Çok eski olmayan sevgilimin yaptıkları ve yeni sevgilisiyle mutluluğu. Baş edemiyorum bu duyguyla.

Kapisina mi giderdiniz *bitanem noluyoruz* diye...
bak iste... olay bu, iliskide biraz mesafe olmali, acik kutu gibi olmussunuz. tadi kacmis. siz ikinizden ibaret goruyosunuz hayati. kendinizden ibaret gorun. artik ogrenin bak tak diye birakmis sizi. siz icten ice hala barismayi falan umut ediyosunuz sorununuz "kabullenememek" senelerce kabullenemiyorum diye aglayin bi sey degismez.
adim 1: ka bul le nin.
sizi istememis vakit gecirmis anlamak cok mu zor, allah belki de sizi kurtardi sonradan cikar o. allaha havale edin bu hayatta her seyi bilmiyoruz.
Vakit gecirmek için takılsa bunu anlardım. Cinsellik için kullanmak istese kullanabilirdi. Bana ihtiyacı vardı sanırım bosluktaydi, benimle doldurdu 2 sene. Başkasını bulunca onla devam etti. Zaten aylar önce ayrılmıştım. Sadece sevdiğim için görüşmeye konuşmaya hesap vermeye devam ediyordum. Zaten şu anki kız da ondan ayrıldı. Benim peşimde koştuğu gibi kızın peşinde koşuyor. Başkasını bulunca o kızın da peşinden koşmayı bırakacak. Yaşına yakışmayan hareketler yapıyor ve 17 18 yasindakilere yürüyor. Midem bulandı ondan. Biz birlikteyken ben hastanede ameliyat oldugum sırada o fotoğraflar atmış sosyal medyaya ( benim çektiğim resimleri ) kız da yorumlar atmış kalpli kalpli. Hepsini saklamış benden. Daha yeni gördüm bunları. Görünce zoruma gitti.
Sen hastanedesin benim evde gözüme uyku girmiyor diyordu bana meğer kızla flörtleşiyormuş. Hiç kıymet görmemiş olmak, hiç sevilmemiş oldugumu öğrenmek zoruma gitti. O artık umrumda değil. Ölse üzülmem bile. He bir daha kimsenin sevgisine güvenemeyceğim artık

Toplum içinde şiddet ,küfür vs bilmem ne .O anda bırakman gereken bir adamın ,üstüne üstlük bir sürü yalanını yemiş yutmuş .Ve yahut yiyor gibi yapmışsın .Ayrılıp mesajlaşmalara devam etmişsin .Ayrılıktan ağlamışta sende o fotolara bakıp acımışsın muhtemelen .Neresinden bakarsan bak çöplük bir ilişki yaşamışsın .Şimdi acı çekeceğine yat kalk Allah’a şükrette ,kız buldu sevgili yaptı diye ağlanıp durma .Zamanla geçer de ,lütfen kızlar ya yapmayın sevginizi böyle haketmez adamlara vermeyin .Değerli zamanınızı böylesi şerefsizlere harcatmayın .
Benim için ağlıyordun noldu dediğim zaman ( yanında kız var o sırada ) ne ağlaması be ! Ben senin için ağlamıyordum ki ! Sana öyle diyordum bilerek dedi. Böyle bir şerefsizlik yapmaya ne gerek vardı ki ? Bilseydim bu kadar benden tiksinirken beni seviyormuş rolü yapacağını ben ondan önce davranır bırakırdım tamamen. Ama sahiden sevdim. İlkim olduğu için sanırım. Kız psikolojisi. Ayrıldım ama arayınca da dayanamaz açardım telefonu. Sesini duyunca sesim titrerdi.
Bana bir küfür etse bir daha görüşmem derdim hep ama o an öyle olmuyor işte. Çok seviyordum. Kızsam bile 2 3 gün sonra konuşmaya başlıyorduk. Neyseki bitti. Baktı ki ben onu bırakmıyorum o beni bıraktı. Eminim o kızı bulmasaydi yine peşimi bırakmazdı. Artık umrumda değil o

