıyorum senin beni anladığın gibi :KK200:

Sizin derdiniz tam olarak nedir anlayamadım? Siz sevgilinizin sizi biran da bırakıp gitmesine mi yanıyorsunuz yoksa size yapılmayanı başkasına yapılıyor diye mi bu hırçınlığınız. Emin olun her insan aldatılmıştır öyle yada böyle ama sizin ki artık takıntı gibi gelmeye başladı kızı takip etmeler kimseyi sevemiyorum edemiyorum demeler ruh sağlınız iyi değil neden doktora danışmıyorsunuz?
İlk öğrendiğimde inanın ki çok kötü oldum çünkü 2 günde oldu ne olduysa. İnternetten psikolog araştırdım. Fahiş fiyatlar soylediler. Seans başı 250 300 gibi... asgari ücrete calisiyorum.
Ayrıca çalıştığım için uzman yardımı almam biraz zor çünkü izin günlerim belirsiz. Bana dokunan şey asla yapmayacağını düşündüğüm bir şeyi yapması, asla senden başkası olamaz, sen bulursun birini ben bulmam derken ihanet etmiş olması, bunu ihanetten saymaması, hiç sevmemişim ben seviyorum sanmışım demesi, bana yapmadıklarını yenisine yapmaları, annesinin boş yere beni istemeyip o kizi el üstünde tutması, ne zamandır aldatildigimi bilmemem, salak gibi sevildigime inanmam, acaba ben mi ittim onu başkasına diye kendimi suclamam, benim aldıklarımı giyip benimle yattığı yatakta o kızla uyuması, 2 günde unutulmak, seni düşünüyorum uyuyamıyorum senin yüzünden derken o kişiyle mesajlasiyor olması, yaptığım iyilikler için bir teşekkür görmemek, namussuz damgası yemek, benim onu çektiğim resimlerle kızı tavlaması, hiçbir şey olmamış gibi hayatına devam etmesi falan filan bir sürü şey... Evet takintiliyim bu arada. Herkes bunu diyor. Ben de kabul ediyorum artık

Tecrübesizdim dedim ilk başta. Benim ailemdeki erkekler de böyleydi. Ben de sanıyordum ki tüm erkekler sinirlenince vurur küfür eder. Tabi ben bunu kesinlikle kabul etmedim ama aynı iş yerine çalışıyoruz. Her gün dibimde ve gelip gönlümü öyle güzel alıyordu ki zaafım da vardı ona
Verilmiş sadakan varmış ucuz kurtulmuşsun

Çok beğendim yorumunuzu. Etrafımda çok örnek var ama insan kendi başına gelince bir başka oluyormuş. En azından amourtteyi de sevdim zamanında iyi kızdı bana çok yardımı dokundu hakkını ödeyemem demesini isterdim. Arkamdan başka şeyler söylüyorlar ve iyi ki kurtulduk diyorlar. 2 gun degil de 2 ay sonra birini bulsa, bulana kadar ki sürede de hiç benimle iletişime gecmese benim için çok çok daha kolay olurdu. Sen atlattiysan ben de atlatirim elbet. Sağol güzel yorumun için. Seni anlıyorum senin beni anladığın gibi :KK200:
Öncelikle rica ederim, desteğe çok ihtiyacın olduğunu biliyorum.
Ama inan bana seni iyi anmasına hiç gerek yok, Allah her şeyi görüyor. Sen kendini biliyorsun, senin için rahat olsun. O senin değerini bilse ne bilmese ne zaten insanlıktan nasibini almış birisi değilmiş. Benimki de ayrı olsakta benimle iletişim halindeydi hatta hep ben arıyorum neden sen aramıyorsun biriyle mi görüşüyorsun demişti, bende hayır ben öyle şey yapmam dedim ben de yapmam dedi. Ama bir hafta sonra beni aradı ve 4 gün önce biriyle tanıştığını, ciddi düşündüğünü aile kurmakla ilgili fikirlerinin uyuştuğunu aldatıyor gibi hissetmemek için bunu benimle paylaştığını söyledi :) nasıl incitti gururumu, benimle değil 4 gün tanıdığı biriyle aile kurmak istedi diye nasıl üzüldüm. Üstelik kız da biliyor benim varlığımı, senin hikayendeki gibi benden küçük bir kızcağız. O da tahminen kaç yıllık kızla değil benimle evlendi diye mutludur şu an. Ama o iş öyle değil işte, uzaktan bakınca anlıyorum ki bana bunları yapan ona neler yapmaz. Sana tavsiye, olanları kendi başına değil de bir arkadaşının başına gelmiş gibi düşün, uzaktan bak ve mantığını kullan ne kadar aciz bir adammış gör.
Bak bu adamlar evlenecek olgunlukta değil, ne istediklerini bilmiyorlar. Bunlardan eş, hayat arkadaşı olur mu sence, ilk zorlukta pes edecekler. Evlilik cüzdanı neyi değiştirecek?
Bir gün olur da zorlanır, sığınacak liman olarak beni ararsa diye ben her yerden engelledim. Asla görüşmeyeceğim. Bence sen de öyle yap, hiç taviz verme. Onun mutsuz olduğunu duyunca ne değişir ki. Bir kere herkes bilir ki böyle bir hikayeden mutluluk çıkmaz. İster karma de ister İlahi adalet ama evrenin adaletine inan. Birine umut verip haksız yere mutsuz eden kişi mutlu olamaz. Şimdi her şey yolunda gibi görünebilir. Ama sadece şimdi.