Vakit gecirmek için takılsa bunu anlardım. Cinsellik için kullanmak istese kullanabilirdi. Bana ihtiyacı vardı sanırım bosluktaydi, benimle doldurdu 2 sene. Başkasını bulunca onla devam etti. Zaten aylar önce ayrılmıştım. Sadece sevdiğim için görüşmeye konuşmaya hesap vermeye devam ediyordum. Zaten şu anki kız da ondan ayrıldı. Benim peşimde koştuğu gibi kızın peşinde koşuyor. Başkasını bulunca o kızın da peşinden koşmayı bırakacak. Yaşına yakışmayan hareketler yapıyor ve 17 18 yasindakilere yürüyor. Midem bulandı ondan. Biz birlikteyken ben hastanede ameliyat oldugum sırada o fotoğraflar atmış sosyal medyaya ( benim çektiğim resimleri ) kız da yorumlar atmış kalpli kalpli. Hepsini saklamış benden. Daha yeni gördüm bunları. Görünce zoruma gitti.
Sen hastanedesin benim evde gözüme uyku girmiyor diyordu bana meğer kızla flörtleşiyormuş. Hiç kıymet görmemiş olmak, hiç sevilmemiş oldugumu öğrenmek zoruma gitti. O artık umrumda değil. Ölse üzülmem bile. He bir daha kimsenin sevgisine güvenemeyceğim artık
aaa o nisanlandigi kizla ayrilmislar mi?
bu adam pardon oglan cocugu akillanmaz. bazilari boyledir dogustan 40 yasinda da kluplerde 20lik dusurmeye calisan genc gibi davranan komik amcalardan olacak bu. igrenc

Neden bırakmış kız bunu?

Allah sizi daha iyi insanlara karşılaştırsın ama bu insandan da Bir şeyler öğrendiniz gönlünüzdeki kişiyi bulmanız dileğiyle

Ben sadece sana çok kızdım. Konunun içine şiddet dahil olduktan sonra sana çok kızdım. O şerefsizi boşver ondan anca bu beklenir, ama sen kendine bu haksızlığı nasıl yaptın? Seni herkesin içinde tartaklamış bu. Dava et.

Ben sadece sana çok kızdım. Konunun içine şiddet dahil olduktan sonra sana çok kızdım. O şerefsizi boşver ondan anca bu beklenir, ama sen kendine bu haksızlığı nasıl yaptın? Seni herkesin içinde tartaklamış bu. Dava et.
Zaten hemen ağlayıp bagirip ayrılıyordum. İlk olduğu için cahilligime denk geldi. Çok guvenmistim. Neyse geçti gitti

aaa o nisanlandigi kizla ayrilmislar mi?
bu adam pardon oglan cocugu akillanmaz. bazilari boyledir dogustan 40 yasinda da kluplerde 20lik dusurmeye calisan genc gibi davranan komik amcalardan olacak bu. igrenc
Evet ayrıldılar. 2 3 haftalık ilişkiden sonra yapılan nişandan ne hayır gelir ? Benim ahımı aldılar zaten. Kıza bana şiddet uyguladığını da söyledim. Kız bunu bırakmış. Bu hala kızın peşinden kosuyor. Ben ameliyat oldugum zaman hastanede ağlayarak onu beklerken o sosyal medyada fotoğraf atıyormus, kız da altına kalp atıyormuş. Sonra utanmadan beni arayıp nasılsın canım diyordu. Bir de diyor ki ben seni aldatmadim. Bu aldatmak değilmiş.
İyi ki kurtuldum karakteri bozukmuş. İlerde aynı yatakta da yakalardım eminim

her yaşda yaşadık bunları ama hepsi geldi geçti,dua et evlenmemişdin,30 yaşlarına geldiğinde iyi ki de olmamış diyeceksn.şunu da unutma bir erkeğe çok yüz verme hele böyle tiplerin arkadsında madddi olarak durma daha çok ergensiniz bekleyin hele bi

Güncelleme: 27. Sayfa -
Güncelle 48. Sayfa ( kıza her şeyi anlattım inanmadı )

Merhaba,
Genç ve tecrübesiz biri olarak tecrübeli hanımlarımızdan yorum istiyorum. Çünkü bunu atlatmış birinin tavsiyelerine ihtiyacım var.
2 senedir birlikteydik ayril.baris son aylar. İlk ilişkimdi çünkü herkese güvenen, çabuk etkilenen biri değildim. Nedense 1 haftada tanışıp hemen sevgili olduk. Gözüme perde indi derler ya aynı öyle oldum. 1 haftada tanıdığın insanla bir yola çıkarsan bu olur işte ah safım. !
1 haftada bana aşık olduğunu söyledi ve annesiyle tanıştırdı vs vs. Şahsen ben 3 ay sonra aşık olabildim kendisine.
İlişki boyunca en çok seven oydu sanırdım, nasıl ilgi nasıl alaka, ne dersem yapar, ölür bana. Bana bakar ağlardı sana nasıl aşığım sensiz bir hayat düşünemiyorum diye😁😁😁 Arkadaşlar ben ilk kez böyle sevildiğimi gördüm ve inandım. Beni bir anam babam sever sanıyordum. Vesselam 1 sene boyunca oldukça yalan yakaladım geçmişiyle ilgili hatta buradan konu da açmıştım. Küçük basit yalanlar ama gelecekteki yalanlara köprü oldu bunlar. Ben yine de asla ona yalan söylemedim. İlk bir buçuk sene böyle geçti, çok seviyoruz, o yalan söylüyor ben bulmaya çalışıyorum, bulunca kavga ediyoruz, beni tartaklıyor, ben ağlıyorum, bir daha senle olmayacağım diyorum ve ertesi gün gönlümü alıyor. 1 buçuk sene özeti bu.
Bu arada Beni o kadar kaybetmek istemiyor ki sırf bunun için benle cinsel ilişkiye girmek ve hamile bırakmak istedi ! evlenmeye mecbur bırakmak için. Reddettim. Biz tabi eşya falan bakiyoruz hayal kuruyoruz evleniriz diye. 1 buçuk sene içinde yalanların dışında çok ağır hakaretler ve küfürler de yedim ondan. Toplum içinde şiddet de uyguladı birkaç defa. Ve hak ettiğimi söyledi... "Bak kan akmıyor, morarmamış da.. şiddet dedigin ağız yüz kırmalı olur. Benim sana yaptığım şiddet değil " diyordu. Benim gibi bir kız da buna göz yumdu. Dedim ya perde inmiş gözüme.