Annem de dedi hep bu adamın sana saygısı yok ettiği kufurler şiddet çok ağırdı çünkü. Ama bana cefa çektirdi şimdi o kızla 2 günde çok mutlu. Üstüne bir de beni kötü anlatmışlar herkese. Zoruma gidiyor çünkü öyle mazlum temiz bir kızım ki. O... Damgası attılar bana annesi telefonda öyle demeye getirdi. Oysaki ne bir erkek arkadaşım vardır ne de konuştuğum biri
Konuyu daha yeni okudum.
Böyle bir adam kimseyi sevemez. Yeni sevgilisine acidim ben. Size ne yasatdiysa o ve annesi yeni kizada aynisini yapacaklar.
Bu tarz insanlara kullaklarinizi tikayin ve birdaha bu adamla görüsmeyin.

Öncelikle rica ederim, desteğe çok ihtiyacın olduğunu biliyorum.
Ama inan bana seni iyi anmasına hiç gerek yok, Allah her şeyi görüyor. Sen kendini biliyorsun, senin için rahat olsun. O senin değerini bilse ne bilmese ne zaten insanlıktan nasibini almış birisi değilmiş. Benimki de ayrı olsakta benimle iletişim halindeydi hatta hep ben arıyorum neden sen aramıyorsun biriyle mi görüşüyorsun demişti, bende hayır ben öyle şey yapmam dedim ben de yapmam dedi. Ama bir hafta sonra beni aradı ve 4 gün önce biriyle tanıştığını, ciddi düşündüğünü aile kurmakla ilgili fikirlerinin uyuştuğunu aldatıyor gibi hissetmemek için bunu benimle paylaştığını söyledi :) nasıl incitti gururumu, benimle değil 4 gün tanıdığı biriyle aile kurmak istedi diye nasıl üzüldüm. Üstelik kız da biliyor benim varlığımı, senin hikayendeki gibi benden küçük bir kızcağız. O da tahminen kaç yıllık kızla değil benimle evlendi diye mutludur şu an. Ama o iş öyle değil işte, uzaktan bakınca anlıyorum ki bana bunları yapan ona neler yapmaz. Sana tavsiye, olanları kendi başına değil de bir arkadaşının başına gelmiş gibi düşün, uzaktan bak ve mantığını kullan ne kadar aciz bir adammış gör.
Bak bu adamlar evlenecek olgunlukta değil, ne istediklerini bilmiyorlar. Bunlardan eş, hayat arkadaşı olur mu sence, ilk zorlukta pes edecekler. Evlilik cüzdanı neyi değiştirecek?
Bir gün olur da zorlanır, sığınacak liman olarak beni ararsa diye ben her yerden engelledim. Asla görüşmeyeceğim. Bence sen de öyle yap, hiç taviz verme. Onun mutsuz olduğunu duyunca ne değişir ki. Bir kere herkes bilir ki böyle bir hikayeden mutluluk çıkmaz. İster karma de ister İlahi adalet ama evrenin adaletine inan. Birine umut verip haksız yere mutsuz eden kişi mutlu olamaz. Şimdi her şey yolunda gibi görünebilir. Ama sadece şimdi.
Seninki de çok kötüymüş. Böyle şeyler okudukça daha da kotu oluyorum. Biz neden karşı tarafa böyle yapmadık ki biz de bilmez mıydık başkasını bulana kadar cebimizde onları tutmayı ? İnanki sevdim ama. Yani hayal ediyorum kendimi başkasıyla olmuyor. Belki yeni diye böyleyim ama başkasının öpmesi dokunması midemi bulandırıyor. Hatta diyorum ki kendi kendime keşke o kız olmasa da ben affetsem onun önceki yaptıklarını. Barissak diye. Anası danası yokken basbasayken ne kadar güzel anlastigimizi neler yaptığımızı hatırlıyorum. Başkasıyla mutlu olamazmışım gibi geliyor. Ben aldatilip kazık yememe rağmen hala başkasını sevemiyorken o ben varken başkasını sevebildi. Ne kadar uzakmis demek ki ne kadar soğumuş benden. Şu başkasını sevemem hissi beni bitiriyor. Adam sevmeyi bırak çatır çatır şey ediyor kızla her gün ayy :olamaz: of neyse

Seninki de çok kötüymüş. Böyle şeyler okudukça daha da kotu oluyorum. Biz neden karşı tarafa böyle yapmadık ki biz de bilmez mıydık başkasını bulana kadar cebimizde onları tutmayı ? İnanki sevdim ama. Yani hayal ediyorum kendimi başkasıyla olmuyor. Belki yeni diye böyleyim ama başkasının öpmesi dokunması midemi bulandırıyor. Hatta diyorum ki kendi kendime keşke o kız olmasa da ben affetsem onun önceki yaptıklarını. Barissak diye. Anası danası yokken basbasayken ne kadar güzel anlastigimizi neler yaptığımızı hatırlıyorum. Başkasıyla mutlu olamazmışım gibi geliyor. Ben aldatilip kazık yememe rağmen hala başkasını sevemiyorken o ben varken başkasını sevebildi. Ne kadar uzakmis demek ki ne kadar soğumuş benden. Şu başkasını sevemem hissi beni bitiriyor. Adam sevmeyi bırak çatır çatır şey ediyor kızla her gün ayy :olamaz: of neyse
Hic bir insan onu döven ve ona ihanet eden birini sevemez. Sizinkisi kesinlikle bir takinti.
Bir müddet sonra, özellikle sosyal hayata daha fazla katilirsaniz, neden bu adam icin bunca zaman üzülmüsüm diye kendinize kizacaksiniz.

Ama sürekli aklımı meşgul ediyor. Attıkları resimler bizim resimlerimizi aynısı. Sanki ben ölmüşüm o benim yerime geçmiş gibi. Öyle ani gelişti ki her şey. Adapte olamadım. Acaba ilk geceleri nasıl olacak acaba nasıl opusuyorlar diye değişik şeyler düşünüyorum. Engel oluyorum gözümün önüne getirmemek için ama kalbim sızlıyor böyle bir huzursuzluk. Sanki panik atak geçirir gibi. Karnıma ağrı giriyor carpintim oluyor. Gülerken birden odama geçip boşluğa bakıp dalıyorum. Kaldiramadim böyle bir şeyi. Aşırı umutsuzluk ve depresyon içindeyim. Verdiğim kilolar da cabası
Beni de ilk sevgilim bi anda bıraktı , aylarca stalkladım , eklediği her kıza baktım hatta kızları başka hesaptan takip ediyordum sonra o kızlardan birinin onun evinde Story attığını gördüm hem de onun doğumgününde beraber pasta ve şarap ile kutluyorlardı , inanamadım çünkü beraber o evde bizde şarap içmiştik , o kadar üzüldüm ki sınavım vardı ertesi gün ona bile girmedim bütün gece ağladım ama yarın uyandığımda fake hesaplarımı kapattım ikisine de bidaha bakmayacağıma söz verdim , asla da bakmadım , 5-6 ay sonra hayatıma yeni biri girdi . Bu süreçte ikisini beraber dışarda da gördüm ama ne üzüldüm ne de umrumda oldu , ara ara karşılaşmaya devam ettik hatta benim yanımda sevgilimle de gördü . Hiçbişey hissetmedim stalklamayı bıraktıktan bi kaç ay sonra , bence acilen stalklamayı bırakmalısın

X