Kısa keseyim ya, 1 buçuk sene sonra bilmem kaçıncı yalanı yakaladım ( karı kızla alakası yok ) ve ayrıldım. Ama ayrıldığım günden 2 gün önceye kadar 8-9 ay yani, sözde ayriyiz ama her gün konuştuk. Peşimde koştu. Ben de onunkinde kostum Allah var. Birkaç kez şans verdim yine yalan yakalayınca ittim onu istemedim. Çünkü artık yalanlar karı kız konularına dönmüştü. Hatta eski sevgilisiyle görüşmüş benden saklamis. Sürpriz yapmaya evine gidince kızı kapıdan çıkarken gördüm, kıyametler koptu. Kızın yanında beni kovdu biz senle ayrıyız zaten dedi. Bir hafta sonra yine yazdı. Beni ikna etti aramda bir şey yoktu senle ilgili konuştuk kızla senin yerin ayrı kime doldurmaz dedi. Çok sevdiğim için kendimi inandirdim ama affetmedim. Yine ayrı takılmaya devam ettik. Resimler her yerden kalktı tabi. O bekar gibi takılıyordu. Ama her gün konuşuyorduk. Birbirimizi nasıl sevdiğimiz anlatıyorduk, bana aglarkenki resmini atıyordu. Keşke affetsen bir daha yalan söylemem diye. Ama köpek şey yemekten vazgeçmez diye ayrı kalacağımızı ona guvenmeyecegimi söylüyordum hep. 1 buçuk ay önce bir arkadaşımızın düğünü vardı. Sırf benim için düğüne geldi, çiçekle, dansa kaldırdı, sonra eve bıraktı. Hemen aradı artık düzeltelim aramızı nolur ben böyle yapamıyorum diye ağladı. Onun annesi beni istemediğini söylediği için ben yine geri çekildim ( çünkü aramızdaki mahrem her şeyi anlatmış kadına ve hatta göstermiş, kadın da oğlum yapar erkektir ama bu kız ne biçim bir kız bunu ben gelin diye almam demiş ve beni istemedi ) benim annem de o kişi bana şiddet uyguluyor diye istemiyordu. Yani aileler onay vermiyordu.
3 gün önceye kadar engellemeli sonra kaldırmalı, kusmeli sonra barışmalı sürekli kıskanmalı devam ettik. Ama hala ayrıydık. Ve birbirmizi seviyorduk. Bana 3 gün önce yazdığı şeyler şunlar, ne ben başkasını sevebilirim ne sen seversin, beni hayatta ailem ve sen tutuyorsun, ben dünden razıyım senle olmaya he desen keşke, köpekler gibi de seviyorum seni Allah içimi biliyor... 3 gün önce bunları diyen adamın hayatında başkası varmış. Ertesi gün benden gizli durum paylaşmış arkadaşım gördü. Bir aşk sözü...
Benim için olmadığını anladım. Hemen ona yazdım fakat birden engellendim. Noldugunu anlamadım. Farklı yerlerden yazdım. Bana yaptığı açıklama şu, sen beni istemedin ittin yalanciysam nolmus yani değişmem ben, sen istediğini yap istediğin kişiyle canım yanmaz benim artık sana. Hayatımda kimse yok ama seni de istemiyorum yoruldum. Sanmaki bir kız var. Ama eminim senin hayatında bir erkek girer yakinda. Sen bitirdin ilişkiyi ben de bitirdim. Yolun açık olsun "vs. Şeyler. Ben tabi 180 derece döndüm tamam yalanları da affediyorum birbirimizi seviyoruz falan fişman yazdım Mesaja bakmadan engeli bastı. Akşam annesi aradı beni. Oğlumun hayatinda yeni biri var, çok düzgün çok iyi bir kız🙂☺️😍 sakın ilişkilerini bozma. Söz yapmayi düşünüyoruz. Oğlumun pesini bırak dedi. Ben ağlıyorum tabi salya sümük. Analı ogullu beni asagiladilar telefonda, bağırdılar, dan dan yüzüme yüzüme söylediler kızla çok mutlu olduğunu. Nasıl olur bu çocuk aylardır benimle konuşuyor daha dün beni sevdiğini söyledi nasıl 2 günde onu buldu dedim. O mahluk arkadan bağırdı dedi ki " afedersin sevdiğimi sanmisim, dün sevmediğimi anladım. Büyük konusmusum senden başkasıyla olmam diye ama onu seviyorum napayım, sen de s***r git artık kızım yaa" dedi. Seviyor sanmış beni rol yapmış meğer.

Kızlar o kadar zoruma gitti ki.! Ne olursa olsun bana sevgisine inandım.daha 3 hafta önce "ben birini bulmam sen sondun, benimle mezara gireceksin, ama senin kanın bozuk sen benden önce birini bulacaksın" diyordu. " Biz ne kadar ayrıldık dersek diyelim Amaroutte biz hiç ayrilamiyoruz, biz farklıyız" diyordu. Meğer benle konuşurken o kızı seviyormuş, onla okeylenmesini beklemiş. Beni de yedekte tutmuş. O sırada da bana yazmış hep. Bana gelmiş. Belki bana küfür edip bağırdığı zamanlar o kız buna yüz vermiyordu o da acısını benden çıkarıyordu. Gerçekten bunu beklemiyordum. Bari önce tamamen bitir benimle sonra git kime istersen. Canımı çok yakti o lafı "afedersin sevdiğimi sanmıştım sevmemişim meğer"
Ben kızla arasını bozmayım diye her yerden beni ve arkadaşlarımı ailemi engellemiş. 2 gün önce beni sevdiğini söyleyen adam dün durum atmış başka bir yerden gördüm. Bir ömür seninle yazmış kıza. Kız kim bilmiyorum. Nereden buldu bilmiyorum. Tüm gün evde nasıl tanıştı bilmiyorum..aradığımda meşgulken onla konuşuyordu demek, gece yatarken onu hayal ediyordu. İçimi yakıyor bu salakligim. Böyle güzel sevilmeye inanmış olmak içimi yakıyor. O beni 2 günde tamamen unuttu şimdi yeni telaşlar içinde bana yazdığı gibi o kıza uzun uzun yazıyor, ayrılık acısı çekmedi, benden ayrılınca hemen ona gitti..bense kahroluyorum. Çünkü onun için çok şeyler yaptım. Maddi manevi. Karı koca gibiydik çok destek oldum ona. Kimse inanmadı onun benden başkasını sevdiğine ama gerçekler ortada. Yardım edin, kimseyi bulmadan yeni birini sevmeden geçer mi enayilik acısı, kafam çok karışık uzun yazdım. Lütfen aranızda böyle bir şey yaşamış ve kısa surede atlatmış biri var mı
Her insanın bir kalp kırıklığı vardır. Bir kırılma noktası. O noktadan sonra hayata da insanlara da çok farklı bakar çok farklı davranırsın. Bunu ne kadar erken yaşar atlatırsan hayatının da en güzel yılları heba olmamış olur. Kimse yaşamadım diyemez. Yaşatanlarında bir gün illa ki aynı noktadan vurulacağını bil. Dilediğin gibi acını yaşa. Kendine kız bağır çağır ama hayata, yaşamaya, sevmeye çabuk dön. Hayat akıp gidiyor bu yüzden çok uzun süre yas tutma. Yoluna bak. İşin uğraşın bir hayat telaşın olsun bunlara zaman ayır. Kendine zaman ayır. İster mutlu olsun ismi lazım değil ister mutsuz. Arkana bakma herşeye inat sende mutlu ol 🥰

Konu sahibi bi tavsiye olarak bu boş ve kalitesiz ilişkiler yumağı üzerine kafa yormayı bırakıp kendini geliştirmeye bak biraz. Yoksa yine benzer birini bulup bi kaç sene sonra da yaşadıklarından sızlandığın konular açarsın.

herkes için kastetmiyorum ama genellikle bela geliyorum diyor ve siz de kucağınızı açarak karşılıyosunuz o belayı. Maalesef.

Ha bir de bence arabeske bağlamak eden bulur diye kendinizi avutmak yerine böyle bi ilişkiyi niye yaşadınız, şiddeti niye kabulleniyorsunuz bunlar üzerine kafa yorun. Asla yapmayacağınızı tahmin edebiliyorum ama en iyisi bir psikologdan yardım almanız. Yani olay bu adam değil olay sizin böyle bir insanla ilişki içinde olmanız yarın obür gün yine aynı şeyleri yaşamamak için kendinize odaklanın ve sorunlarınızı çözmeye çalışın.

Ha bir de bence arabeske bağlamak eden bulur diye kendinizi avutmak yerine böyle bi ilişkiyi niye yaşadınız, şiddeti niye kabulleniyorsunuz bunlar üzerine kafa yorun. Asla yapmayacağınızı tahmin edebiliyorum ama en iyisi bir psikologdan yardım almanız. Yani olay bu adam değil olay sizin böyle bir insanla ilişki içinde olmanız yarın obür gün yine aynı şeyleri yaşamamak için kendinize odaklanın ve sorunlarınızı çözmeye çalışın.
Psikolog fiyatları çok fazla. Yani tek seansta bitmeyeceği için bana fazla masraf olacak. Yanlış olduğunu biliyorum ama onların mutsuzluklariyla mutlu oluyorum. Onlar tekrar mutlu olursa ben de mutsuz olacakmışım gibi hissediyorum. O kişiden ve bu olaylardan sonra erkeklerden aşırı derecede midem bulandi. Öpüşme sahnesi görünce midem kalkıyor izleyemiyorum. Hiçbir erkek cinsiyle konuşmak yüzüne bakmak istemiyorum. Hepsi yalancı, pislik, sapık, karısını aldatan adamlarmış gibi geliyor. Umarım bunu zamanla atlatırım

Güncelleme -
Kızla ayrıldıktan sonra engellerimi kaldırmış, geçen haftaya kadar da kızın peşinden koşmaya devam etti ( herkese açık atılan acıklı durumlardan anladım ) Geçen haftaya kadar adamın zerre aklına gelmiyodum. Kız yeni bir flört bulunca bu da kızdan ümidi kesti. Geçen hafta Twitter'dan kendi uydurdugum bir sözü alıp paylaşmış ve resminin altına yazmış. Ortak arkadaşlar haber verdi. Ses etmedim. Paylaşımlarımı görmesin diye hesapları gizledim o da gizledi, açtım o da açtı. Durumlarima baktı. En sonunda uzunca yazdı;
Profilini gizlemeye gerek yok. Merak edersin belki x ile ayrıldık ama sana geri dönmüyorum. Profilini açıp kapattığına göre birinin dikkatini çekmeye çalışıyorsun sanırım neyse iyi akşamlar yazmış.
Cevap vermedim. Sonraki günler yazmaya devam etti. Allah yolunu açık etsin Allah'a emanet ol... Bana durumlardan laf atma gel buradan yaz... Aradı beni açmadım.
Durumuma bak, galata kulesini koydum, hani beni orada opmustun hala resimler duruyor... diye yazıyor.
Ben adamın yuzsuzlugune şaştım kaldım. En son kızın yanında ne yılanlığımı bıraktı ne üvezliğimi, asla sana dönmem, x sana bin basar, seni de zerre sevmedim diye boru boru atıyordu. Annesinin hakaretleri hala kulağımda.
Yazmamak için zor tuttum kendimi. Kesinlikle cevap vermedim. Durum attım hep o görüyor diye. Yıkılmadım ayaktayım pozları.
Dün akşam tekrar yazdı. Neredeyse yalvardı arkadaşlar. 3 haftalık kız için 2 senesini gözünü kırpmadan silen adam, aklımın ucuna bile gelmiyorsun ben x ile evlenicem, sen kimsin ki diyen adam pişmanmış. Zamanla anladım her şeyi, sen haklıydın. Sabaha çıkmak nasip olmasın şimdi cagirsan koşarak gelirim. Keşke gel desen bana. Sana söylemek istediğim çok şey var ama inanmazsın. Neyse şu an bunları okuyorsun ya o bile yeter bana. Aslında oturup konuşsak bir umut olurdu bize. Düzeltebiliriz her şeyi. Annene söyleme sana yazdığımı ağzıma sı...r haklı da zaten. Y kişisini takip ediyorsun, sandım ki onunlasın, ama değilmişsin. Şu an Tv'de gittiğimiz yeri gösteriyorlar, gel de seni düşünme işte... Cevap vermeyeceksin biliyorum yine de oku...
Cevap vermedim. Bir durum attım. O durumu görünce zaten " anladım beni istemiyorsun iyi akşamlar " dedi gitti.

Midesize bak. Efendi gibi ayrılmış olsak geri dön tamam. Yine cevabım hayır olur çünkü bu adam karaktersiz ve şiddete meyilli ama sen asagiladin beni aldattın. Hiç sevmediğini söyledin. Sana kendi boğazımdan kısıp aldıklarıma o kız dokundu. Bir helallik isteyip özür bile dilemedin.
Anası da o da köpek gibi azarladilar beni sanki ben aldattım onu. Ben onun bir resmini açıp bakmaya utanıyorum o kalkıp bana yazmaya, beni takip etmeye peşimde dolanmaya utanmıyor. Neymiş de birini örnek veriyor bana onlar da ayrılmıştı 6 ay sonra daha güçlü barıştılar diye. Oldu ! Her aramız bozuldugunda acaba ne zaman biriyle nişan yapıp beni aldatacak diye mi beklicem ? Başkasının kirlettigiyle benim işim olmaz yazdım duruma. O da anlamis zaten. Essek kadar herif 17 buçuk yaşındakiyle aynı yatağa giriyor. Sonra ben onunla tekrar o yatağa giricem. Mideye bak. Zihniyete bak. Utanmadan annesine tüm cinsel özelimizi anlatmış. Ben o kadının yüzüne nasıl bakarım bir daha. Vesselam çok dua ettim geri dönsün diye yalvardığını goreyim pişman olsun diye. Oldu. He beni çok sevdiğinden mi hayır. Karısız kizsiz kaldığı içindir eminim. Kime yürüdüğü belli değil. Yazdığı yazılar attığı durumlar görüştüğü kızları gördüm. Ben sanıyorum ki bana hitafen yapıyor ama yok adamda kız çok. Diğer kızın flört ettiği biri olmasaydı hala onun peşinden kosacakti. Bir de annene söyleme diye beni tembihliyor. Biliyor annem arar onu s...r ağzına. Böyle oldu işte...

X